iïi ii Jiiiiü! A.s. zaterdag opening sporthal Zilveren kraamverzorgster Barok-concert Bier- en Jongerenkoor 2,95 1,25 Wijnfeesten Engelandvaarders "P.V. Moergestel" ’t Winfetltje 4,40 MOERGESTEL- INFORMATIE Alezan Super 4 100% wol, de grote mode, van 3,60 per bol nu per bol voor Tweed wol X w.’-- WOENSDAG 15 SEPT. 1976 NR. 13. Wijkverpleegkundigen tel. 1594 Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. van 1,85 nu per bol Het Bestuur. ST. JANSPLEIN3 MOERGESTEL TELEFOON 1189 Late jonge duiven: W. Remunt 1e-13e prijs met buffetpoule. J. de Laat 2e-8e-15e prijs met buffetpoule. Gebr. Damen 3e-4e-5e-6e-9e-12e prijs. Gebr. Oerlemans 7e-11e-14e prijs. Joh. van Haaren 10e prijs. Oude duiven: Gebr. Damen 1e prijs met buffetpoule. Ligtvoet-v. Dijk 2e-5e-8e prijs. Ligtvoet- van Breda 3e-4e-9e-10e prijs. Gebr. Oerle mans 6e prijs. L. v.d. Branden en Zn. 7e prijs. Uitslag wedvlucht oude en late jonge dui ven op 12-9-1976, St. Ghislain, afstand 159 km, de duiven werden om 7.30 uur gelost met ZW-wind. A.s. donderdag van 19.00 uur tot 20.00 uur inmanden oude en jonge duiven voor Bourges. A.s. vrijdag van 19.00 uur tot 20.00 uur in manden oude en late jonge duiven voor St. Ghislain. Heren liefhebbers, dit zijn de twee laatste concoursen dit jaar, doe allen zoveel mo gelijk mee, zodat we nog aantrekkelijke concoursen krijgen. Weekenddienst artsen van vrij dag 17.30 tot maandag 8.15 uur. Weekend 19 september: Dr. van Delft sr., tel. 04243-1204. Weekend 26 september: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424. Moeders voor Moeders: Zr. H.Th. Snellen, Schepersdijk 66, Oisterwijk, Tel. 04242-2098. U weet allemaal wat het jongerenkoor en de tekstgroep van Moergestel doen n.l. 1 keer in de maand in de parochie een mis verzorgen, de jongerenmis. Naast dit maandelijks gebeuren in de kerk hebben wij het afgelopen seizoen ook nog andere aktiviteiten ontplooid o.a.: Zingen in de Johannesparochie in Oisterwijk. Zingen in de Marcusparochie in Oister wijk in samenwerking met de Windlo- pers. Het dauwtrappen. 2 Missen in Rosmalen bij ex-kapelaan Berkers, waarbij deze opmerkte dat het drukker was dan bij zijn installatie. Naar aanleiding van ons "optreden" daar hoopte hij daar zoveel belangstel ling te krijgen voor een eigen tekst groep jongerenkoor. In Rosmalen werden wij benaderd door de heer Habraken i.v.m. een op treden voor chronisch zieken in de Volkshogeschool te Oisterwijk. Ook hebben toen plm. 12 leden van het koor 's middags een wandeling met deze zieken gemaakt. Nu we aan het begin staan van een nieuw seizoen en ons repertoire aan het uitbrei den zijn, kunnen we natuurlijk nieuwe le den, vanaf 14 jaar, ook jongens, gebrui ken. Dinsdag van 19.00 uur tot 20.00 uur hebben wij repetitie. Kom gerust eens kij ken. U begrijpt wel dat een optreden buiten Moergestel niet gefinancierd kan worden uit de contributie, f2,— per maand. Daarom willen wij in Moergestel een blik- semaktie houden om donateurs aan te werven. Dinsdag 21 september komen wij bij U langs. Ter gelegenheid hiervan zal er die datum een receptie worden gehouden van 17.00 tot 19.00 uur in Café ,,'t Oude Nest" te Oisterwijk. Iedereen die deze, ook in Moergestel, bekende Zuster wil feliciteren, is daar van harte welkom. Namens Moergestel-nieuws onze hartelij ke gelukwensen met dit prachtige jubi leum. Eindelijk is het zover! A.s. zaterdag vindt de officiële opening plaats van de in Moer gestel langverwachte sporthal. In het vori ge nummer had Moergestel-nieuws de primeur door U een blik te gunnen in het interieur van dit door de Fa. Pellikaan vol tooide bouwwerk. Dit weekend kunt U het allemaal zelf eens gaan bekijken nu alles nog mooi en nieuw is. Laten we hopen dat iedereen veel plezier aan deze nieuwe aanwinst mag beleven, terwijl wij graag het gemeentebestuur willen feliciteren met deze voor Moer gestel unieke sportgelegenheid. Het programma voor de opening van Sporthal "De Vonder" ziet er als volgt uit: 15.00 uur: Bijeenkomst van de genodig- Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. den op het gemeentehuis en vertrek naar de sportzaal, begeleid door de Harmonie "Prinses Juliana" en het Jeugdkorps "De Windlopers". 