I I 11 IUt*ll|MOlt5l a seda massief eiken meubelen CEESOP'THOOG St. Nicolaaspuzzel Moergestel-nieuws MOERGESTEL- INFORMATIE 4-Wekelijks Biljartconcours Reuselhof- Den Boogaard Uitslag: Bejaarden opgelet! 2e Moergestelse Home-trainer- driedaagse Club van de Maand Harmonie „Prinses Juliana C.D.A. Uitslag kleurwedstrijd fa. Lagé Verkeersbrigadiers voor personeel Schoenfabriek Bedankt INDUSTRIEWEG 10 - MOERGESTEL - TEL. 04243-2389 -- - - WOENSDAG 8 DEC. 1976 - NR. 19. ©J De Aktiviteitenkommissie. BLOEMSIERKUNST HILVARENBEEK: Apollostraat 3 - Telefoon 04255-2651 ■Ijl!! JISEEËIHI. Ruim 100 inzendingen bereikten ons in verband met de St. Nicolaas-puzzel. Van wege dit sukses kunnen wij nu alvast ver tellen, dat we dit in de toekomst nog eens meer gaan doen, het bewijst nl. nu al de stevige band van het blad met de Moer- gestelse bevolking, in dit geval speciaal de jeugd. Erg fijn. Afgelopen weekend wer den de prijzen getrokken, aan de winnaars zeggen wij Proficiat; aan hen die geen prijs gewonnen hebben, zouden we willen zeggen: Jammer, maar misschien ben je er volgende keer wel bij. En dan nu de prijswinnaars, die hun prijs krijgen thuisbezorgd: Jan Beerens, Stokske 13a - Tonka bulldo zer. Martin de Cort, Stokske 2 - Tonka Buggy. Jacky van Herck, Rootven 5 - Playmobil Politie. Arjan van Elderen, Kerckackerstraat 6 - Domino. Mariny van Esch, Burg. Bardoelstraat 9 - Mikado. Willy Tekath, Huysackerstraat 21 - Lees boek. Jeanette Wolfs, Heuvelstraat 16 - Schetsboek stiften. Carla van Haaren, Burg. Bardoelstraat 34 - Pepper-pop. Ger ry Jonkers, .Pr. Margrietstraat 19 - Neck- pen. Goris van de Langenberg, Hogen- ackerstraat 3 - Leesboek. Edwin Kogels, Past. Janssenstraat 20 - Vliegtuig-bouw- pakket. De juiste oplossing was als volgt: 1Moer gestel. 2. Open. 3. Elf. 4. Rijksdaalder. 5. Groningen. 6. Enkel. 7. Staart. 8. Tele foon. 9. Erwtensoep. 10. Lang. 11. Nasi. 12. Instrument. 13. Eifeltoren. 14. Uien. 15. Wang. 16. Stoofperen. Graag tot de volgende keerl Weekend 12 december: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424. Weekend 19 december: Dr. van Delft sr., tel. 04243-1204. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro ’76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Den Boogaard 978 caramboles gem. 1.27 Reuselhof.854 caramboles gem. 1.11 We kunnen niets anders stellen, het wa ren weer gezellige middagen op de Reu selhof. De revanchewedstrijden worden in het voorjaar voortgezet in Den Boogaard. Grote Kienavond voor alle bejaarden van Moergestel, in de Reuselhof en wel op donderdag 9 december a.s. Aanvang 19.30 uur. Algehele leiding Dhr. A. Jon kers. Op 21, 22 en 23 januari 1977 organiseert Roef!, dit keer in samenwerking met de plaatselijke E.H.B.O., de 2e Moergestelse Home-trainer-driedaagse. Houdt deze data nu al vrij en zoek alvast 'n sponsor voor uw ploeg. (Herenploegen 4 personen; damesploegen 2 personen). Spelkommissie Roef! MOERGESTEL: Korenstraat 34 - Telefoon 04243-1794 Dankzij de medewerking van de winkeliers van Moergestel kunnen we op vrijdag 10 december een grote bingo-avond houden. Aan al deze mensen: bedankt! Misschien zou het wel gezellig zijn als op deze avond eens alle leden kwamen. We beginnen om 19.30 uur in het Jeugdgebouw. Tot vrijdag! In aansluiting op onze aktie voor nieuwe leden, gehouden in de hoogste klassen der lagere scholen, houden wij een voor lichtingsavond voor de ouders op donder dag 16 december om half acht in zaal "De Brouwer". Op deze avond zal een film worden ver toond over het maken en onderhouden van instrumenten met daarbij toelichting