ke kosten aan welke aktiviteit toegeschreven moeten worden. Het totaal van de inkomsten over het a- zou lustrumkrant is geheel gewijd aan 5 jaar kafee: omdat op senavond dat moment in de redaktie? het beleid. vrouwen met zich tot: voornemens Nou vooruit dan maar: de bossen: de leze- Véronique Nas ge de koppeling van krant fee is echter niet duidelijk wei pas eind 1985 worden bereikt. Het redaktioneel van de eerste Vijf jaar geleden zaten op een feest een aantal vrouwen bij elkaar. Ze praatten over 'De schaamte voorbij' van A.Meu- lebelt. Er zou in Tilburg ook een vrou- wenkafee moeten zijn, vonden zij. (6e jaargang,no 2,maart'821 Als het goed is spreekt de inhoud voor zich. (7e jaargang,nol.maart'83) Nieuw beleid en goede in een redaktioneel. en tioneel dat ook melding maakt Op dit moment wordt er met dropjes ge smeten en w.c. rollen yliegen door de lucht. (7e jaargang.no 3,juni'83) krant wordt breed uitgemeten. Maar ze slaagt elke keer weer: weinig een "weerspiegeling is", van wat tilburgse vrouwenbeweegt aldus de kritici op de lezeres- De redaktie trekt dus sprake van een beleidswijziging: het idee van alleen thema-num- voorafgaande halfjaar is ƒ2237,- Er wordt gestreefd naar 175 bonnees in 1982. Dat aantal "de boerin op", geholpen door de cassetterecorder, geschonken door de Vrije Boekahandel. soort vrouwen zitten er op Een oproep voor nieuwe redaktie leden vertelt daarover veel. Men ressen worden niet meer lastig gevallen met allerlei overwegin- Wat voor een een nieuwe Tilburgse Vrouwen krant bij elkaar geschreven" In het laatse nummer van jaar gang '81 legt de redaktie ver antwoording af over de finan ciële handel en wandel. Vanwe- mers wordt verlaten, deze manier de vrouwenkrant te "We hebben met ons allen weer gen van de redaktie aangaande In een 8-regelig redaktioneelbeperkt de redaktie van meligheid wegens overver moeidheid Het nummer daarna is er weer en ka- en iedere zucht die nodig was voor het tot stand komen van de is niet op zoek naar journalistieke aanleg of vaar digheden maar wel wordt van de vrouwen verwacht "dat ze enigs- neel een stuk korter: we zullen het redak- zins duidelijk hebben wat feminis me voor jou betekent". Vanaf 1983 wordt het redaktio- tioneel niet meer gebruiken voor flauwe grapjes en bedreigingen aan te laat betalende abonnees. De redaktie trekt zich nog wel eens een enkel keertje terug in "Enorm inspiratief, intensief",maar ook veel gelach- staat te lezen in een redak-

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 7