Drukwerk? Bel 2268 JAN VAN VELTHOVEN y* Een leuke Gazelle -wedstrijd. |p||l Zoek de fouten, kleur de plaat en win een van de prachtige prijzen. Droogte "Prinses Juliana" stads schouwburg tilburg JAN VOGELS binnenlopen. Keus genoeg! Haal nu snel een fratsenfiets-wedstrijdformulier bij: AKTIVITEITEN HARMONIE VERENIGINGSJAAR 76/77 GAZELLE X Gemullehoekenweg 11 KWALITEIT 'N BEGRIP! Schoolstraat 3 - Kerkstraat 21 - Moergestel - Tel. 04243-1284 Iedere maandag op de markt. Iedere woensdagmorgen bij Crisje voor de groentehal. een goed adres voor een lekkere haring warme gebakken vis en alle soorten verse vis Speelt de droogte in heel Europa momen teel helaas de hoofdrol, ook in Moergestel trekt deze "volksvijand” nu zijn sporen. De anders zo waterrijke gebieden liggen er nu troosteloos verdord en uitgedroogd bij. Een reden voor Louis v.d. Meydenberg om enkele bijzondere plaatjes te schieten op diverse punten in Moergestel. Staande IN de gracht van "Hooge Hui zen" aan de Oirschotseweg. Inlichtingen en plaatsbespreken: Mevr. A. van Elsdingen, Past. v.d. Boo- gaardstraat 23, tel. 1946. Te koop: i.pr.st.z. gashaard. Tevens: skai-lederen bankstel met kussens. Oirschotseweg 35, Moergestel. Muzieklessen voor ouderen. Het is het bestuur vaak gebleken dat zich onder de Moergestelse inwoners meni geen bevindt die alsnog graag een instru ment zou willen leren bespelen. Het be stuur van Harmonie Prinses Juliana wil de "late roepingen” graag helpen. Bij voldoende interesse wil men in het na jaar een cursus starten in theoretische en practische muzikale vorming. Daar men zich bewust is dat onder de deelnemers ook een aantal zal zijn dat geen theoretische muziekkennis heeft, zal gekozen worden voor een systeem, aan gepast aan deze omstandigheden. Geïnteresseerden gelieven zich te melden bij de heer F. Lokin, telefoon 04243-1269 en zullen zo spoedig mogelijk uitgenodigd worden voor nadere uitwerking van deze plannen. Aanvullingen Harmonie. Door het zich steeds wijzigende reper toire, wat aanpassing vraagt van de be speelde instrumenten, stelt de Harmonie prijs op aanmelding van geoefende muzi kanten voor alle instrumenten. Daarnaast zijn de Lyra en Vibrafoon mo menteel onbezet en de Harmonie heet ook gaarne nieuwe leden die deze instrumen ten kunnen bespelen, van harte welkom. Bovendien zoekt de vereniging een kandi daat voor de funktie van schellenboom- drager. De opengevallen plaats, die ont stond doordat de heer J. Hems wegens gevorderde leeftijd deze funktie heeft moeten neerleggen, is nog steeds niet be zet. Nadrukkelijk wordt gesteld, dat bij deel name aan deze cursus een toekomstig lid maatschap van de Harmonie niet verplicht is. Aanmeldingen leerlingen harmonie en drumband Ondanks de enorme drukte, welke de voorbereidingen voor deelname aan het concours op 31 oktober a.s. te Lieshout geven, start in september weer een nieuwe opleiding voor leerling-muzikan- ten. Jongens en meisjes, bij voorkeur in het bezit van het diploma A.M.V., kunnen zich melden bij de heer N. Smits, Kruis- ackerstraat 20 te Moergestel. Ook leer- ling-tambours voor de drumband kunnen zich aan dit adres opgeven. Het maïsveld van de heer Burgers aan de Heuvelstraat. Door middel van 'n B.B.- pomp probeert men hier te redden wat er •iog te redden valt. Het uitgedroogde "HHdsven" waar men tevens van de gelegenheid gebruik maakt om het schoon te baggeren. volendammer vishandel Het programma voor de maand septem ber zal er als volgt uitzien: 3 september: dixie-tocht in het kader van de jazz- meeting tilburg. 4 september: 14.00 uur: streetparade in en rond de heu velstraat. 20.15 uur: jazz-meeting tilburg. Acht or kesten verzorgen een jazz-avond in de grote zaal. 5 september: schouwburgerdag. Open dag met vele at- trakties. 9-10-11 en 12 september: Herman van Veen. 12 september: 12.00 uur: Tilburg Big Band. 13 en 14 september: Waar blijft de tijd? Willy Walden en Piet Muyselaar (Snip en Snap). 17-18 en 19 september: Driekoningenavond. Blijspel van William Shakespeare, door "Globe". 18 september: De Torenspelers. 19 september: 12.00 uur: Tilburg Big Band. 23 september: Het Nationale Ballet. 26 september: 10.30 uur: Tilburg Big Band. 12.30 uur: Koffiekonsert. 20.15 uur: Brasil Tropical. 29 september: Butley van Simon Gray, door de "Haagse Comedie". 30 september: Het Brabants Orkest met werken van Mo zart en Beethoven. Bent U van plan een fiets te kopen, dan eerst bij In alle prijsklassen en kleuren. Koop bij de man die het repareren kan. Rootven 62-68 - Moergestel Telefoon 04243-1435 ‘‘Sm** v

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 3