I Kom tijdig uw keuze maken!! Vluchteling '76 Oproep aan alle Moergestelnaren! Jubilarissen bij Gebr. Janssen MOERGESTEL- INFORMATIE Rashondenshow Kienavond Harmonie „Prinses Juliana Tentoonstelling Biljarten WOENSDAG 27 OKT. 1976 NR 16 MOERGESTELS SUKSES Wijkverpleegkundigen tel. 1594 Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. A.A.M. Smits, loco-burgemeester 9 Weekenddienst artsen van vrij dag 17.30 tot maandag 8.15 uur. Weekend 31 oktober: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424. Weekend 7 november: Dr. van Delft sr., tel. 04243-1204. Openb. Bibliotheek Moergestel Openingstijden: maandag en woensdag van 15.30-17.30 uur. Vrijdag 15.30-20.00 uur. Voorlezen: Woensdag 15.00-15.30 uur. Zr. A.J.H. Gijbels Zr. A.H.M. Bussemakers Verloskundigen Oisterwijk Spreekuur volgens afspraak, telefoon 04242-4037. De jubilarissen Jo van Eideren, Bart Evers en Kees van Eideren met hun echtge notes. \N. de Natris is geboren te Valkenswaard op 31 oktober 1908 en woont nu in Delft, v.d. Heimstraat 81. In 1974 werd hij ge pensioneerd als adj. dir. van een L.T.S. Hij heeft gewerkt in Bakel, Gemert, Val- Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad op bovenstaand adres. Op de Internationale Rashondenshow "Winner", te Amsterdam gehouden op zondag 17 okt. j.l.behaalde dhr. F. Smol ders, Pr. Margrietstraat 16, met zijn bou vier teef "Carla van Waltonhof" de prijs 2e uitmuntend plus reserve kampioen. Aan deze show namen 168 honden deel. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66, Oisterwijk, Tel. 04242-2098 Wederom zal er in Moergestel een kien avond worden gehouden en wel op vrij dag 29 okt. a.s. in zaal "De Brouwer", aanvang 20.30 uur. Op deze avond zijn wederom prachtige prijzen te winnen; de organisatie van buurtvereniging "Gezwie- ne Waai" staat daar borg voor. Uit het prijzenpakket noemen wij de hoofdprijs: een Philips draagbare TV. De extra prijs een masssief houten wijnrek (tafelmodel). Uit de vrije keuze van het ronde-pakket: de strijktafel, de broodroosters, de kabel- haspel, een keukengarnituur, een strijk ijzer plus nog zeer vele andere zeer nuttige prijzen die gewonnen kunnen worden of... zelfs worden weggegeven!!! De gra tis deelname, de slechtste kienkaart, de aratis loterii. de iackoot en de sterronde's. Zondag 31 okt. zal Harmonie „Prinses Ju liana" deelnemen aan een federatief con cours te Lieshout. Na maandenlang inten sief repeteren o.l.v. dhr. W. Schreurs, volgt dan zondag de definitieve uitvoe ring. Onze harmonie zal tussen 15.00 en 16.00 uur optreden in de kerk te Lieshout. Na dit optreden, het 6e die middag, volgt dan na nog 'n korte pauze de uitslag van de jury. Rond de klok van 18.00 uur hoopt men in feestelijke stemming weer in Moer gestel aan te komen. De harmonie ver wacht veel supporters in Lieshout, waar iedereen dan ook van harte welkom is. Wij wensen de harmonie graag alle mogelijke sukses toe. Zaterdag 30 oktober zal een overzichts tentoonstelling worden geopend van te- kenaar-schilder W. de Natris, in het ge meentehuis van Moergestel, door de heer A.A.M. Smits, loco-burgemeester. Deze opening heeft plaats om 3 uur. Het werk is te bezichtigen op werkdagen van 9.00 tot 12.30 uur, terwijl in het weekend de expositie open is van 10.00 tot 13.00 uur. Ze duurt van 30 oktober tot 14 november. moergestel nieuws Op vrijdag 15 oktober vond tijdens de jaar lijkse personeels-avond van Bouwbedrijf Gebr. Janssen de huldiging plaats van drie jubilarissen, die elk 1214 jaar in dienst