I Harmonie in het nieuw! Bliksemaktie Bedankt... MOERGESTEL- INFORMATIE Mededeling Stichting Maat schappelijke Dienstverlening K.E.H.V. ,,De Rietvoorn e n Wijkverpleegkundigen tel. 1594 Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. VISSEN OP DE G REVELING EN CONTRIBUTIE 1977 e e e Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Weekend-dienst artsen: Weekend 12 februari: Dr. v. Delft sr„ tel. 04243-1204. Weekend 19 februari: Dr. v. Delft jr„ tel. 04243-1424. Wegens ziekte was ik enige tijd afwezig en moest mij laten vervangen. Thans kan ik mijn werk weer gedeel telijk hervatten en vanaf maandag 14 WOENSDAG 9 FEBR. 1977 - NR. 23 Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Rian Meeuwis die te Bladel een draagbare t.v. won. totstandkoming van deze uniformering had meegewerkt. Namens Harmonie l'Union uit Bladel was het woord aan dhr. Krekels, hij kompli- menteerde ook de vereniging met dit sukses, maar hij was speciaal gekomen n ir ir Bloemen waren er voor mevr. Janssen, mevr. Krekels en de dames van de komité-leden terwijk dhr. Lokin ook bloe men overhandigde aan mevr. Schreurs voor haar grote aandeel in de suksessen behaald door onze harmonie. Loco-burgemeester Smits prees het ge hele gezelschap en legde er nog eens de nadruk op dat men voor welke gelegen heid dan ook nooit een vergeefs beroep deed op de harmonie. Hij was bijzonder blij de tolk te mogen zijn van velen en feliciteerde daarna iedereen die aan de Na het verschijnen van de vorige (extra) editie, ook nog een hartelijk woord van dank aan de enthousiaste leden van Harmonie „Prinses Juliana" voor de bezorging van deze editie. februari zal ik zelf ook de spreekuren weer verzorgen. Voor deze spreekuren vragen wij uw bijzondere aandacht, aangezien wij uit praktische overwegingen hierin een kleine verandering moeten aanbrengen. De spreekuur-dagen van het Algemeen Maatschappelijk Werk zullen met in gang van 14 februari voortaan zijn: maandag en donderdag (was tot nu toe vrijdag). Mevrouw Schonk zal dan op vrijdag (was tot nu toe donderdag) het spreekuur voor de bejaardenzorg hou den. Volledigheidshalve vermelden wij u het veranderde rooster, ingaande 14 fe bruari a.s.: MAANDAG 9-10 uur: mej. A. Dinnissen DINSDAG 9-10 uur: mevr. M. Heerkens WOENSDAG 9-10 uur: br. D. Feysman DONDERDAG 9-10 uur: Mej. A. Din nissen VRIJDAG 9-10 uur: mevr. L. Schonk. N.B. Met de karnavalsdagen houden wij geen spreekuur. Voor dringende gevallen kan men bellen naar Oister- wijk, tel.nr. 04242-3106. Mej. A. Dinnissen mnprfipofpl- lii i ium ycoiQi- nieu ws Het is weer zo ver!!I Evenals vorig jaar zal Jeugdbelangen St. Jan, op zaterdag 19 febr. met karnaval een bliksemaktie organiseren. Dezeaktie, gekomen i.p.v. de vroegere verjaardagsaktie, dient om de financiële kas aan te vullen voor het jeugdwerk. Vanaf 11 uur in de voormiddag zullen kleine groepjes welpen, gidsen, kabou ters, judoka's en leden van de club v.d. maand en het jongerenkoor vanuit het jeugdgebouw, in karnavalskledij met groene bussen, uitzwermen naar alle straten en wijken van ons dorp. Stelt u ze niet teleur en laat deze voor hen traditioneel geworden dag niet vruchteloos voorbij gaan. Dankbaar voor uw financiële steun zullen