Carla Wijntjes 10 redaktie van 6.1977 tot 9.1984 betaald uit naar het als "Er ontstaat vanuit het en herkenning, voor redzaamheid kan roldoorbrekend werken Timmeren is niet alleen Boven maar het bljjft binnenskamers. In Oisterwjjk wordt gekonkludeerd dat er te weinig wordt maakte. Het beoogde pand, patronaatsgebouw aan de Van Sas- kafee eerder een praatgroep, dan een aktiegroep". Bewustwording dat lukt wel, toegewerkt naar het trekken van ge meenschappelijke konklusies, om van daaruit gericht aktie te voeren of aan verandering te werken. Ervaringen blijven teveel naar binnen gericht. (Jaargang 3, no 6, dec. '79) Wil iedere vrouw die een bezoek brengt aan haar huisarts of specia list erop letten of deze in de wacht kamer het affiesje van het Vrouwen- kafee heeft opgehangen? Zo niet, vra gen waarom het niet opgehangen is. (jaargang 2, no 5, sept. '78) voor leden 1,50 per jaar, niet-leden 5,- en 0,25 per boek voor beiden. nieuwe groepen/kursussenZo zjjn er 2 scholingsgroepen (litera tuur en sexualiteit voor mannen weggelegd.", schillende praatgroepen. dien wordt er ernst gemaakt met de 'uitleen' van vrouwenboeken: mer van dat, bij gebrek aan vrouwkracht de werkgroep publiciteit werd op geheven. Dit was ook de reden dat er geen vaste vertegenwoor digster kon worden gevonden voor de Vrouwenraad. Goed nieuws dat jaar is ook dat de gemeente in principe heeft toegezegd te willen zoeken een pand voor alle vrouwenakti- viteiten in Tilburg. Dit aanbod werd gedaan aan de Vrouwenraad, waar het kafee ook deel van uit- se van IJsseltstraat zou echter 1980 wordt opnieuw gestart met 2 betaalde krachten en een aantal In maart van en ver- Civiel-techniese Werken-rege ling, ieder gedurende een jaar, 30 uur per week. Dat worden Ma ria Lebbink en Gertie Beckers. Dat kon echter niet verhinderen Ter gelegenheid van de verhui zing wordt een groep in het le ven geroepen die het gebouw en dit jaar verhuist het kafee naar Molenstraat 100. De opening met Coby Schreyer trok maar liefst 400 vrouwen. Andere vakatures in het juninum- '79 zjjn een docente zelf verdediging en "2 krachten voor het Vrouwenkafee" de DACWDienst Aanvullende nog even op zich laten wachten. Eerst vormde de Molenstraat nog een behuizing van het kafee. Op het eind van 1979 is er op nieuw een scholingsweekend in Oisterwjjk. Er is bjj de kerngroep- leden enige onvrede over de gang van zaken die is samen te vatten een timmer- kursus "in het kader van de zelf-

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 10