rubrieken 17 Je' - uitgebreid Ook vrouwen die al leen willen tappen zijn trouwens welkom bes taan naast de vaste kafee- avonden op woensdag en donderdag, uit een 'swingavond met ekstraat- maand Ook Expo tensief wordt samengewerkt, vergt veel tijd van de kafee-vrou- wen tentoonstelling van een kunstena- Vanaf 10 september zal in res len. Op zondag 28 september is kunst door Sophie Gobits. Aan Wijntjes eksposeren. Verder zullen tenminste twee de half jaar druk zijn met de voorbereidingen op het diploma kafebedrijf. Daarmee maken ze duidelijk dat de kerngroep van het kafee geen duiventil is Dat is ook te merken aan de bereid- wekafee gevierd in de Nieuwland- stamkroeg van de Mollerstudenten expo ter beschikking stellen, straat. Al zjjn die in de echte Spinster wanneer dat nodig of gewenst is. natuurlijk wel welkom. van In oktober of november wordt het 10-jarig bestaan van het Vrou- Véronique Nas de krant. toon en krijgt GUT een kolomnachtig gin gemaakt met de straatnamen karakter Vandaar dat een nieu we nieuwsrubriek nodig was. rubriek 'Van Amazonepad tot Ve- mei- Naast de meidenpagina's nuss traat "In Tilburg zijn zo'n 30 van de 1500 straten vernoemd negende jaargang verschijneen denwerk en korte berichten onder de ti tel da rubriek ook uit zo'n 30 afleve- 'Sweet Se en ringen bestaan. Opdat een ieder is we te Ook kon tak t- Mededelingen.' en staat telkens te lezen in de personen kop van de rubriek. Ook 'Groeten uit Tilburg' wordt in deze krant geïntroduceerd. Zus- no (vanaf jaargang 9 terbladen no 8 VN Expo organiseert sinds be gin 1986 elke twee maanden een Correspondance crets') is Vrouwenkafeenieuws Aanvankelijk wordt deze rubriek als nieuwspagina gepresenteerd, De kerngroep van 'de Spinster', vlnr:Désirée van Lent, Marlies van BRunschot, Ans Cools. BBHH (voor één keer dan: Bezig heden BuitensHuis Hebbende). plaats. Dat geldt tevens vooor de boekenpagina (vanaf jaargang 9no 1 En niet naast Marijnen, waar de lichtreklame van 'de Spinster' nog steeds boven de deur prijkt: Dat is Inmiddels de naar vrouwen. wie deze vrouwen waren", het eind van het jaar zal Carla op de vierde vrijdag van de willigheid waarmee ex-kerngroep- er een lezing over vrouwen en de gangen van het Vrouwencentrum band met de herkenbaarheid van In het vierde nummer maar al snel verandert de 'Op zoek naar Jolan- en de briefwisselingen hebben nu een vaste van de kerngroepleden het komen- en de rubriek De aktiviteiten van het kafee leden hun diensten aan kafee en lange tijd de enige regelmatig terugkerende rubriek geweest. Bij de wisseling van de wacht in 1984 vonden de nieuwe redaktie- leden het wenselijk om een aantal van deze jaargang wordt een be- Vanaf het negende nummer van de waarmee in- Daarom zal deze rubrieken in te voeren in ver bet werk te zien zijn van Lia Ko- fe'Wl II MmSKSmewm»

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 17