Moergestel-kalender Afscheid Auto cross in Fons Smits Kienavond Prijswinnaars sporthalprijsvraag Moergestel ’t Winkeltje 2,95 Wol 1 Garen per bol deze week van 3,45 voor Terlenka rokken 39,95 MOERGESTEL- INFORMATIE KV WOENSDAG 29 SEPT 1976 NR 14. Hiwra Wijkverpleegkundigen tel. 1594 Pastorie: telefoon 04243 1340. Algemeen alarmnummer: 0011. ST. JANSPLEIN 3 deze week vangen. MOERGESTEL TELEFOON 1189 Weekenddienst artsen van vrij dag 17.30 tot maandag 8.15 uur. Weekend 3 oktober: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424. Weekend 10 oktober: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424. In het jeugdgebouw aan de Bosstraat na men afgelopen vrijdag de jeugd, leiders en leidsters van de methodische Jeugdbewe ging St. Jan afscheid van hun groepslei der dhr. Fons Smits. Meer dan 12 jaar heeft Fons zijn beste krachten gegeven aan de Moergestelse Jeugdbeweging. Hij had ook zelf zitting in het bestuur van St. Jan en was als zoda nig 'n erg aktief lid. Hij bezocht de distriktsvergaderingen en hij was samen met Maria van de Loo de oprichter van de kabouters- en gidsen- groep. De groepsraad hield vergaderingen bij Fons aan huis en waren er vragen of pro blemen, bij hem thuis was het, zoals dat in de volksmond heet "de zoete inval". De hoofdprijs voor deze avond is een Phi lips tuner met twee boxen, 4 golflengtes, met aansluiting voor cassetterecorder en platenspeler en natuurlijk ook stereo af speelbaar. Naast de extra prijs een zwaar massief eiken mimiset, zijn er verder nog leuke prijzen te winnen o.a. keukentrap, pan nenset, schemerlamp, set tinnen eikelkan- nen, enz., enz. De weggeefprijzen, met de strijd om de slechtste kienkaart, en de gratis deelna- me-kans maken de avond bijzonder aan trekkelijk en het meespelen zeer zeker waard. Komt U ook??? Breng gerust vriend of kennis mee, U weet het, het is spannend en toch gezellig!!! Vrijdag 1 oktober a.s. zal buurtvereniging "Gezwiene Waai" weer een kienavond or ganiseren, wederom in zaal "De Brou wer", aanvang 20.30 uur. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel Tel 04243 2268 lnle>'eren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. per bol vanafI Nog verschillende kleuren voorradig Driekleurig gemeleerd Alle Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. ge tijd geleden is door de K.E. Muziekvereniging Prinses Juliana plan opgevat een kalender te laten ontwerpen over Moergestel n fotograaf Louis v.d. Meydenberg en Martien Oerlemans Iredac- r Moergestel-nieuws) werd de opdracht gegeven om dit plan te wezenlijken. Het resultaat is 'n werkelijk prachtige kalender van •ot formaat, geïllustreerd met 12 karakteristieke Moergestel-plek- en voorzien van o.a. de verjaardagsdata van de leden van het Ko klijk Huis. Deze unieke kalender zal binnenkort door leden van har- nie en drumband Prinses Juliana" bij U thuis aangeboden worden >r de weggeefprijs van f 2,50. Al met al is deze kalender een ust", niet alleen voor Moergestelnaren, maar ook voor familiele- i van Moergestelnaren of anderszins bij Moergestel betrokkenen, eraard bestaat voor hen ook de mogelijkheid deze kalender te ko- i en wel via de volgende adressen: Tilburgseweg 24A, Kruysacker- rat 20, Ligtvoet Schoenen, Industrieweg 13 of Groentehal "Crisje". opbrengst is bestemd om de concourskosten van de harmonie op Op de basisscholen werd de prijsvraag uit geschreven voor de naamgeving van de nieuwe sporthal. Uit de namen "De Loop", "De Dreef" en "De Vonder" werd tenslotte de laatste als officiële naam ge kozen en op bovenstaande foto ziet U de prijswinnaars die een van deze 3 namen hebben bedacht. Onder de rust van de voetbalwedstrijd t.g.v. de opening