De grote St. Nicolaas-winkelaktie van de Middenstand Moergestel gaat weer van start vanaf maandag 15 november tot 4 december a 4 w Proficiat Harmonie 11-11-Bal Durdraaiers MOERGESTEL- INFORMATIE Biljarten '1 Xi Wijkverpleegkundigen tel. 1594 Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. I i Bij elke bestede aankoop van f 2,50 (rijksdaalder) ontvangt U een winkelaktiebon. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Weekenddienst artsen van vrij dag 17.30 tot maandag 8.15 uur. Weekend 14 november: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424. Weekend 21 november: Dr. van Delft sr., tel. 04243-1204. 'n 1e Prijs met promotie van de 2e naar de 1e afdeling en de uitnodi ging voor deelname aan het Bra bants Kampioenschap; dit zijn de belangrijke overwinningen die onze Harmonie op zondag 31 oktober be haalde op het Bondskonkours te Lieshout. Onder de voortreffelijke leiding van dirigent W. Schreurs uit St. Mi chielsgestel is het dan tóch weer gelukt WOENSDAG 10 NOV. 1976 - NR. 17. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. v. -> r> Moergestelse Kampioenschappen Programma: Donderdag 18 november: De Korenmaaier- 't Centrum. Al deze winkelaktiebonnen zijn genummerd en moeten bewaard worden tot na deze aktie. Vanaf het moment dat U een winkel aktiebon ontvangt, dingt U mee naar de waardevolle prijzenregen. Vraagt bij de deelnemende winkeliers om uw winkelbonnen KOOPT IN MOERGESTEL EN U WINT EEN SCHAT VAN PRIJZENIII Enkele "niet-blazende" bestuursleden met in hun midden dirigent W. Schreurs en zijn echtgenote. Daaropvolgend was er 'n kleine geïm proviseerde receptie waarbij we o.a. aantroffen de besturen van de zang verenigingen "Crescendo", "Con A- more" en "Prinses Irene" en de visclub "De Rietvoorn". Hierna werd het feest tot in de kleine uurtjes voortgezet, op prima wijze muzikaal ondersteund door "De Ges- telse Blaaskapel". echter noemde hij zijn onmisbare steun Nico (Klaas) Smits, "zonder wie dit sukses niet mogelijk was geweest", aldus de heer Schreurs, die onze Moergestelse harmonie 'n erg warm hart toedraagt. Hierna bood hij me vrouw Smits als blijk van z'n erkente lijkheid 'n bos bloemen aan. Daarna volgde de heer Lokin die ook nog even inhaakte op de fijne samen werking en de goede sfeer in de ver eniging. Hij reikte bloemen over aan mevrouw Schreurs. Hans de Brouwer tot slot had 'n geslo ten couvert voor de heer Lokin en bood ook nog bloemen aan voor mevr. Schreurs en mevrouw Lokin. nieuws Zaterdag 13 nov. a.s. begint voor de Durdraaiers 't nieuwe karnavalsjaar. Vóór dit begin zal Prins Theo I zijn regeerperiode beëindigen en om 22.11 zal de nieuwe Prins bekend gemaakt worden. Voor deze avond hebben we de beken de groep Atlantic kunnen contracteren. Dit alles kunt u meemaken in Residentie 't Draaiboompje. 