Bibliotheek Gevraagd De Rietvoorn De Windlopers 10 jaar Moergestel gaat feestvieren De Bejaardenreis Trimbaan Moergestel ’t Winkdtit 29,95 70,- 135,- MOERGESTEL- INFORMATIE v 1 o Woensdag 26 mei 1976 - Nr. 7. ws Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. SPIJKERJURK voor ST. JANSPLEIN 3 voor me MOERGESTEL TELEFOON 1189 VERKOPERDE MELKBUS DAMES BLOUSE rood wit, blauw wit zwart wit, p. stuk. Begin juni hebben we weer onze grote collectiewisseling, d.w.z. dat we 10% van onze boeken, 500 stuks, gaan inruilen. We hebben altijd zo goed mogelijk geprobeerd aan de wensen van onze lezers tegemoet te komen. Om u nu nog beter van dienst te kunnen zijn, verzoeken wij u uw wen sen en verlangens aan ons kenbaar te ma ken. Als u bepaalde schrijvers of titels in de collectie opgenomen wilt hebben, kunt u vóór 1 juni een briefje afgeven op de bibliotheek en wij zorgen naar best vermo gen deze boeken in ons bezit te krijgen. Openb. Bibliotheek Moergestel Openingstijden: maandag en woensdag van 15.30-17.30 uur. Vrijdag 15.30-20.00 uur. Voorlezen: Woensdag 15.00-15.30 uur. Weekenddienst artsen van vrij dag 17.30 tot maandag 8.15 uur. Weekend 30 mei: Dr. van Delft jr.tel. 04243-1424 Weekend 6 juni: Dr. van Delft sr., tel. 04243-1204 Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. voorbereid is door de heer J. Vervoort, gemeente-opzichter, en de Levensverze keringsmaatschappij "Vita”, ligt in een prachtig stukje gemeentebossen, ingeslo ten tussen de Rijksweg en de Pijnendijk. Het jeugdkorps "De Windlopers" zal de officiële opening meer luister bijzetten en de dames en heren van de turnvereniging "De Vrije Trimmers" zullen het parcours als eersten in gebruik nemen. Verder zul len vertegenwoordigers van Staatsbosbe heer en het Noord-Brabants Landschap bij deze gebeurtenis aanwezig zijn. Het ge meentebestuur spreekt de hoop uit, dat vele Moergestelnaren de weg zullen vin den naar het trimparcours. Immers, trim men is een gezonde bezigheid. Wij hopen dat u aan onze vraag ruim schoots gevolg gaat geven, zodanig dat het gezegde: "Als je wilt zien moet je goed kijken. Als je goed kijkt zie je veel" bewaarheid gaat worden. Nadere bijzon derheden over de komende expositie vol gen nog. Graag maken wij gebruik van de ruimte die het Gemeentebestuur ons ter beschik king gaat stellen, voor het houden van een expositie. Om deze nog kalende wanden in die ruimte aan te kleden, roepen wij Moergestelse kunstschilders/tekenaars bij deze op zich te melden bij: De Heer Toine Verheyen, Grieteveldeke 36, De Heer Hans van Brunschot, Grieteveldeke 38, in de week van 31 mei 6 juni 1976. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. De bejaarden uit onze gemeente gaan op donderdag 3 juni 1976 weer hun jaarlijks uitstapje maken. Alle bejaarden boven de 65 jaar kunnen met dit uitstapje mee. De bejaardenreis gaat dit jaar naar kasteel "Huis Doorn", waar de Duitse ex-keizer Wilhelm 2, van 1920 tot 1941 in balling schap heeft gewoond. Tevens zal ook "De Pyramide van Auster litz" worden aangedaan. Deze reis wordt zoals voorafgaande jaren weer georganiseerd door het Overkoepe lend Orgaan Algemene Belangen Moer gestel. Voor deelname aan deze bejaardenreis kunt u zich nu nog opgeven vóór 30 mei 1976 bij een der onderstaande adressen: A.A. Wouterse, Pr. Beatrixstraat 2, tele foon 1596. W.J.C. van Dijk, Oostel- voortjes 3a, telefoon 1377. Mevr. Verhoe- ven-Mulders, Oirschotseweg 44, telefoon 1332. Mevr. v.d. Loo-Vugts, Tilburgse- weg 19, telefoon 1118. H.J. Wolfs, Heu velstraat 16, telefoon 1341. Bij deelname aan de reis wordt u uitgeno digd om op donderdag 3 juni a.s. aanwe zig te zijn om 8.30 uur op het St. Jans- plein, waar de autobussen klaar staan voor de reis. Diegenen welke ver buiten de kom der ge meente wonen, kunnen zich naar één van de onderstaande adressen begeven, waar één autobus gereed zal staan om u naar het vertrekpunt (St. Jansplein) te bren gen o.a.: 1e autobus: 8.00 uur: J. Verhoeven, Oir schotseweg 44; 8.10 uur: A. Rijnen, ,,'t Draaiboompje"; 8.15 uur: 't Stokske (bus gaat over Oostelvoortjes); 8.20 uur: St. Jansplein (klaar voor het vertrek). 