werd er aan hen door Loco-burgemeester A. Smits de prijs, 'n trim-trio-tas, overhandigd. De prijswinnaars zijn: op de bovenste rij v.l.n.r. Dorothé Mertens, Wilma Burgers, Maureen Denissen, Annemarie Steenbak ker, Mariëtte Op 't Hoog, Yvonne Hooze- mans, Toine Hoozemans, Willy Steenbak ker, Manfred Klomberg. Op de onderste rij: Patrick van Doveren, Jacqueline van de Wouw, Frank Smol ders, Brigitte van Poppel, Helmuth Habra- ken en Marcel van den Aker. Op zondag 3 oktober a.s. worden aan de Oisterwijkseweg auto-cross wedstrijden verreden, welke georganiseerd worden door de grootste Brabantse Autosportver- eniging "De Kempen". Deze reeds 10 jaar oude en sinds 2 jaar zeer aktieve vereniging die momenteel 137 leden telt, heeft als plaatselijke favorieten Ries op 't Hoog en Adri Linschoten. Streekfavorieten zijn Gerard Bayens uit Hilvarenbeek met V.W. Porsche die dit seizoen een eeuwige tweede blijkt te wor den en Thomas Palinckx uit Tilburg, even eens met V.W. Porsche, die beiden uitko men voor het Hilvarenbeekse DEUTZ- team. Naast vele anderen zullen niet minder dan 6 Belgische coureurs aan de start verschij nen. Voor de winnaars van deze wedstrij den is een prijzenpot van ong. 1000 gul den beschikbaar. Het puntenklassement tot nu toe is: 1. Frans Kapteins, Veldho ven met B.M.W. 84 punten. 2. Jacky Kor ting, Eindhoven met V.W. Porsche 63 punten. 3. Harrie Waterschoot, Hooge- loon met Sanger Special AUDI 58 punten. Als extra evenement wordt er een promi nente race gehouden, waaraan wordt deelgenomen door o.a. de Moergestelse Loco-burgemeester Dhr. Smits, wethou der Jan Buijnsters, slager Toon Franken, Prins Carnaval Toon Hofmans en de man die het terrein beschikbaar stelde, Franske van de Sande Sr. Verder zullen nog een zestal andere Moergestelnaren aan deze RACE van de eeuw deelnemen. Er wordt om 13.00 uurt gestart, terwijl de finale om ong. 17.00 uur zal plaatsvinden. Op het terrein zijn snacks en drankjes ver krijgbaar en er is tevens een toiletgelegen- heid aanwezig. De opbrengst van deze auto-cross wedstrijden is bestemd voor het Moergestelse Jongerenkoor. Voor verdere inlichtingen: Adri Linscho ten, Telefoon 04243-2169. Ziehier 'n kort overzicht van wat Fons voor onze Moergestelse jeugd heeft ge daan. Door het feit echter dat Fons moest ver huizen naar berkel-Enschot, moest hij hier dus afscheid nemen van iets dat toch 'n deel van zijn leven geworden was. Afgelopen vrijdag vond dus zoals gezegd het afscheid plaats, waarbij vele vrienden van hem aanwezig waren. Naast de leiders en leidsters was er het be stuur van St. Jan en ook onze oud-kape- laan (nu pastoor) Berkers uit Rosmalen. Natuurlijk werden er door dhr. Vlemmix als voorzitter van St. Jan herinneringen opgehaald uit het verleden en namens het bestuur bood dhr. Vlemmix 2 prachtige natuurboeken aan. Namens de leiders en leidsters ontving Fons uit handen van Mej. v.d. Berg 'n leuke enveloppe, inhoudende 'n tegoed bon voor bomen die hij kan planten in zijn nieuwe tuin, een origineel en blijvend ge schenk. Natuurlijk werd mevr. Smits niet vergeten en als onmisbare steun voor haar man werd zij op gepaste wijze in de bloemetjes gezet. Na alle woorden en kadootjes was het de beurt aan Fons om 'n dankwoord tot de aanwezigen te richten. Al met al was het 'n gezellig feest daar in het Jeugdgebouw en met 'n hartig hapje en 'n drankje heeft men er 'n fijne avond van weten te maken. 'n Avond die Fons, zijn vrouw en zijn drie kinderen niet licht zullen vergeten. Rest ons nog te vermelden dat de taak van dhr. Smits is overgedragen aan mevr. Hurkmans-Janssen. moergestel' n ,t«io TRIO ,4».

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1