IIlUBi U wwld «ia Bedevaart Banneux Nieuwe touringcar voor Fa. Bertens Vogelvereniging Moergestel Gij kleine krant Kollekte Beauraing Kollekte Ned. Kinderbescherming 70,— 55,— 39,95 Dr. v. Delft sr. AFWEZIG 't Winkeltje MOERGESTEL- INFORMATIE WOENSDAG 14 APRIL 1976 - NR. 4 T/M ZONDAG 2 MEI. Pastorie: telefoon 04243-1340. Algemeen alarmnummer: 0011. 4 Eduardo. ST. JANSPLEIN3 MOERGESTEL TELEFOON 1189 SPIJKERJURKEN per stuk Weekenddienst artsen van vrij dag 17.30 tot maandag 8.15 uur. Paasweekend 18 april en weekend 25 april: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Openb. Bibliotheek Moergestel Openingstijden: maandag en woensdag van 15.30-17.30 uur. Vrijdag 15.30-20.00 uur. Voorlezen: Woensdag 15.00-15.30 uur. Het moderne wagenpark van Touringcar- bedrijf Bertens B.V. alhier, werd onlangs uitgebreid met een nieuwe luxe touring car. Wij waren in de gelegenheid met deze touringcar kennis te maken en tijdens een proefrit kwamen wij onder de indruk van de voortreffelijke rijkwaliteiten. De tou ringcar is gebouwd op DAF-componenten door karrosseriefabriek Bova te Valkens- waard. De karrosserie bestaat uit een ge raamte van stalen profielen, bekleed met koudgewalste verzinkte staalplaat, terwijl de voor- en achterkant vervaardigd zijn van polyester. Het 7,5 m3 grote bagage ruim bevindt zich tussen de assen, is be kleed en voorzien van verlichting. Het in terieur is komfortabel uitgevoerd. De bin nenkap bestaat uit gespannen kunstleer. De stoelen zijn bekleed met skai-leer. Daar de gezelschappen steeds groter en talrij- Dienst wordt waargenomen door Dr. van Delft jr., Oisterwijkseweg 67, Moergestel, tel. 04243-1424. SPIJKERBROEKEN per stuk SPIJKER WIKKELROKKEN per stuk Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro ’76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. De jaarlijks terugkerende voorjaarsbede- vaart naar Onze Lieve Vrouw van Ban neux wordt gehouden op zondag 9 mei 1976. De reis wordt gemaakt per moderne tou ringcar, onder leiding van het Bossche Bedevaart Comity. De prijs bedraagt f 17,— per persoon. Zo spoedig mogelijk opgeven uiterlijk 25 april 1976 bij Jan Bertens, Raadhuisstr. 7 te Moergestel, Telefoon 04243-1500. (ingezonden) Zondag 18 april (1e Paasdag) wordt er aan de deuren van de kerk gekollekteerd voor de Ziekenaktie van Beauraing. Steunt U ook dit goede doel? Op donderdag 25 maart hield onze vereni ging haar laatste officiële vergadering op ,,'t Stokske". Deze vergadering was druk bezocht en er viel een geanimeerde stem ming onder de leden waar te nemen. We hebben bij deze gelegenheid afscheid genomen van Bernard en Zus en zeggen hun nogmaals dank voor de afgelopen jaren. Op vrijdag 23 april zijn wij weer bijeen en wel in ons nieuwe clubhuis Café ,,'t Cen trum”. Dan vertoont dhr. A. Kooien uit Rosmalen zijn film over Australische parkieten. De genen die niet in parkieten geïnteresseerd zijn, beloven we toch iets moois, want dhr. Kooien heeft ons verzekerd dat het een echte natuurfilm is. In de pauze en na afloop kunnen er over de film vragen ge steld worden. Deze avond is voor iedereen gratis toegankelijk. Op zondag 2 mei gaan we 's morgens wandelen en indien mogelijk is er na af loop een koffietafel. In juni gaan we met frater Silvius weer eens de natuur in. Over deze en andere aktiviteiten hopen wij U langs deze weg nog nader te