zijn: 32 kabouters; 30 welpen; 22 gidsen; 43 kinderkoorzangertjes; 31 jongerenkoor zangers; 45 leiders-leidsters en be stuursleden; 120 judoka's en 40 leden club van de maand. i.v.m. het vorige week gehouden solisten- konkours te Bladel waar door verschil lende leden van onze harmonie prachtige prijzen werden behaald. Na dit officiële gedeelte begaven de genodigden zich naar Restaurant De Brouwer, waar hen namens Aannemers bedrijf Gebr. Janssen uit Moergestel een koud buffet werd aangeboden. 's Avonds was iedereen te gast in „Den Boogaard", waar later op de avond nog een bezoek werd gebracht door C.V: „De Pierewaaiers". Hier bood het geweldige orkest „De Driedonken Blaaskapel" de aanwezigen een erg gezellige avond aan. Hopelijk mogen we dit orkest spoedig nog eens begroeten in „Den Boogaard", was daarom een veelgehoorde kreet. Al bij al mag de harmonie terugzien op een uiter mate geslaagde dag. Uitslag loterij Harmonie: 1401-pop, 6979-pop, 4999-pop, 4168- draagbare t.v., 0754-draagbare t.v. Prijzen af te halen bij G. Antonis, Oir- schotseweg 41, Moergestel. Op zaterdag 26 febr. a.s. kunnen de visliefhebbers hun hart weer ophalen met dit eerste concours van dit seizoen. "De Rietvoorn" organiseert die visdag ten dienste van onze leden en andere. Touringcarbedrijf J. Bertens zorgt voor de bus en vertrekt om 6.00 uur aan ons clubhuis "De Klaore". Deze laatste zorgt voor uw vertrek voor een kopje koffie. Vervolgens vaart het m.s. Joma om 8.30 af en brengt ons naar de vis- plaatsen. De prijs is zoals voorheen f 35,00 p.p. incl. bus, boot, aas. Tijdens het concours zijn te winnen: 10 prijzen naar aantal stuks en de T.H. wissel- beker. U kunt zich opgeven bij Ad v. Oirschot, Pr. Irenestraat 9, Chr. v.d. Aker Rootven en Theo Broeren, Past, de Louwstr. 7, allen te Moergestel. Let op uw vergunningen. Zijn deze van uw handtekening voorzien? Lees uw boekje nog eens door! Het bestuur wenst u een prettig komend visseizoen, veel genoegen op de Grevelingen. Tot ziens op onze komende ledenvergade ring op 11 maart te 20.00 uur. secretaris, H.W.J. v.Berkel Afgelopen zaterdag presenteerde Harmo nie „Prinses Juliana" zich in nieuwe, concert-uniformen voor haar genodigden en andere belangstellenden. Door middel van een z.g. mini-concert vond de offi ciële overdracht plaats. He benodigde bedrag voor deze unifor men was bijeengebracht door de grote financiële animator bij de harmonie t.w. de heer Jos Janssen, die door dhr. Lokin op gepaste wijze werd bedankt en namens de harmonie een prachtig kado kreeg aangeboden. Voor degenen die de contributie voor 't jaar '77 nog niet overgemaakt hebben: Rabobank op bankrek. 13.45.92.301 t.g.v. "De Rietvoorn". Per giro 10.71.810 t.n.v. Rabobank met in de kolom mededelingen t.g.v. "De Rietvoorn" 13.45.92.301. Voor de senioren tegen contante beta ling bij onze Penningmeester Ad Nou- wens, Ruysackerstr. 15, Moergestel en voor junioren bij Jan v.d. Loo, Oister wijkseweg 3a, Moergestel. Na 28 febr. f 5,00 administratiekosten. het bestuur Sjef Schilders [S jaar} behaalde, evenals Ludwig Smits en Ries Ligtvoet, op het konkours te Bladel 'n 1e prijs met lof van de jury bij de tamboers.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 1