15.15 uur: Hijsen van de vlaggen voor de sportzaal door de prijswinnaars van de prijsvraag voor de naamgeving. 15.30 uur: Opening door Loco-Burge- meester A.A.M. Smits, waarna bezichti ging van de accommodatie. 16.00 uur: Mini-voetbalwedstrijd Gemeen teraad - Secretarie-personeel. De aftrap zal geschieden door de oud-in- ternational, de Heer H. Pellikaan. Tijdens de rust prijsuitreiking aan de win naars van de prijsvraag voor de naamge ving. jaar ongewijzigd gebleven. Deze afspraak in de gelederen der Engelandvaarders heeft een geweldige vriendschappelijke band gesmeed, die de sfeer enorm ten goede komt. Zij zullen er samen dan ook zorg voor dragen dat ze waardige repre sentanten zijn van ons Brabantse dorp; niet alleen als gasten, maar ook als voet balteam. Zij wensen de thuisblijvers een prettig weekend toe; zij zullen het in ieder geval wel hebben, reken maar van YES. Totaal 13 musici werken aan dit concert mee en de aanvang is 20.30 uur. Voorverkoopadressen: Kloosterlaan 2 en Prinses Beatrixstraat 4 (na 18.00 uur) en Rootven 26. De toegangsprijs is f 4,50 en er is gratis koffie. 100 gram, nu per bol. Vrijdag 24 en zaterdag 25 september zijn in het tot Weinstube omgetoverde Draai- boompje weer de jaarlijkse Bier- en Wijn feesten. Tevens zult U er een grote Bar becue aantreffen, waar U zelf allerlei hap jes kunt gaan "roken". Op vrijdag zal rustige dansmuziek U de zorgen doen vergeten, terwijl op zaterdag "De Gestelse Blaaskapel" voor de nodige sfeer zal zorgen. Graag tot ziens op 24 en 25 september in 't Draaiboompje. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Zr. A.J.H. Gijbels Zr. A.H.M. Bussemakers I Verloskundigen Oisterwijk I Spreekuur volgens afspraak, I telefoon 04242-4037. Op vrijdag 17 september a.s. zal het feit worden herdacht, dat Zr. W. Seebregts25 jaar als kraamverzorgster werkzaam is in Oisterwijk en omstreken. Vrijdag 24 september zullen voor de derde keer in successie 15 Moergestelse jonge mannen, de z.g. "Engelandvaarders", het Britse kontinent bezoeken voor de jaar lijkse voetbalwedstrijd in het historische stadje Hastings. Zij zullen trachten zich daar te revancheren voor de nipte neder laag welke ze in het voorjaar in Moergestel tegen hun Engelse gastheren leden. Door dat slechts in bijzondere gevallen leden bij dit spontaan ontstane voetbalteam toege laten worden, is de samenstelling in drie moergestel Vrijdag 24 september a.s. wordt voor de tweede maal een kamer-concert gehou den in de kerk van Moergestel. Grote animator van dit muzikale gebeuren is onze dorpsgenoot Kees Verheyen, die getracht heeft een nog betere bezetting en programma samen te stellen als het vo rig jaar. Heel belangrijk ook vindt hij het streven naar een ontspannen sfeer, het opheffen van drempelvrees en een nauwere band tussen publiek en musici. Het programma voor deze voor Moer gestel unieke avond is als volgt samenge steld: Vioolconcert in d moll van J.S. Bach. Solist: Jos Broeken. Concerto in C voor trompet, 3 hobo's, fagot en clavecimbel van T. Albinoni. Solist: Wout van de Pas. Concerto in D voor trompet, 2 hobo's en strijkers van G.P. Telemann. Solisten: Wout van de Pas, J.J. Nieuwenhuis en Kees Verheyen. Sonata a tre voor 2 hobo's, fagot en clavecimbel van J.H. Roman met J.J. Nieuwenhuis, Kees Verheyen en An- nemarieke Stordiau. Driestemmige canon voor strijkers van J. Pachelbel.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1