'n Grote schare supporters was aanwe zig bij deze door de harmonie geleverde prestatie. De uitslag van het optreden was dan ook tegelijkertijd het startsein voor een enorm feest, wat nog eens de prettige sfeer bij de harmonie bena drukte. In Moergestel aangekomen, werd men ontvangen door het gemeentebestuur dat bij monde van loco-burgemeester Smits zijn waardering uitsprak voor het behaalde sukses. "Deze prestatie", al dus de heer Smits, "is zeker 'n parel aan de kroon op het werk van jullie dirigent de heer Schreurs, maar zonder ieders inzet is zo'n prestatie onmogelijk." "Daarom onze hartelijke gelukwensen aan zowel dirigent, bestuurs, alsook aan alle leden van onze harmonie." Daarna feliciteerde hij de heer Schreurs en bood hij onder luid applaus namens het gemeentebestuur de harmonie 'n konsumptie aan. In feeststemming trok men toen naar café De Brouwer, waar 'n koffietafel gereed stond. Hier konden enkelen het natuurlijk niet weerstaan om 'n woordje tot de aanwezigen te richten. Allereerst was er de heer Schreurs die ontzettend verheugd iedereen bedankte. Speciaal Nu de feestroes echter uit en alles weer bij het oude is, zal men de komende week moeten beslissen of men wel of niet gaat deelnemen aan het Brabants Kampioenschap. Binnenkort hoort u meer hierover. De organisatie is weer helemaal rond en dat betekent voor de ko pers in Moergestel opnieuw kansen op fabelachtige prijzen. Ruim 5500 gulden aan prijzen knallen er weer uit door zomaar uw inkopen te doen in Moergestel. In ons prijzenpakket zijn opgenomen een schat van waar debonnen... met als hoofdprijs een waardebon van 1500 gulden enz. De aangesloten winkeliers van Moergestel organiseren ook deze grandioze Winkelaktie weer ten bate van het Jeugd- en Bejaar- denwerk van Moergestel. Wat zijn de spelregels van deze winkelaktie 1976? Het suksesvolle systeem van voorafgaande jaren waaraan onze kopers gewend zijn!!! Hoe komen de hoofdprijs en waardebonnen in uw bezit? Heet eenvoudig door uw inkopen te doen bij de deelnemende winkeliers van Moergestel, welke duidelijk kenbaar zijn aan de winkelaktie raamaffiche. Hoe meer winkelaktiebonnen in uw bezit, hoe meer kan sen... BEKENDMAKING De winkelaktie berust in zijn geheel op een door de Kamer van Koophandel en Fabrieken te Tilburg afgegeven speciale onthef fing, loterijvergunning onder nr. W.K. 14/76 d.d. 3 nov. 1976. De trekking geschiedt door de Edelachtbare heer Burgemeester van Moergestel, op zondag 12 december 1976 om 12.00 uur. Wie zijn de deelnemende winkeliers? 1. J. v. Bommel, Kerkstraat 16, Huish. artikelen enz. 2. Jan v. Velthoven, Schoolstraat 3, Huish. artikelen enz. 3. Fr. v. Velthoven, Schoolstraat 7, Elektro, radio, T.V. 4. H. Mensink, Kerkstraat 17, Brood, banket, levensmiddelen. 5. Wouterse-Hoogers, Pr. Beatrixstr. 2, Slijterij etc. 6. Kemps-Welvaarts, Rootven 8, Drogisterij, speelgoed. 7. L. v.d. Meydenberg, Rootven 21, Photo-atelier. 8. Jan Willems, Rootven 36, Meubelen etc. 9. H. de Brouwer, Rootven 11, Slijterij, rest. 10. J. Basemans, Rootven 23, Schoenen, lederwaren. 11. H. Ketelaars, Rootven 47, Horlogerie, goud etc. 12. H. Boogaerts, Rootven 9, Groente en fruit. 13. Jan Vogels, Rootven 66-68, Rijwielen, huish. artikelen. 14. Winkel Boerenbond, Schoolstraat 27, Huish. artikelen enz. 15. Poirters-v.d. Wouw, Raadhuisstraat 17, Textiel enz. 16. W. Vugts, Raadhuisstraat 19, Parfum, kapsalons. 17. v.d. Akker-Wolfs, Schoolstraat 16, Slijterij. 18. Henk Schepens, Oisterwijkseweg 19, Rijw., brommers, enz. 19. Jos van Hulten, Kerkstraat 12, Brood en banket. 20. v.d. Biggelaar, Kerkstraat 4, Slijterij. 21. "Lagé”, Rootven 74, Elektro-boetiek. 22. Th. v. Logten, St. Jansplein 3, Textiel enz.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1