bj& DEN BOOGAARD te Moergestel. >4 ’4. DE SINT KOMT OP HET BAL... Moulinex Moulinex Moulinex B.V. Elektro-boetiek The Party Stars" louis v.d. meydenberg 15% KORTING!!! Zaterdag 27 november r - Groot rikconcours ST. NICOLAAS-PUZZEL VOOR DE JEUGD! Biljarten Mannenkoor "Prinses Irene" Ll in Toegang 18 jaar. Natuurlijk: Rootven 74 - Moergestel - Telefoon 04243-1147 bijz'n aankomst in moergestel vroeg de sint me direct of ik voldoende agfa-pocket-camera 's [129,-} en kodak-instamatic [72,-] in voorraad had, ook of er filmcamera 's en projectoren genoeg waren, want op zovele verlanglijstjes kwamen deze vragen voor. natuurlijk sint, u bent van harte welkom en krijgt er nog bonnen bij ook! Zorg dat wat U aan hem of haar kado geeft, ook een goede service erop heeft! U komt toch ook dansen op de muziek van Als vanouds: OERGEZELLIG! Aanvang 20.30 uur. Entree gratis. photo-atelier rootven 26, moergestel, telefoon 1421 Op alle Moulinex-artikelen alleen deze week Uit voorraad o.a.: grill's, koffiezetapparaten, mixers, hairstylers, blikopeners, frituurpannen enz. Op alle Moulinex-apparaten ook nog winkelweek-bonnen. OP r* I Naam: Adres: Plaats: Leeftijd: Gevonden woord: Moergestelse Kampioenschappen Uitslagen: De Klaore - 't Stokske6—2 De Korenmaaier - 't Centrum 314 —414 Standenlijst: 1. 't Centrum 2. De Klaore 3. De Korenmaaier 4. 't Draaiboompje 5. 't Stokske Programma: Dinsdag 30 november: 't Centrum - 't Draaiboompje. Donderdag 2 december: 't Stokske - De Klaore. 4wedstr., 7 pnt. 3 wedstr., 4 pnt. 3 wedstr., 2 pnt. 3 wedstr., 2 pnt. 3 wedstr., 1 punt. Speciaal voor de jeugd t/m 11 jaar organiseert Moerges- tel-nieuws deze puzzel. Los deze puzzel op, daarna de eerste letter van elk woord op 'n rijtje zetten en ook dit woord invullen. Inzenden vóór 1 december bij de redaksie, Oisterwijkseweg 43. Je dingt dan mee naar 'n 12-tal leuke prijzen o.a. Playmobil, Tonka, Pepper, 'n vliegtuig-bouwpakket, boeken enz. In het volgende nummer maken wij de uitslag en de winnaars bekend. Let op! Wel inzenden vóór 1 december en je mag niet ouder zijn dan 11 jaar. Zonder vermelding van adres en leeftijd is je inzen ding ongeldig. Omschrijving van de woorden: 1. Plaats in Noord-Brabant. 2. Niet dicht maar 3. Na 10 komt 4. 'n Andere naam voor f 2,50. 5. De hoofdstad van Groningen. 6. Deel van je voet. 7. Hier kwispelt 'n hond graag mee. 8. Als je zo'n ding hebt kun je opbellen. 9. 'n Andere naam voor snert. 10. Niet kort maar 11. Chinees eten. 12. Elke muzikant bespeelt 'n 13. De grote toren die midden in Parijs staat. 14. Als je moeder deze dingen snijdt, krijgt ze tranen in haar ogen. 15. Naast je mond zit je 16. Peren die je moet stoven. Het ligt in de bedoeling van het Mannen koor "Prinses Irene", op korte termijn een huis-aan-huis rikconcours te organiseren. Iedereen die hiervoor belangstelling heeft en kans ziet vier mensen bij elkaar te krij gen om te rikken, kan hieraan deelnemen. Dit concours gaat vier weken duren. Het is dus de bedoeling dat deelnemers gedu rende vier weken een avond per week rik ken. Wij werken met dagprijzen. Het voordeel hiervan is dat na elke wekelijkse rikavond de prijswinnaar per tafel bekend is. Degenen onder U die graag mee willen doen aan dit concours kunnen zich vanaf heden tot en met 5 december opgeven bij de volgende adressen: Ted Verhof, Pas toor Jansenstraat 11, Piet Rommen, Oisterwijkseweg 39, en bij Geert Spa ninks, Huysackerstraat 29. Ook voor nadere informatie kunt U bij deze mensen terecht. U begrijpt dat al degenen die aan dit concours willen deelnemen hiermee onze vereniging steunen. Bij voorbaat onze hartelijke dank. Fh

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 5