T Club van de maand Sensatie!!! Nederlands I Feestelijke opening trimbaan kampioen in Moergestel Jeugd- vakantiewerk De Windlopers 10 jaar Uitwisseling Biljartclub Accommodatie Roef officieel geopend *t Winkeltje 9,95 19,90 s Nieuw voor Moergestel!!! MOERGESTEL- INFORMATIE Coupons stof 1 I WOENSDAG 9 JUNI 1976 NR 8. Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. Loco-burgemeester Smits en wethouder Buynsters in "sportieve aksie. ST. JANSPLEIN3 MOERGESTEL TELEFOON 1189 Vrijdag 11 juni a.s. is het alweer de laatste keer, vóór de vakantie, dat we bij elkaar komen. We hebben geprobeert een gezel lige avond te organiseren. Om 19.15 uur vertrekken we bij het Jeugdgebouw - met de fiets - om te gaan trimmen op Moer- gestels nieuwe trimbaan. Daarna zal er in het Jeugdgebouw een ko miek voor ons optreden. We rekenen er op dat jullie allemaal ko men om deze avond succesvol te laten verlopen. Tot vrijdag! Leden en medewerkers willen iedereen danken voor de hulp die zij kregen bij het organiseren en verzorgen van de avon den. Zonder jullie zou er geen CLUB VAN DE MAAND zijn. Weekenddienst artsen van vrij dag 17.30 tot maandag 8.15 uur. Weekend 13 juni: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424 Weekend 20 juni: Dr. van Delft sr., tel. 04243-1204 Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. tegen Studs (Eindhoven) en Roef-softbal tegen de Meteoor (Amsterdam), welke jammer genoeg beiden verloren gingen, en een vriendschappelijke handbalwed- strijd voor de heren senioren tegen Volt (Tilburg): 3-3. De leukste gedeelten van de dag waren echter de peanut-wedstrijden voor de al lerkleinste Roef honk- en softballers en de pupillen handbalwedstrijden voor jongens en meisjes. Het moment waarop loco-burgemeester A.A.M. Smits de officiële opening verricht. Onder grote publieke belangstelling en muzikaal ondersteund door het prachtige jeugdkorps van "De Windlopers" opende Moergestels loco-burgemeester A.A.M. Smits op zaterdag 29 mei de trimbaan, ge legen in de gemeentebossen te Moer gestel. In zijn openingswoord zei dhr. Smits o.a. dat de trimbaan tot stand was gekomen dankzij de medewerking van de Levensverzekeringsmij. "Vita". "Hun ervaring en doorzettingsvermogen zijn de basis waarop deze prachtige baan is aangelegd", aldus de woorden van dhr. Smits. Hierna kreeg een van de vertegen woordigers van Levensverzekeringmaat schappij "Vita" het woord. Hij bedankte dhr. Smits voor diens lovende woorden maar was toch van mening dat deze kom- plimenten toekwamen aan de gemeente Moergestelomdat zij toch uiteindelijk de baan heeft aangelegd"vertelde deze. Na het traditionele lint-doorknippen was de baan dan officieel geopend, zodat de trimclub "De Vrije Trimmers" als eerste het parcours kon betreden. De beide wethouders, vertegenwoordi gers van Staatsbosbeheer en "Vita" als mede andere belangstellenden gingen daarna al wandelend het 2700 meter lange parcours bekijken, terwijl ondertussen enkele van de 20 opdrachten vluchtig wer den doorgenomen. Graag willen wij Moergestel feliciteren met deze unieke baan en spreken de hoop uit dat veel mensen op een'gezonde manier gebruik gaan maken van deze mogelijk heid om de spieren eens goed los te maken. JONGENS OVERHEMDEN ruit - per stuk Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro ’76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. diverse maten en kleuren - vanaf Zoals reeds meerdere malen bekend ge maakt, organiseert de Spelkommissie van Roef op 11 en 12 juni a.s. een sjoelwed- strijd voor Moergestel. Het is de Spelkommissie gelukt voor dit evenement o.a. de Nederlandse kampioen en tweede van het Wereldkampioenschap sjoelen, de heer Frans Krijnen, voor een demonstratie naar Moergestel te halen. Alle ouders die een zoontje of dochtertje hebben die buiten Moergestel op school gaan, kunnen een inschrijfformulier halen bij onderstaande adressen. Deze formu lieren moeten voor zondag 13 juni binnen zijn. De jeigdvakantieweek wordt gehouden van 2 tot en met 6 augustus. Uw bijdrage is f 5,— per kind voor de gehele week. C. Smits, Kruysackerstr. 