van de fabrikant, de fa. Schenkelaars uit Eindhoven. Na afloop van de film kunt U vragen stel len en zal er tevens verder ingegaan wor den op de konsekwenties van de aanmel dingen door uw kinderen. Door de grote toeloop zou dit kunnen lei den tot het oprichten van een jeugdor kest. Eventuele gegagigden en/of belang stellenden zijn van harte welkom. Tevens willen wij U vast wijzen op het kof- fie-concert dat gegeven wordt op zondag 19 december a.s. om 12.00 uur in "Den Boogaard". Dit concert gaat in samen werking met Harmonie St. Michael uit St. Michielsgestel. Harmonie Prinses Juliana zal tijdens dit concert o.a. de nummers uitvoeren waar mee zij in Lieshout de 1e prijs met promo tie behaalde. Het totale programma wordt nog nader bekend gemaakt. Zoals wij U in onze vorige circulaire be richtten, is het de bedoeling onze plaatse lijke KVP-afdeling in Moergestel om te zetten in een C.D.A.-afdeling. Mr. D. Burgers, secretaris van de KVP Midden-Brabant en tevens burgemeester van Haaren, komt daartoe op woensdag 15decembera.s. 's avondsom8.15uur in Den Boogaard een uiteenzetting geven over het CDA als politieke partij. Wij nodigen hierbij iedereen die belang stelling heeft voor het CDA uit, deze bij eenkomst te bezoeken. Tevens zal er voor U gelegenheid zijn U op te geven als lid van het CDA, terwijl de oprichting van onze plaatselijke afdeling van het CDA ook besproken zal worden en in gang gezet. Een deskundige jury heeft zich de afgelo pen week gebogen over de ruim 800 ge kleurde tekeningen die door de jeugd wa ren ingeleverd t.g.v. de opening van de winkel van de fa. Lagé. Na vele vermoeiende uren kon de jury de volgende winnaars aanwijzen: Freddy van Nuenen, Pr. Margrietstraat 22 - Saskia v.d. Heuvel, Oisterwijkseweg 57 - Yvonne Habraken, Pater Helmerplein 14 - Carla van Haaren, Burg. Bardoelstraat 34 - Frans van Ierland, Schout van de Wouw straat 17 - Els van Esch, Schoolstraat 48 - Gerard Hommen, Pater Helmerplein 18 - Gera Roozen, Rootven 25 - Daniëlle Ap peldoorn, Ruymheuvel 22 en Mariëlle Vennix, Krijtestraat 25. Aan al deze winnaars proficiat en zij kunnen hun prijs komen afhalen bij de fa. Lagé a.s. zaterdag vanaf 9 uur. Sinds enkele weken levert het straatbeeld op de Oisterwijkseweg ter hoogte van Schoenfabriek van Bommel een uniek beeld. Om 12 uur, maar ook om half 5 nl. laten verkeersbrigadiers het personeel van deze fabriek op veilige wijze oversteken. Op deze gevaarlijke oversteek nl. was het al herhaalde malen gebeurd dat er kleine ongelukjes voorkwamen. Om het spreekwoord: "Als het kalf ver dronken is....'" niet te laten uitkomen, ging men aan het werk; de provincie werd ingeschakeld en vergunning gevraagd, de witte oversteekstrepen werden getrokken en de vrijwilligers kregen hun uitgebreide instrukties. De verkeersbrigadiers bestaan uit eigen personeel van het bedrijf en zijn door de politie als zodanig officieel erkend. In gevallen dat iemand het stopteken ne geert en dus doorrijdt, is het zelfs mogelijk dat hij of zij wordt bekeurd. Een kompliment aan de brigadiers zelf die de verantwoordelijke taak op zich namen met elkaar voor eikaars veiligheid te willen zorgen. Een geweldig idee dat zeker ook een groot kompliment verdient aan de initiatiefne mers, de direktie van Schoenfabriek van Bommel. Er is alweer 'n jaar voorbij voor Roef! Daarom op het eind van het verenigings- jaar danken wij iedereen die voor ons in het afgelopen jaar belangstelling heeft ge toond en op enigerlei wijze onze akties heeft gesteund. Spelkommissie Roef!

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1