wa ren van deze Moergestelse firma. Na de toepasselijke speech van dhr. Jos Jans sen, overhandigde hij namens de direktie een kado in de vorm van een gesloten couvert, waarbij natuurlijk voor de respek- tievelijke dames de traditionele bloemen niet ontbraken. Dhr. Jan van Eideren sprak namens het personeel een woordje tot de jubilarissen en hij verraste namens allen het 3-tal met kado-bonnen. Verder waren er kado's en In de week van 24-29 okt. wordt in ons land de aktie "Vluchteling 1976" gehou den. Voor Moergestel betekent dit, dat op woensdag 27 okt. een enveloppe met informatiemateriaal alsmede een binnenenveloppe aan U wordt uitgereikt. In een aantal radio- en t.v.-programma's en in de pers wordt uw aandacht gevraagd voor de drie tot vier miljoen vluchtelingen die er zijn in Azië, Afrika en Zuid- Amerika. Het doel van de nationale aktie "Vluchteling 1976" is aan minstens 30.000 vluchtelingen een zinvol bestaan te geven, waarbij werk en huisvesting voorop staan. Op vrijdagavond 29 oktober, tussen 7 en 8 uur, wordt de bin nenenveloppe met inhoud bij U opgehaald. Hiervoor heeft het gemeentebestuur een beroep gedaan op de leden van de gemeenteraad en op het gemeenteperso- neel van de binnen- en buitendienst. Zij hebben spontaan hun medewerking toe gezegd. Wij vertrouwen erop, dat U, na het lezen van de verslagen in de krant en het zien van de beelden op de televisie, zozeer begaan zult zijn met het vreselijke lot van de vluchtelingen, dat uw financiële bijdrage een weerspiegeling zal zijn van uw betrokkenheid. Mogen wij U verzoeken de binnenenveloppe met inhoud klaarte hebben liggen, als deze op vrijdagavond wordt opgehaald? U bij voorbaat dankend voor uw gulle gave, namens het plaatselijk comité. bloemen van de firma van Opstal uit Oisterwijk, van Oosterhout Bouwmateri alen, eveneens uit Oisterwijk en van Transportbedrijf van Riel uit Tilburg. Na het officiële gedeelte was het nog een ge zellige boel daar in café 't Draaiboompje. Een feest, dat tot in de kleine uurtjes m.m.v. dansorkest "Atlantic" op toepas selijke wijze werd gevierd. Nog graag namens Moergestel-nieuws onze harte lijke gelukwensen aan de jubilarissen. Moergestelse Kampioenschappen Uitslagen: ,,'t Draaiboompje - ,,'t Cen trum: 4-4. "De Korenmaaier" - ,,'t Stoks ke": 614-114. Programma: Donderdag 28 okt.: ,,'t Stokske" - ,'t Draaiboompje'. Dinsdag 9 nov.: „De Klaore" - ,,'t Stokske". in tekenen en schilderen ontving hij resp. van Joh. Nikolaas (bloemen en stillevens), Karel Vermeeren (portrettekenen), Reggie Scherpbier (stillevens) en van Aad Stolle (stillevens en olieverfportretten). Zijn wer ken vertonen een luministische inslag en zijn erg kleurrijk. Sedert zijn pensioen is hij zeer aktief, vooral in het Brabantse land (o.a. in Oirschot en Moergestel) en in de Arden nen. Enorme sortering fietsen en bromfietsen, helmen enz. Nu bestellen betekent teleurstelling voorkomen, want wij reserveren graag voor U! En... wij bezorgen op 5 dec. gratis thuis!!! maken deze avond bijzonder aantrekkelijk en spannend. Mocht U nog nimmer iets gewonnen hebben, welnu op de laatste kienavond werd de hoofdprijs en de extra prijs gewonnen, door personen die voor heen nog nimmer iets gewonnen had den!!! U ziet, mee blijven doen geld ook hier. Wie weet, misschien bent U nu bij de winnaars. Kieners van Moergestel wij wensen U vanaf deze plaats veel sukses toe. I A Al O Rootven 62-68 - Moergestel ÜMlV VUUELÖ Telefoon 04243 1435

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1