12 en 13 juni gaat het gebeuren. Voor iedereen wat, voor de kinderen, voor de sportieven, voor de danslustigen en voor de muziekliefhebbers. Speciaal deze laat ste groep aandacht voor de Taptoe op zondagavond op het sportpark. Nieuw voor Moergestel. En de specialiteit: De Fa. Bertens verzorgt gratis de "reis" van het centrum naar het feestterrein. Speciale Windloper-opstap- haltes zullen aangeven waar u op de bus kunt stappen om comfortabel te worden vervoerd. Dus niet meer: "Het is me te ver... het is zo'n gesjouw met de kinde ren... ik ben niet meer zo vlug ter been". 2e autobus: 8.00 uur: Adr. v.d. Bosch, Broekzijde; 8.10 uur: v.d. Loo, Vinken- berg; 8.15 uur: Hotel Breda's Welvaren (hier kunnen de reizigers uit deze omge ving instappen); 8.20 uur: St. Jansplein (klaar voor het vertrek). Om 8.15 uur staan op het St. Jansplein de overige autobussen ook gereed. Het comité stelt het echter wel op prijs, dat u, indien u woonachtig bent binnen de kom der gemeente, zoveel mogelijk naar het St. Jansplein komt. De bijdrage aan deze bejaardenreis zal vóór het vertrek door de comitéleden in de autobus worden geïnd. Vergeet vooral niet de tijden en vóór het aangegeven tijdstip op bovenstaand adres uw opgave van deelname te doen. Breng een goed humeur en wat zonne schijn mee, wij zullen van onze kant ons graag inzetten om u een genoeglijke dag te kunnen aanbieden. Tot donderdag 3 juni a.s. binnenkort in de bus krijgt, vertelt u er meer over en ook over de verfrissingen in de feesttent, de kinder- middag en wat u verder nog niet wist. Op 10 mei ging Sportreal, een groots op gezette bewegingsactie, waaraan het ge hele Nederlandse volk kan deelnemen, van start. Steeds meer wordt als noodza kelijk beschouwd, dat de mens in deze samenleving, die steeds meer naar onbe weeglijkheid tendeert, zich meer bewe ging moet getroosten. Sportief bewegen en contact met anderen kunnen meehel pen om de gespannen situatie van alle dag naar de achtergrond te dringen. Het is dan ook in dit kader een verheugend verschijn sel dat Moergestel binnen haar grenzen een trimbaan rijk is geworden. Op 29 mei a.s. zal de loco-burgemeester, de heer A.A.M. Smits om half drie de trimbaan officieel openen. Het parcours, dat mede De feestgids die u Op 29 mei a.s. gaat het visseizoen weer open en elke oprechte sportvisser zal hier wel reikhalzend naar uitzien. Maar... heeft u ook een viskaart? U kunt deze kopen in het postkantoor of bestellen per giro no. 3542200 t.n.v. Visakten en Bijdragebewij- zen, Arnhem. Onze jongste sportvissers niet ouder dan 14 jaar hebben geen vis kaart nodig, wel een bewijs van lidmaat schap! Mits men met één gewone hengel vist. Het voornaamste is echter dat u het volgende weet. f5,— voor een viskaart met rode zegel (bijdragebewijs). f 11,75 voor een viskaart met blauwe zegel (kleine visakte). f 33,— voor een viskaart met gele zegel (grote visakte). Beste sportvrienden, graag aandacht voor de komende concoursen in de maand juni. 5 juni: Jeugdkoningsvissen "Blekven". 12 juni: Koningsvissen "Blekven" seni oren. 26 juni: Bondsbekervissen "Zandput" se nioren. Geeft u tijdig op, dat vergemakkelijkt veel werk. Heeft u reeds een bewijs van lid maatschap voor 1976? Neen, dan maar gauw naar onze penningmeester. Het bestuur wenst u een prettig komend visseizoen en goede aanslagen zonder missers. Tüburgseweg TRIMBAAN VITA-PARCOURS MOERGESTEL n co

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1