Iffi 2268 3 iW WB Ï1I6 De bibliotheek Jaarvergadering Harmonieën in Grote kienavond met Gezwiene Waai Club van de maand A.s. zaterdag uitwisselings- concert Bloemsierkunst Cees Op 't Hoog opende nieuwe zaak „De Klaore" biljartkampioen 1976 „Den Boogaard" 11,95 ’t Winkeltje - Kinder- streeptruitjes met kraagje voor Gekleurde kinderpanty's 2,50 MOERGESTEL- INFORMATIE voor r-i ST. JANSPLEIN3 MOERGESTEL TELEFOON 1189 DE REDAKSIE VAN MOERGESTEL-NIEUWS IS VANAF HEDEN OOK TELEFONISCH BEREIKBAAR ONDER NUMMER WOENSDAG 31 MAART 1976 - NR. 3 Pastorie: telefoon 04243-1340. Het Bestuur. Wedstrijdleider M. Persoons. 20.45 uur: P.T.T. Harmonie Den Bosch. Direkteur dhr. W. Schreurs. Programma wordt nader aangekondigd. 21.45 uur: Harmonie "Prinses Juliana" Moergestel. Direkteur W. Schreurs. 1. Riff interlude - Harold L. Walters. 2. Juke Box - Harold L. Walters. 3. Kansas City - John Darling. 4. In treue fest - Teike - Hautvast. Na afloop dansen op muziek van disco, gedraaid door Ome Gijs. Wij wensen U een prettige muziekavond toe. Programma: 20.15 uur: Fanfare Sint Gregorius, Haa- ren. Direkteur dhr. H. van de Ven. I. Berg Kristall - J. Bieri. 2. One day last summer - A. Vergauwen. 3. Moonlight Serenade - G. Miller. 4. Fest Musik no. 1 - J. Meister. 5. Bella Italia Kolditz - Arr. H. v.d. Ven. 6. Sweet to sweet - R. Beck. A.s. zaterdag organiseert onze plaatselijke harmonie op haar beurt weer het traditio nele uitwisselingsconcert met de drie goed bevriende verenigingen uit de om trek. Het programma, zoals het hieronder staat vermeld, begint om 20.15 uur. Uiteraard is iedereen hartelijk welkom. Gemeentehuis Moergestel, telefoon 04243-1235. Geopend elke dag, behalve op zaterdag, van 8.30 tot 12.30 uur. Weekenddienst artsen van vrij dag 17.30 uur tot maandag 8.15 uur. Weekend 4 april: Dr. van Delft sr„ tel. 04243-1204. Weekend 11 april: Dr. van Delft jr., tel. 04243-1424. Algemeen alarmnummer: 0011. Alleen voor brandweer, ongevallen en politie. Vrijdag 2 april komen we om 19.30 uur bij elkaar in het jeugdhuis aan de Bosstraat. We zullen eerst definitief afspraken maken voor de voettocht naar Den Bosch. Daar na komt dhr. Outmayer het een en ander vertellen over de produktie van films. Misschien kunnen we hem ook nog iets over de reclame vragen. We verwachten iedereen, ook nieuwe le den van 14, 15 en 16 jaar zijn van harte welkom. De eerstvolgende handenarbeidavond is op woensdag 7 april. We zijn van plan om dan te solderen. Tot vrijdag. Vorige week dinsdag, 23 maart, opende Cees op 't Hoog 'n nieuwe zaak in Bloem sierkunst te Hilvarenbeek. De zaak is gelegen aan de Apollostraat in 't gloednieuwe winkelcentrum "De Eist". Cees had trouwens de primeur in dat win kelcentrum, want de naar de eisen des tijds ingerichte winkel, waarin het bloem werk uitstekend tot zijn recht komt, was de eerste zaak die daar geopend werd. 