Gezin Hobbies Bedankt. Moergestel Burgemeester J. ter veer met echtgenote. Burgemeester J. ter Veer samen met Moergestels gemeentebestuur. Burgemeester ter Veer is afkomstig uit e^n gezin met 5 kinderen, 3 jongens en 2 meisjes. Zijn vader was o.a. kantonrechter te Breda en Procureur-Generaal van de provincie Gelderland te Arnhem. Dhr. ter Veer is gehuwd en vader van drie kinderen t.w. Jan-Willem (9 jaar), Petra 12 jaar) en Ronald 14jaar). Helaas waren zij op het moment dat wij er waren niet thuis. Hartelijk dank aan photo-atelier Louis v.d. Meydenberg, loco-burgemeester A. Smits en de medewerkers van de drukkerij, waardoor het mogelijk was deze extra editie in zeer korte tijd bij U in de bus te krijgen. Hoewel hij vertelde er nu weinig tijd voor te hebben i.v.m. de dubbele funktie (burgemeester/sekretaris) vertrouwde hij ons toe erg graag te wandelen, luisteren naar klassieke muziek, af en toe wat zwemmen en het lezen van o.a. geschiedkundige lektuur. Dit waren de eerste indrukken en gegevens van een uiterst sympathieke man die ons graag te woord stond en waarvan we stellig kunnen zeggen: "Moergestel heeft weer 'n fijne nieuwe burgemeester, waarop we meer dan 'n jaar hebben gewacht. Vriendelijk deed hij ons uitgeleide met een amicaal: "Tot ziens in Moergestel Burgemeester J. ter Veer in zijn werkkamer op het gemeentehuis. Op de vraag of hij Moergestel al eens bezocht had, moest hij bevestigend en met een lach antwoorden: "Jawel", zei hij "al drie keer". Gevraagd naar zijn eerste indrukken vertelde hij Moergestel 'n ontzettend mooie plaats te vinden waarbij vooral de kerk met het "marktplein" en het prachtige bejaardencentrum enorme indruk op hem hadden gemaakt.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 3