Voor voordelig 1 en verantwoord schoeisel fLIGTVOET^ I T. IPp- r T. ans de kort louis van de meydenberg stads schouwburg tilburg Wij zoeken Club van de maand Industrieweg 13 - Moergestel Tel. 04243-1867 Trefcentrum Moergestel C.V. ,,De Piere waaiers" MMI KINDERKORREKTIESCHOENEN v- M Mm. mm-sa hTiI BEDANKT KINDEROPTOCHT iTtj Inlichtingen en plaatsbespreken bij mevr. A. van Elsdingen, Past. v.d. Boogaard- straat 23, telefoon 1946. nodigen u uit om op 14 februari vanaf 20.30 uur in 't draaiboompje een borrel met ons te drinken. vanwege ons huwelijk zal de winkel maandag 14 en dinsdag 15 februari gesloten zijn. tijdens karnaval zijn we geopend van 10 -12 uur. en *^1 Film: "De beste western sedert tijden" noem de een criticus deze film. Als we daar nog aan toevoegen dat de muziek van Enni Morricone is, weten jullie wel om welke film het gaat. Aanvang: 21.00 uur. Prijzen: leden f 1,50; niet-leden f 3,00. 18 t/m 22 februari: KARNAVAL!!! Openingstijden: zaterdag: 20.00-0.200 uur zondag: 13.00-02.00 uur maandag: 13.00-02.00 uur dinsdag: 13.00-24.00 uur. enkele mensen die aktief mee willen werken met het organiseren van avon den voor de leden van de "club van de maand". Deze avonden moeten bijdragen aan de culturele en maatschappelijke vorming van jongeren in de leeftijd van 14,15 en 16 jaar. Wil je meehelpen... neem dan kontakt op met Jasper Oltheten, van Rijckevorsellaan 11; Ineke van Gisber gen, Tilburgseweg 10; Jan v.d. Hurk, Ruymheuvel 24 en Marion v.d. Loo, Tilburgseweg 19. Vrijdag 11 febr. houden we in het "Jeugdhuis" een competitie sjoelen. Leden die aan deze avond willen deel nemen, worden om 19.30 uur ver wacht. Tevens kun je je die avond opgeven voor een excursie bij de politie in Tilburg. Voor deze excursie moeten we een keer afwijken van onze vaste vrij dagavond. We kunnen bij deze mensen niet anders terecht dan maandag 7 maart. Maar wij dachten dat dit geen bezwaar is voor mensen die eens wat anders willen zien dan de agenten op straat. "Club van de maand" is een club waar alle jongeren van 14, 15 en 16 jaar welkom zijn. Ben jij nog geen lid, kom dan eens langs. We rekenen op je met de "sjoel- avond". Tot dan. Vrijdag 18 februari: Karnavalsshow met bal, met medewer king van o.a. "De Mounties", "De Twee Pinten", Rita Corita, Imca Marina, Appie Brommert, Pierre' Knoops en het orkest "De Sonny Boys". Zaterdag 19, zondag 20 en maandag 21 februari: Flepsteppers, karnaval in studio's en foyers, alleen toegankelijk voor "Vrienden van de Flepsteppers". Vrijdag 25 en zaterdag 26 februari: Lied in de schemering, een komedie van Noël Coward, gespeeld door Ellen Vogel, Paul Steenbergen, Heleen Pimentel en Jaap Wieringa. Zondag 27 februari: Tilburg Big Band te 10.30 uur. Koffiekonsert te 12.30 uur. Het land waar de koning een kind is, te 20.15 uur. i.v.m. de carnaval niet officieel geïn stalleerd worden, doch 's zaterdags daarop. Wij kunnen deze eerste geste van onze nieuwe burgervader bijzonder waarderen, hoewel wij hopen, dat hij toch even de sfeer komt proeven (even vier dagen). 3) De bejaardenmiddag is een besloten middag. Als extra attractie zal hier een rasechte Moergestelnaar zijn debuut maken als tonpraoter. Wellicht kunnen we volgend jaar een echte tonpraoters- avond organiseren. Belangstellenden zullen wij hier tijdig op attenderen. 