'n Leuk idee is trouwens de speciaal gere serveerde wand waar het voor kunste naars mogelijk is hun veelzijdige werk te exposeren. De eerste die er zijn werk enige weken De Industriebond N.K.V., afd. Moergestel maakt bekend dat zij op donderdag 8 april haar jaarvergadering zal houden in de voorzaal van "Den Boogaard", aanvang 20.00 uur. Na de vergadering wordt er gratis bingo gespeeld met prachtige prij zen. U bent van harte welkom op deze avond. Tot ziens. tentoonstelt is Hans van Brunschot uit Moergestel, die er enkele fraaie metaal- plastieken heeft hangen, terwijl daarna waarschijnlijk photo-atelier Louis van de Meydenberg wat van zijn werk zal expose ren. Moeten we alleen nog even vermelden, dat Cees in zijn zaak in Moergestel zal blij ven werken, terwijl zijn assistent, de heer Wim Mols, dit voor hem doet in Hilvaren beek. Graag feliciteren wij Cees Op 't Hoog met zijn nieuwe zaak en wij wensen hem en zijn assistent graag alle sukses voor de toekomst. Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro '76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel - Tel. 04243-2268. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. De afgelopen winter gespeelde wedstrij den in de biljartkompetitie 1975-1976 le verden de volgende eindstand op. Achtereenvolgens: ploeg, gespeelde wed strijden, aantal gewonnen, aantal verlo ren, aantal gelijke spelen, totaal aantal punten: 1. De Klaore 10-6-1-3-15. 2. 't Stokske' 10-4-3-3-11. 3. De Korenmaaier 10-5-5- 0-10. 4. 't Centrum 10-2-3-5-9. 5. 't Draai- boompje 10-3-4-3-9. 6. Achter Om 10-2-6- 2-6. 't Centrum en 't Draaiboompje spelen een beslissingswedstrijd voor de 4e en 5e plaats. Wederom zal er door buurtvereniging „Gezwiene Waai" een kienavond ver zorgd worden, en wel op VRIJDAG 9 APRIL a.s. in zaal „De Brouwer" aanvang 20.30 uur. Er is voor een geweldig prijzen pakket gezorgd t.w. de hoofdprijs een 6-delige tuinset, bestaande uit 2 relax- fauteuils, 1 terrasfauteuil, een tuintafel, plus een grote parasol met standaard. Dit alles kunt U met een beetje geluk in een keer winnen. TOPPRIJZEN zwaar massief eiken MIMISET en een grote SCHEMER LAMP met een gedraaide houten voet. Talrijke andere prijzen zijn er nog te winnen, en in de gratis loterij worden deze gewoon weggegeven. Een bezoek aan deze kienavond kunnen wij eenieder aan bevelen, een gezellige spannende ont spannende avond is U verzekerd. 21.15 uur: Fanfare "Concordia" Liempde. Direkteur dhr. H. van de Ven. 1. Arnhem Mars - A.E. Kelly. 2. The men of Harlech Avi varie - Round-Fences. 3. The Beatles in Concert - Lennon en Mc. Cartney (bew. Hautvast). 4. Herb Alpert Selection no. 1 - Wechter - Pisano - Cole man (arr. Hautvast). 5. Colonel bogey on Parade marsfantasie - Kenneth J. Alford. Wij willen onze lezers er op attent maken, dat met ingang van april de openingstijden op vrijdag gewijzigd zijn. In plaats van open te zijn van half 4 tot half 6 's middags en van 7 tot 9 uur 's avonds, is de bibliotheek voortaan op de vrijdagen open van half 4 's middags tot 8 uur 's avonds, zonder onderbreking. Deze nieuwe regeling gaat in op vrijdag 2 april. De openingstijden zijn dus als volgt: Maandag van half 4 tot half 6. Woensdag van half 4 tot half 6. Vrijdag van half 4 tot 8 uur. Woensdagmiddag voorlezen van 3 tot 4 uur. mnprnp^tpl- iiiUGiycdici.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1