REDAKTIONEEL 4 Het karakter, tieleden neel beleid. Als het Geen wonder dat het uit de Een vrouwenkrant vóór redaktio- dóór en de krant neel 1 van ook het Normaal zeressen Het wan neer konsekwent aan dit principe den als de Vrouwenkrant kennen het de Volkskrant zou ook wordt: zet wenkran t Hoewel in het eerste redaktio- neel staat krant onderwerp zou zyn, wordt scheiden; de re- Maar dat lukt toch niet helemaal. gemerkt als een vrouwenkrant: de introduktiekrant krijgt geen Jaar gangnummer In mei vermeldt het redaktioneel anderingen in beleid uiteen ge vertrek of komst van redak- Dit alles wordt veelal ook nog gelardeerd met een verslag van de gezondheidstoestand of in tieleden en typmachines gemeld en nieuwe plannen aangekondigd De vrouwen van de redaktie zijn van plan om door middel van deze rubriek ieder een op de hoogte te houden van de gang van zaken bij de krant. Dat kan zowel om praktische als om inhoudelijke dingen gaan. (1e jaargang,no2,Juni '77) wordt nagestreefd: Bovendien hopen we allemaal dat ieder een mee zal schrijven en tekenen aan de krant, want als de redaktie de krant Vol goeie moed is de redaktie na ie ders vakantie weer begonnen met het maken van deze krant. Steeds meer vrou wen vinden het leuk een zelfgeschreven stukje in de krant te plaatsen. Hope lijk gaat dit zo door. Het maakt de Vrou wenkrant alleen maar beter en gezelli ger om te lezen. (2e Jaargang,no5,sept.'78) de jaargang begint de redaktie met goede voornemens: in die Jaren nog vrouwenkafee" goed is, inhoud vol moet schrijven zal het op den duur wel saai worden en onze talenten zijn daar ook niet tegen bestand. alle vrouwen van Tilburg blijft nog jarenlang het ideaal, is dan ook geen wonder dat, Een wat dunnere krant dan de vorige. De redaktie is van plan de krant vaker en in wat dunnere vorm uit te geven: eens in de zes weken. (2e Jaargang,no 1,febr.'78) enige dat het redaktionele be leid zichtbaar maakt. Maar bla- bljjkt dat beleid en de vormgeving is dat trouwens de kleur van een wee van de dient te komen en welk nivo er zo populair is bjj de le- niet iedere dag zo keurig op tijd zjjn wanneer gewacht zou moeten worden op de bijdrage van de le- zers/lezeressen. telt zes num- krant is een In dit redaktioneel blijkt de vi sie van de redaktie op een vrou- hoe die tot stand wordt vastgehouden, het verschij nen van de krant onregelmatig ieder geval de vermoeidheidstoe- stand van de verschillende redak- dat vooral het wel en zaak van redaktio- twee waren natuurlijk ook moeilijk te daktie spreekt van "ons eigen In het eerste nummer van de twee- er toch regelmatig aandacht geschonken aan het ka- fee. Die een merkwaardig fenomeen: Redaktioneel. Daarin worden ver- Ook in 1979 verzekert de redak- De tweede Jaargang mers. Weliswaar is daktie, maar het wordt niet aan- ook de Jaar lijkse Introduktiekrant van het Vrouwenkafee het werk van de re-

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 4