20 A. Geerts, Korenstraat 23. Zaterdag 12 juni: 14.00 uur: Kindercircusshow in de feest tent op het sportpark. Speciaal voor de schoolgaande jeugd, 2 uur volop plezier, spanning en sensatie. 17.30-19.00 uur: Receptie in de feesttent. Iedereen wordt hierbij natuurlijk welkom geheten. 20.00 uur: Top-pop Disco Show in Den Boogaard. Volop bekend van radio en t.v., dus daar hoeven we weinig aan toe te voegen. De zaal is open om 19.30 uur. Zondag 13 juni: 10 uur: Feestelijk ontbijt van alle Windlopers en de genodigden in de feesttent. Dit in tegenstelling met de aankondiging in het programmaboekje. 14.00-16.00 uur: Voor jong en oud, alleen of in groepsverband of gewoon los-vast: Fotowandeling voor het hele gezin (onge veer 1 uur); fietstocht van ong. 25 km door de landelijke omgeving van Moer gestel; wandeltocht voor de mensen die een prestatie willen leveren (ong. 2 uur). Vanaf 15.00 uur speelt voor U in de feest tent: het "La Luna-kwartet". Een uitge breid repertoir en groot enthousiasme staan borg voor een fijn stuk muziek. 19.45 uur: Opening van de Grote Muzikale Taptoe op het sportterrein. U kunt letter lijk "achter de muziek aan" naar het tap- toe-terrein, want vanaf 7 uur zullen de verschillende korpsen uit verschillende richtingen opmarcheren naar de feesttent. U kunt natuurlijk ook gebruik maken van de speciale "Tap-toe-bus", die U brengt waar U wilt zijn. De opstaphaltes zijn duidelijk te herken nen en het is helemaal gratis. Komt U ook? In het kader van Internationale Uitwisse lingen blijkt ook de biljartclub van café "De Korenmaaier" al enige tijd aktief te zijn op dit gebied. In 1975 werd deze uit wisseling al tweemaal georganiseerd en deze keer is het weer de beurt aan Moer gestel om de reis te gaan maken. A.s. zaterdag 12 juni vertrekt de groep van 23 personen 's morgens om 7 uur naar Soest (W.-DId.), een plaats die gelegen is tussen Dortmund en Kassei, ruim 300 km hier vandaan. Zij spelen daar een wedstrijd tegen een Belgisch militair team dat aldaar gelegerd is. Verder staan er nog enkele aktiviteiten op de agenda zoals een bezoek aan de Möhne-seeen een bezoek aan de plaatse lijke schietkelder, alwaar een onderlinge wedstrijd zal worden gespeeld. Op zondagmiddag staat dan de bekeruit- reiking van de biljartwedstrijden op het programma, waarna men ongetwijfeld weer voldaan huiswaarts zal keren met de wetenschap dat hun gastheren in septem ber weer een tegenbezoek aan Moergestel zullen brengen. Roef's feestkommissie had aan de jeugd, terecht, de meeste aandacht besteed mid dels een gratis konsumptie en een gratis loterij met mooie prijsjes. Een geslaagde sportdag al met al. Zondag 30 mei opende loco-burgemeester Smits samen met wethouder Buynsters officieel de nieuwe softbal- en honkbalac- commodatie van Roef, dat gelijktijdig zijn 20-jarig bestaan vierde. Het college deed dat door afwisselend als pitcher en catcher op te treden, terwijl zij ook nog probeerden de slagknuppel suc cesvol te hanteren. Tijdens zijn dank woord bood Roef's voorzitter, ter gele genheid van hun jubileum en om Roef's verbondenheid met de Moergestelse ge meenschap aan te tonen, een set Peanut- spel-materiaal aan ter gebruik op de Moer gestelse lagere scholen. De feestsportdag werd verder gevuld met kompetitie-wedstrijden voor Roef-honkbal

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1