4) Zij die lid willen worden van onze vereniging kunnen dit nog door storting van f 25,00 op de Rabobank, giro 1071810 t.n.v. "De Pierewaaiers" met als extra vermelding "Contributie". 5) Zij die zich nu reeds geroepen voelen hun bijdrage te leveren aan ,,'t Piere- waaiersblaoike" 1978 kunnen hun tekst zenden naar Burg. Maeyerstr. 7. 6) Aan het verzoek van de gemeen teraad om bepaalde mensen uit hun gelederen een beetje te ontzien, konden wij in deze aflevering niet voldoen, daar hun schrijven ons eerste bereikte toen de krant reeds ter perse was. Volgend jaar nog iets erger! Aangezien "Moergestel Nieuws" pas op aswoensdag weer verschijnt, wen sen wij u allen een prettig Kielenbal toe (zaterdag 12 febr. met wederom Ferry Hill) en een zeer leutige, plezierige Pierewaaierscarnaval 1977. J. Denissen Zondag 20 febr. trekt de Carnavalsop tocht weer door het Pierewaaiersrijk. Wij vragen alle kinderen beleefd doch dringend zich te verkleden, wagens te bouwen enz. en mee te doen. Stads prins Pier XV hoopt weer honderden jeugdige deelnemertjes te zien in de optocht. Zonder kinderen is onze op tocht nl. als soep zonder zout, als boe- renkoolstamp zonder worst. Kortom wanneer er geen kinderen meedoen is het gewoon niets. Doe dus allemaal mee! Voor de optocht verwachten we jullie allemaal op de speelplaats van de Graaf van Urselschool in de -Kloosterlaan, waar de optochtcommissie jullie je plaats zal aanwijzen. Na de optocht gaan jullie natuurlijk naar "Den Boogaard"; daar zullen de prijzen uitgereikt worden aan de beste gekos tumeerde jongelui! Lees er verder het Pierewaaiersblaoike maar op na! Als je moeite hebt met het maken van je kleding of het bouwen van je wagen, vraag dan maar de hulp van je moeder en vader; die werken immers toch maar 40 uur per week (misschien staken ze wel), dus die hebben nog 128 uur over. Tot in de optocht. A.D. Namens het Bestuur en de Hofhouding van C.V. "De Pierewaaiers" willen wij alle inwoners van Moergestel dank zeggen voor de geweldige manier waarop zij privé of in verenigings verband hebben meegewerkt aan de viering van ons lustrum en voor de prachtige cadeaus die wij mochten ont vangen. Moergestel heeft zo vroeg in het seizoen reeds getoond een car- navalsnatie bij uitstek te zijn in onze contreien. Door uw aanwezigheid tij dens receptie en Jubileumbal heeft u de organisatoren van de Openbare Carna valsviering een stimulans gegeven de komende vijftien jaren nog harder te werken. Wij zijn u daar allen bijzonder dankbaar voor. In verband met het feit dat de Carnaval weer met rasse schreden nadert, willen wij u graag nog even op de volgende punten attenderen: 1) Zij die actief deel willen nemen aan de optocht, moeten zich tijdig laten inschrijven bij de heer Th. Rijnen, Past, v.d. Boogaardstr. 45. Dit geldt alleen voor volwassenen! De kans op dubbele onderwerpen vermin dert zo en de optochtcommissie kan haar werk nog beter verrichten. Uit gebreide gegevens treft u aan in ons "Pierewaaiersblaoike" dat u allen ho pelijk reeds in uw bezit heeft. 2) Na de optocht zal loco-burgemees- ter A. Smits Stadsprins Pier XV officieel ontvangen. Burgemeester Ter Veer zal

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 3