F Opleiding Moergestel-nieuws brengt primeur in samenwerking met Louis v.d. Meydenberg Dinsdag 25 januari 1977. Vanmorgen rond de klok van 11 uur kwam de officiële benoeming van de heer J.B.S. ter Veer als nieuwe burgemeester van Moergestel. Dhr. ter Veer die momenteel als burgemeester/sekretaris werkzaam en woonachtig is te Pannerden (Gld.) werd op 31 dec. 1933 geboren te Breda. Hij werd gekozen uit 74 sollicitanten. Ml MÏ K Hl W ■w MM EDITIE De nieuwe burgemeester is er! moergestel Burgemeester J. ter Veer voor de ingang van het gemeentehuis te Pannerden. De redaksie ging samen met photograaf Louis v.d. Meydenberg vanmorgen direkt na het bekendworden een kijkje nemen in het landelijk gelegen Pannerden en trof daar een uiterst vriendelijke en sympathieke man aan die dus de nieuwe burgemeester van Moergestel gaat worden, 'n benoeming die ook hij vanmorgen pas kreeg van Minister de Gaay-Fortman. 'n Zichtbaar verheugde man die ons vertelde enorm blij te zijn met deze benoeming waarop hij zo gehoopt had. Na de Lagere School bezocht Dhr. ter Veer de Middelbare School (H.B.S.), waarna hij besloot de voorkeur te geven aan een ambtelijke loopbaan. Achtereenvolgens was hij 1e ambtenaar te Aarle-Rixtel, Zevenaar en Nuenen en was hij gemeentesekretaris te Batenburg. Sinds enkele jaren is hij werkzaam als burgemeester/sekretaris te Pannerden Daarnaast bekleedt hij nog enkele bestuurlijke funkties in het gewest Arnhem; zoals o.a. gecommiteerde voor het milieu en heeft hij de bestuurlijke leiding over de enorme vuil-verbrandingsoven voor het gewest Arnhem die we even buiten Pannerden aantroffen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1977 | | pagina 1