Drukwerk?? MKUKEn SPARTA 'P.V. Moergestel' Belse Kermis en Disco-circus Jeugdbeweging St. Jan Filmmiddag voor alle kinderen Geslaagd uitwisselings- concert Was u er niet bij? Openingsuren overdekt zwembad Oisterwijk HENK SCHEPENS RAl-primeur OUD HOLLANDSE FIETS inclusief standaard, sierbeu- gel, slot, zwarte jasbe- schermers en verlichting ƒ298,— Nu verkrijgbaar bij: JAN VOGELS 0Ï louis v.d. meijdenberg iai Will VeHig Verkeer Nederland OISTERWIJKSEWEG 43 MOERGESTEL Het Bestuur. Het Bestuur. Op zondag 11-4-1976 werden onze duiven gelost om 8.00 uur in Vilvoorde, afstand 85 km; de duiven werden gelost met Zuid-Westen wind. Het concours had een snel verloop. Comb. Ligtvoet-van Dijk speelde de 1e prijs. Comb. Ligtvoet-van Dijk de 1e2e5e- 7e en de 11e prijs. Gebr. Damen de 3e-4e en de 9e prijs. Comb. Ligtvoet-van Breda de 6e en de 8e prijs, v.d. Branden en Zn. de 10e prijs. Gebr. Oerlemans de 12e prijs. Op zondag 4-4 1976 werden de duiven van onze vereniging gelost in Duffel om 8.30 uur. De afstand was 69 km. De wind Zuid-West. De eerste duif werd geklokt om 9.51.04 uur. Ons lid Gebr. Damen speelde de eerste prijs, maar ook met grote voorsprong de eerste in Oisterwijk, waarmee wij samen c mcoursen. Ook speelde de Gebr. Damen de buffet- poule. Gebr Damen 1e-5e en de 6e prijs. W. Re munt 2e prijs, v.d. Branden en Zn. 3e prijs. Gebr. Oerlemans 4e en de 9e prijs. Comb. Ligtvoet-van Dijk 7e-8e en de 10e prijs. Deze vlucht had een traag verloop. Op 1e Paasdag gaan wij weer traditiege trouw Paaseieren eten. De eieren worden ook dit jaar weer geschonken door Riet Oerlemans. Ook de dames worden dit jaar uitgenodigd om van het Paaseieren eten een festijn te maken. spontane kindêropnames gemaakt bij u in de tuin of op atelier, evt. op posterformaat. Te koop: weckflessen, 2 bin nendeuren met 1 kozijn en een dubbele schuifdeur. Burg. Bar- doelstraat 11, Moergestel, Telefoon 2158. Jammer voor U, maar uw laatste kans om 'n prijs te winnen in de "Windloper-Toto" is voorbij. De Windlopers danken iedereen die een gokje hebben willen wagen met natuurlijk een grote kans dat U een NIET zou gok ken. U kunt er echter van verzekerd zijn dat de opbrengst in zijn geheel ten goede komt aan de jeugd van Moergestel. Nogmaals iedereen dank. Tijdens de Paasvakantie, van maandag 12 april t/m vrijdag 23 april 1976, is het over dekt zwembad naast het normale rooster op werkdagen tevens geopend voor re- kreatief zwemmen: 's morgens van 07.00 tot 10.00 uur en 's middags van 14.00 tot 17.00 uur. De zwemlessen gaan normaal door. Op vrijdag 16 april (Goede Vrijdag) is het zwembad vanaf 16.00 uur gesloten. Zowel 1e als 2e Paasdag is het overdekt zwembad de gehele dag gesloten. Rootven 62-68 Moergestel Telefoon 04243-1435 Op zaterdag 3 april vond het jaarlijkse uit- wisselingsconcert van 4 zusterverenigin gen uit de omgeving weer plaats Fanfare Concordia uit Liempde, Fanfare St. Gre gorius uit Haaren en Harmonie Prinses Ju liana uit Moergestel zetten hun beste beentje voor Het vierde korps is normali ter Harmonie Concordia uit Berkel En- schot, maar door interne moeilijkheden kon deze vereniging dit jaar niet meedoen. Hiervoor in de plaats trad de P T T Har monie uit Den Bosch aan. In Zaal Den Boogaard, die met 400 500 bezoekers zeer goed bezet was, werd goed gemusiceerd onder de bezielende leiding van resp. dhr. Schreurs (P.T.T en Prinses Juliana) en dhr. H. v.d. Ven (Haa ren en Liempde). Gespeeld werd een programma van aan trekkelijke, moderne muziek, die de moei te van het beluisteren