VKAFEE! doorbraak - een geste van de verkeerde kant 19 I en zelfstandigheid, herinnert zich niet haar twijfels Privé een definitief einde werd voor hun nog-nie t- Hadden de co- aan de anderen denken aan mezelf De aktiviteiten van Lesbies Kruit vormden een doorbraak in Kruit schrijft hierover: "Ik voel- vrouwen onder de lakens niet be- wen Ook verscheen deel I van de Pot- "Toen Bruine ogen die wat stug en don ker keken. we schrijven 1 983 Langzamerhand simpel gelukkig te zijn met al die vrouwen lesbisch of hetero. als wjj voor denken en gemaakt), de correspondance tussen Titia en Martha laat ook niet te laten zien." (Het is mjj niet geheel duidelijk waarnaar hier wordt verwezen; opgeroepen om hun vrouwmin- nende kant te laten zien? A.S.) story in de Vrouwenkrant. ze Anne voor het eerst zag ging schok door Julian heen. er een worden vrou- Afgezien van deze persoonlijke er varing op die avond heb ik na tuurlijk ook andere dingen opge merkt, b.v. ik zag dat vele vrouwen de betekenis van de 3 de me sterk en zat gewoon heel Een van de vrouwen van Lesbies grepen. Jammer héél jammer want die vrouwen durfden zich echt geen twijfel bestaan over de da- mesliefde van de schrijfsters. wordt kwaliteit een zwaarder en dan pas kriterium dan herkenbaarheid, nieuws krijgt allengs prioriteit boven ervaringsverhalen en ook de aard van de potteuze bericht geving verandert, lumns van Du Vin altijd al een duidelijk lesbies tintje (wie Rood haar dat kortge knipt en krullend op haar hoofd rondsprong." Het lesbies herken- ningsfeuilleton vond na enkele afleveringen een voortijdig ein de omtrent Pia Beek waaraan door de de tilburgse vrouwenbeweging. Regelmatig draaide het Lesbies Kafee en opnieuw werd een thema- avond Lesbies-zijn georganiseerd. andere vrouwen gaan óns verantwoordelijk stellen nog-niet-kunnen, durven'?! Ik wil niet meer eerst

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 19