Met excuses r Gemengd koor Crescendo" Moergestel 1| i rnfir' - WOENSDAG 3 MAART 1976 NR. 1 foto: photo-atelier louis v/d meydenberg. foto: photo-atelier louis v/d meydenberg. foto: photo-atelier louis v/d meydenberg. r dit jaarlijks terugkerende evene ment. Als eerste blad in de geschiede nis van Moergestel, presenteren wij U in samenwerking met photo-atelier Louis v/d Meyden berg twee dagen na de Karna- valsoptocht de eerste foto's van Onlangs deden wij een schrijven uitgaan met informatie over het afgelopen jaar, betreffende ons koor. Dit schrijven dat speciaal bestemd is voor onze donateurs en begunstigers, en dit zéér binnenkort krijgen bezorgd, willen wij toch ook graag doorgeven aan alle verdere belangstellen den. Op 8 maart 1975 werkten wij mee aan een uitwisselingsconcert dat werd georgani seerd door Zangvereniging "Echo der Dui nen" in Loon op Zand. Op 10 maart gaven wij de bejaarden op de "Reuzelhof" een fijn concert daterg in de smaak viel. In juli hebben wij de heer Arrias uit Tilburg be noemd tot onze nieuwe dirigent. Ons eerste optreden onder zijn leiding was het uitwisselingsconcert in "Den Boo gaard" op 11 oktober en georganiseerd door "Crescendo". Hiervoor was veel be langstelling. Vervolgens op 15 december Wordt om de 14 dagen gratis huis aan huis bezorgd in Moergestel. Uitgave en redaksie: Buro ’76 - Oisterwijkseweg 43 Moergestel. Inleveren kopij en advertenties: tot uiterlijk 's zondagsavonds vóór het verschijnen van dit blad, op bovenstaand adres. Ook voor dit jaar hebben wij weer diverse optredens in petto, maar daarover t.z.t. meer. Graag willen wij nog even op het volgende wijzen. Met de heer Arrias zijn wij het af gelopen jaar aan de opbouw van een ge heel nieuw repertoire begonnen en wij zouden het op prijs stellen, wanneer men sen met belangstelling en interesse voor ons koor ons als lid zouden willen helpen om dit streven waar te maken en zich nu meteen als lid op te geven. een koffieconcert in de Kievitslaar te Til burg in samenwerking met het jeugdkoor "Cecilia" en het jongerenkoor Zand I, bei den uit Tilburg. Daarna op 18 januari 1976 ditzelfde con cert in "Den Boogaard". Hiervoor was een onverwacht grote belangstelling. Tot zover dus ons verslag. dat ik zomaar onverwacht en ongevraagd bij U binnen kom vallen, wil ik mij toch even aan U voorstellen. Moergestel-nieuws is mijn naam en onder deze titel kom ik voorlopig om de veertien dagen bij U via de brievenbus naar binnen. Niemand hoeft voor mij 'n abonnementsgeld of iets derge- lijks te betalen, het enige wat ik leuk zou vinden is dat U mij zou willen aksepteren en dat U na verloop van tijd zult zeg gen: We hebben er 'n nieuwe huisvriend bij gekregen!" 'n Vriend, die voor het grootste gedeelte natuurlijk nieuws komt brengen uit Moergestel, omdat mijn inhoud wat tekst betreft veelal zal worden bepaald door het nieuws, versla gen van vergaderingen, aktiviteiten e.d. van de verschillen de verenigingen en/of groeperingen uit Moergestel. Uiteraard wordt dit nieuws allemaal gratis geplaatst en ik hoop dan ook dat vele verenigingen hiervan gebruik zullen maken. En wat ook mogelijk is, foto's en/of tekeningen die bij 'n bepaald artikel behoren, kunnen door mij zonder ekstra kosten worden geplaatst, omdat ik, zoals dat heet, in offset wordt gedrukt. Ook familie-nieuws zoals geboorte- en huwelijksaankondi gingen zijn bij mij van harte welkom en worden tegen 'n zeer gunstige prijs geplaatst. Mijn redaksie is gevestigd: BURO 76 - OISTERWIJKSEWEG 43 - MOERGESTEL, welk adres U binnenkort ook telefonisch kunt bereiken en waar U kopij in kunt leveren tot 's zondagsavonds, voordat ik 's woensdags weer verschijn. Hiermee willen we graag een van de mogelijkheden van dit blad aantonen. me feuwm VOLIKRJ F

Weekblad Moergestels Nieuws | 1976 | | pagina 1