weer he- is is er met plezier aan tie 6 gewerkt Het redaktioneel bevat in deze in deze krant is het vrouwelijke onze enige met Miet, we thouds ter wordt in uit van beleid, re daktioneel voor de lezeressen over de krant be- De redak- maken zelfs tot een regelmatig terug kerende lezeressenavond. 1981 maakt melding het nu door die post kwam, Of nummer maar vier overbleven, waarvan Te weinig vrouw en drie het redaktioneel onder vierde jaargang weet de redaktle tekenen Volgens de redaktievrou- de verantwoordelijkheid binnen 2 maanden een goeie OO-krant uit komen meer vaste rubrieken een te brengen en niet de zekerheid betere lay out en moeten er meer te hebben dat het daarna anders vrouwen betrokken worden bij het zou zijn werd ons veel tot stand komen van de krant: De krisis werd bezworen met de eerste lezeressenavond. 20 abon- gang kent een uitgebreid redak- nees als de tioneel In maar liefst een hele te be- pagina wordt het nieuwe beleid staan. Alle aanwezigen zijn het uit de doeken gedaan, nieuw be llet De volgende krant, het eerste leid doordat 10 vrouwen uit de We hebben weer geprobeerd de onderwer pen zoveel mogelijk vanuit eigen ervarin- van vrouwen te benaderen, ornaat dit toch het meest aanspreekt. (4e Jaargang,no 2,maart'80) Wij van de readktie hopen dat we in 't volgend Jaar jullie enthousiasme bij 't onze op kunnen gaan tellén en dat hier mee onze tilburgse vrouwenkrant haar beste tijd zal ingaan. (4e jaargang,no 6,dec.'8O) F’ij het schrijven van dit redaktioneel neggen we net tegen elkaar"Lekker, werken, zo!". (2e jaargang.no 2,febr.'78) kwamen vertellen dat zij het toch wel erg zouden vinden periode ook een uitgebreide in houdsopgave. Zoals: De knaller interview te publiceren." De ondertekening maakt ook deel getuige dit In de volgende jaargang blijkt het eerst dat de mening van Binnen de redaktie hebben we gepraat over de ondertekening van de artikelen. Als redaktie blijven we onze eigen stuk jes ondertekenen met onze voornaam. (3e jaargang.no 5,okt.'79) lemaal voor en over vrouwen soonlijke ervaringen, waarvoor je heel wat moed moet hebben om ze redaktie verdwenen en er nog langrjjk gevonden wordt. tie nodigt de lezeressen uit om die mening per brief kenbaar te Binnen een jaar komt het Vrouwenkrant op zou houden Het laatste nummer van deze jaar- eran dat "Deze krant tie middels het redaktioneel ons maar in het tweede nummer van de wat "het meest aanspreekt": van een krisis. te zwaar. kracht gekoppeld aan "de druk en En hoewel met een kleine redak- In dezelfde Jaargang het vijfde nummer vooruitgelopen op een thema-avond over moeder/ dochterrelaties met "erg per- wen moeten er meer themanummers er over eens dat "de krant

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 5