meer dan waard was. Door interne verschuiving in de Harmonie kunnen wij weer een aantal leerlingen op nemen. Belangstellenden kunnen zich melden bij dhr. N. Smits, Kruysacker- straat 20. In verband met ons voornemen, in het ko mende najaar op concours te gaan, ver zoeken wij oud-leden en muzikanten die elders ervaring hebben opgedaan, zich aan te melden als lid. Want hoe beter de bezetting, hoe meer kans op een goede uitslag. Het vliegseizoen voor onze vereniging is weer begonnen. De eerste wedvlucht voor onze vereniging was op zondag 28 maart. Deze dag werden de duiven in Herenthals gelost met Zuid-Westen wind om 8.15 uur; de afstand was ongeveer 47 km. De eerste duif werd geklokt om 8.50.35 uur. Gebr. Damen speelden de 1e-7e en de 9e prijs. Comb. Ligtvoet van Breda 2e en de 3e prijs. Gebr. Oerlemans 4e en de 6e prijs, v.d. Branden en Zn. 5e prijs. Comb. Ligtvoet-van Dijk de 8e en de 10e prijs. De buffetpoule werd gewonnen door de Comb. Ligtvoet-van Breda. Eerste Paasdag, 18 april, is er in café ,,'t Draaiboompje" in de Residentie van de Durdraaiers de gehele dag aktie en vertier, 's Morgens na de laatste mis wordt het barak op het biljart gelegd, waar de dames en heren dan kunnen spelen om vele prachtige prijzen. 's Middags zal er in de zalen voor de kin deren een echte Belse Kermis zijn met o a. grabbelton, vogelpik, ballen gooien, rad van avontuur enz enz. Afwisselend zal de disco voor de nodige sfeer zorgen 's Avonds zal het grote spektakel dan pas losbarsten met het grote disco-circus m.m.v. de bekende Draaiboom Soul Die- jee's. Eerste Paasdag heel Moergestel op z'n kop bij den Belse Kermis, want maandag kun je toch uitslapen. HEITJE KARWEITJE Het is weer zover, we zitten weer bijna in het midden van de maand april en dat wil zeggen dat gidsen, kabouters en welpen zich bij U aan komen dienen om een of an der klusje op te knappen. De data's voor deze klusjesdagen zijn dinsdag 20 april en woensdag 21 april. Wij hopen dat velen onder U deze twee dagen op de kalender zullen aanstrepen en een of ander karweitje in petto houden, om zodoende de jeugd niet teleur te stellen om deze twee traditionele dagen voor hen niet vruchteloos te laten voorbij gaan. VOORJAAR Ja, daar zitten we ook al weer middenin, hoewel het voorjaarszonnetje ons nog da nig in de steek laat. Voorjaar wil in het huishoudelijk leven meestal zeggen: op ruimen... vernieuwen. Het Jeugdgebouw aan de Boszichtstraat is erg verlegen om oude stukken vloerbe dekking. Bent U zover, dat U uw huiska- mervloer moet vernieuwen, gooi uw oude vloerbedekking niet weg, wij kunnen het nog goed gebruiken. Even een telefoontje aan nr. 1294 of 2135 en wij komen het bij U ophalen. Dank aan de mensen, die ons reeds enige stukken gaven. OUDERAVOND Wij willen de ouders van de jeugdgroe pen: gidsen, kabouters, welpen en judo ka's er nu reeds op attent maken dat op 23 april voor deze groeperingen een ouder avond zal georganiseerd worden. Zaterdag 24 april a.s. wordt er weer een film gedraaid voor alle kinderen uit Moer gestel. De titel van de film luidt: "Wat een honde leven". Natuurlijk vindt dit plaats in "Den Boo gaard" en de aanvang is om 2 uur 's mid dags. Entree f 1, per persoon. Toegang alle leeftijden. Tot ziens. Komité Jeugdvakantiewerk. kommuniefeesten. photo-atelier rootven 26 - moergestel - telefoon 04243-1421 paspoort- en rijbewijs pasfoto’s. Vraag GRATIS proefrit op 'n snorfiets bij Oisterwijkseweg 19-21 - Moergestel Telefoon 04243-1282

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 3