JAN VOGELS Kom tijdig uw keuze maken!! JOS VAN HULTEN Sint Nicolaastijd! Moergestel- kalender van de Harmonie is nog steeds verkrijgbaar bij de Heer N. Smits, Kruysackerstraat 20 te Moergestel. Haast U, want de voorraad is nog slechts beperkt. Uit Moergestels verleden Durdraaiers kregen nieuwe prins Rode Kruis lektuur-bus 26 November kienavond KWALITEIT 'N BEGRIP! Rootven 62-68 - Moergestel Telefoon 04243-1435 Kerkstraat 12, Moergestel Telefoon 04243-1268 ALLES UIT EIGEN BAKKERIJ!!! Tijd voor: Roomboterspekulaas Taai-Taai Koek Amandelstaaf De Illll Gemullehoekenweg 11 een goed adres voor een lekkere haring warme gebakken vis en alle soorten verse vis Enorme sortering fietsen en bromfietsen, helmen enz. Nu bestellen betekent teleurstelling voorkomen, want wij reserveren graag voor U! En... wij bezorgen op 5 dec. gratis thuis!!! Iedere maandag op de markt. Iedere woensdagmorgen bij Crisje voor de groentehal. Deze foto werd beschikbaar gesteld door dhr. Goris Janssen van de Oisterwijk- seweg. Het betreft hier een foto uit 1925 van de Moergestelse voetbalclub M.V.C. die in dat jaar kampioen werd. We zien achtereenvolgens van links naar rechts boven: M. Schellekens, Alouis Nagel, Jan van Elderen, Jos Naaykens, Nol Schil ders, Gerard Boogaers, Jan van Elderen, Jan van Pelt. V.l.n.r. zittend: Jantje Boo gaers, Piet van Gisbergen, Goris Janssen, Harrie van Avendonk, Gust van Gisber gen, Jan van de Wiel. De foto is wel wat beschadigd, maar we wilden hem U toch niet onthouden! Het gebeurde in residentie ,,'t Draai- boompje" op 13 november jl. Rond half 10 heerste er 'n droevige stemming; Prins Theo I telde de minuten af. Het moment waarop hij ontdaan werd van z'n prinsen cape, staf en steek betekende het einde van z'n één-jarige regeringsperiode bij de Durdraaiers. Bedankt Theo! Elf over tie nen werd er door de Raad van Elf een grote bierton binnengerold. De spanning was te snijden. Wie wordt de nieuwe prins? Enige ogenblikken later barstte de ton uiteen en daar stond: Prins Walter I, Durdraaier van het eerste uur. Sukses Wout! Sinds enkele weken staat bij het gemeen tehuis, aan de zijde van de Kloosterlaan, deze lektuur-bus van het Rode Kruis. U kunt in deze bus kwijt al uw overbodig geworden lektuur, zoals weekbladen, o.a. Margriet, Libelle, Story en ook eventueel boeken die U toch niet meer leest. Het Rode Kruis verspreidt deze lektuur weer over de vele zieken in ons land. Alle mensen achter deze organisatie, maar speciaal de zieken, zullen U erg dankbaar zijn als U alle door U niet meer te gebrui ken lektuur in deze bus deponeert. Denkt U eens aan hen? Dat kienen "in" is, blijkt wel uit de belang stelling die hiervoor bestaat, en vrijdag 26 november is het weer zover. Dan organi seert buurtvereniging "Gezwiene Waai" weer een van haar maandelijkse kienavon- den, wederom in zaal de Brouwer te Moergestel, aanvang 20.30 uur. Ook deze avond is er weer gezorgd voor een fantastisch prijzenpakket. Wij noe men hiervan de hoofdprijs, een originele Oisterwijkse kloosterkist van massief ei ken, met drie uitgestoken panelen. Als extra prijs een zwaar massief eiken mimi- set, bij onze vaste kieners wel bekend. Naast deze 2 fraaie prijzen zijn er nog te winnen een verchroomde strijkplank, een broodrooster, 33-delige bestekdoos, 2 grote majoretten-poppen, een keukengar- nituur, koperen lectuurbak enz. enz. Verder wordt er nog gespeeld om de gratis deelname volgende ronde, de jack pot, de slechtste kienkaart, er zijn ster- rondes en om in de sfeer van het a.s. St. Nicolaasfeest te blijven, zullen er in de vorm van de gratis loterij vele surprises worden weggegeven. U ziet, op 26 november staat U weer een uitgebreid kien-programma te wachten en eenieder wordt dan ook verzocht om tijdig aanwezig te zijn zodat op tijd kan worden begonnen. Wij wensen de vaste kieners sukses toe, en tot diegenen die al zo dikwijls het voor nemen maakten om ook eens mee te spelen zeggen wij: kom gerust, U bent van harte welkom, het meespelen is zeer eenvoudig en het is zeer ontspannend. volendammer vishandel k 5 V iECHTE I’Ll

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 7