berichten. De film op 23 april a.s. begint om 21.00 uur. De bijeenkomst zoals gewoonlijk om 20.30 uur. P.S. Gratis toegang, ook voor niet-leden. Het Bestuur. Aldus een zeer originele reaksie op ons nieuwe blad, waarvoor de redaksie de ma ker ervan zeer erkentelijk is. Hebt U ook eventuele reaksies, opmerkin gen of ideeën, schrijft U ons gerust. ker worden, heeft de heer Bertens ge tracht een autobus te laten bouwen voor een zo groot mogelijk aantal passagiers.' Het is dan ook 'n autobus geworden voor 54 personen, die allen een ruime zitplaats hebben. F M.-radio en cassetterecorder kompleteren het luxe overzichtelijke dash- bord. Een uitstekende verwarming, zelfs op koude dagen, zorgt er voor dat de pas sagiers zich behaaglijk voelen, terwijl een semi-airconditionning op zomerse dagen voor een frisse luchtcirculatie zorgt. Het geheel wordt voortbewogen door een DAF-motor van 180 p.k., die achterin is geplaatst, zodat van enig motor-geluid in de autobus geen sprake is. Wij wensen de Fa. Bertens veel sukses met deze nieuwe aanwinst en de inwoners van Moergestel en verre omgeving vele uren prettig reisgenot. Gij kleine krant, die zo parmant. Op woensdagavond met veel lust, de voetmat in mijn halle kust. Ik dank U zeer, voor deze eer. En pak je beet, t'is dat je't weet. Tussen al die rommel en reklame, ben jij voor mij de schoonste dame. Ik zeg dan... kijk t'is weer gelukt, haar kleedje staat weer volgedrukt. Met lief en leed, en andere dingen, uit allerlei Moergestels kringen. Men kan zich nu niet meer vergissen, wanneer de vissers mogen vissen. En wil men eens 'n avond kienen, dan naar de Waai v.d. Gezwiene. En bij allerlei gemengde koren, kun je je stem daar laten horen. En loop je graag eens door de wind, dan naar de Windlopers met je kind. Op Audacia's groene veld, Engelsen uit het kontinent. Toto zeven was reëel, KPJ bracht goed toneel. Schoonmaak thuis brengt weer {wat fleur, uw oude spullen voor de deur. De Harmonie is weer vereerd, wat U buiten deponeert. Koffieconcert a la fanfare, biljartkampioenschappen bij [de "klare”. Dat alles en nog vele dingen, staan in Moergestel-Nieuws [te springen. Ik hoop dat je nog vele jaren, door ons dorpje heen mag varen. Laat de storm je niet doen zinken, daar wil ik dan we! op drinken. Naast de overheidssubsidie blijft uw finan ciële steun, in deze tijd misschien meer dan ook, een noodzaak. De vele vernieuwingen en veranderingen op het gebied opvang en begeleiding brengen dikwijls extra hoge kosten mee. Maar ook waar het levensgeluk van het kind centraal staat zijn er altijd weer uitga ven, onvoorzien doch dubbel noodzake lijk. Steun de Nederlandse kinderbescherming in haar vaak moeilijke taak om de jeugd waarvoor zij klaar staat, de nodige hulp zo goed mogelijk te bieden. In de week van 19 - 25 april wordt er door de SAKOR wederom een beroep gedaan op de Nederlandse bevolking, om via een nationale kollekte, de kinderbescherming - de jeugdwelzijnszorg - te steunen. De Nederlandse kinderbescherming biedt aan duizende kinderen en jeugdigen in ons land de zo nodige opvang wanneer dit in een normale gezinssituatie niet mogelijk is. Tevens biedt zij hulp en begeleiding aan de jeugd, maar ook aan de ouders, wan neer er in de opvoeding iets dreigt mis te gaan of reeds is stuk gelopen. rffiT WW

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1