programma aktieweek gezondheidshuis 'A/ 17 in Tilburg: themas thema 1s 20.00-22.30 uur. en Het Vrouwengezondheidshuis richt haar werkzaamheden op verande- oktober ring van de gezondheidszorg van uit een tweetal uitgangspunten: maatschappij toegespitst op de gezondheidszorg. Vooral 13.30-1630 uur. kwetsbaar Niet alleen de machtsongelijkheid tussen mannen Open huis. vrouwen speelt hierbij im- en 13.00-17.00 uur. ook de ongelijk- incest heid tussen deskundig zijn en niet-deskundig. zijn. De mediese wereld definlëert Donderdag 2 oktober. thema-avond voorbehoedmiddelen t.a.v. gezondheid 'Health for All van maal bereikbare evenwicht tus- in de gezondheidszorg maakt de machtsongelijkheid Het vgh sluit zich aan bij de visie zoals die is geformuleerd in de nota 2000 van het minlte- Het Vrouwengezondheidshuis organi seert op vrouwen vrouwen vrouwen vrouwen bij vrouwenhulpverlening. Postelse hoevePrDeelenlaan 10 'Wijsheid is Intuïtie verbonden aan (zelf(inzicht. Weten gebaseerd op (zelf(kennis. Het doorhebben van de eigen beweegredenen en die van ande ren.' Evelien Paull In het land der blinden. Een martelgang door de psychiatrie. Maandag 29 september. Nieuwlandstraat 43 en psychiatrie en medicijngebruik zonder baarmoeder en incest voegdheid van artsen. Zij bepa len wat ziek zijn is. -Veranderingen en ontwikkelingen in de visie Inleiding vrouwenhulpverlening uitwisseling van ervaringen inventarisatie vhv in Tilburg workshops bio-energetica eetproblemen gestruktureerde the rapiegroep seksueel geweld lesbiese hulpverle ning seerd door vrouwentherapie- en begeleidingscentrum 'Lllith'. Medewerksters geven informatie over het werk van vgh. Tijdens deze middag zal bovendien de film: 'Als Je lijf je lief is' worden vertoond. Kinderopvang aanwezig. Aanvang 20.00 uur. De toegang op dinsdag en donderdag is gratis. Bjjeenkomsten/workshops over seksueel geweld, incest en lesbiese hulpverlening zijn uit sluitend toegankelijk voor vrouwen. Deze aktiviteiten worden georgani- Er zal worden in gegaan op de soorten voorbehoedsmiddelen en op vragen en twijfels rondom de keuze voor een bepaald middel. de Wereld Gezondheidsorganisa tie: Gezondheid is het maksi- vrouwen en eetproblemen vrouwen en alkoholgebruik vrouwen en seksueel geweld vrouwenmishandeling onderwerp van dlskussle: vrou wenhulpverlening en de finan ciering ervan. Het forum staat onder voorzit terschap van Mw. Gerrie van de Broek, gemeente-ambtenaar uit Breda. Verder hebben deelname toegezegd, vertegenwoordigers van: Centraal Ziekenfonds Gemeenteraad Rlagg direktie Riagg vrouwenplatform Algemeen Maatschappelijk Werk Huisarts Kliënte Ex-kliënte Bestuurslid Lllith Donderdag 2 oktober. Forum voor iedereen die zich betrokken voelt, of uit hoofde van hun funktie betrokken zijn Inschrijven alleen voor de hele dag. Deelname aan workshops op volgorde van Inschrijving, 1e en 2e voorkeur vermelden. Kosten: ƒ25,-,wanneer de in stelling betaald, ƒ12,50 voor individuen Dinsdag 30 september. Informatiedag voor kliënten en belangstellenden. Terra Nova, Nieuwlandstraat 44 14.00-16.30 uur Het programma van de aktieweek vrouwen als gebruikster extra de mensen onderwerp van de be- termen van ziek zjjn, daardoor wordt het bestaan van Woensdag 1 Informatiedag voor hulpver- leensters/ers Terra Nova, Nieuwlandstraat 44 sen het lichamelijke, geestelij ke en sociale funktioneren van de mens, gezondheid is dynamies van karakter mers een rol, en ziekte. rie van WVC en de nota mensen in -De positie van vrouwen in deze in the year 2000' 9.30- 12.00 uur.

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 17