19 MEDEDELINGEN MEDEDELINGEN MEDEDELINGEN BOEKHANDEL ♦groep 7152 ♦vrouwen in de tekstiel ♦archivaria ♦motortreffen ♦kafee ’de spinster’ ♦kamperen politiek literatuur feminisme Door de goedgeefsheid van enkele In samenwerking met het Centrum aan- batik-Itekstielindustrie. Het programma bestaat uit twee een Plaats "de Hoofd- Er wordt een donesië Vrouwenkafee is zijn met de tekstielvrouwen uit Indonesië De museum CT zo- binnen het geheel, wordt er ftf geprijsd 1 zomer se tel leiding van Anneke Wittermans, 10 augustus is Zomaar een samen gebatikt. Voor meer informatie: c •H O O Nieuw! -Vrouwen doen het woord. Over de bodem van de knip. Uitg. Luyten, 64 blz. ƒ7,50. -Karin Spaink/Passie b.v. De Venus van Milo in de betonmolen. Uitg. SUA ƒ15,- Tel: 013-435944 Juli wordt de fietsweek georga niseerd, 25 juli to 1 augustus vindt het oerdansen plaats onder mer de swingavonden hervat kun nen worden. bijeenkomsten, waarvoor groepen zich kunnen aanmelden: Stadhuisplein 356 A 5038 TH Tilburg -Marian Arends. De invloed van katho lieke moraaltheologie en pedagogie van vader/dochter-incest. Uitg. St. Theologische Fakulteit Tilburg, ƒ13,50 -Elly de Waard. Op weg naar het onbe kende. Over het dichteressenfestival. Uitg. Sara, ƒ15,- -Ingrid Baart Marleen Baerveldt. Dokteren aan vrouwen. Medikalisering van vrouwenlevens. Uitg. SUA, ƒ21,50 -Ellen van Kessel e.a. Hoezo, gelijk belast? Invloed van arbeid, belas ting- en premieheffing op het leven van vrouwen. Uitg. de Populier/Amazone ƒ12,50 geweest in de tilburgse teks tiel. tel. 433346. -Karin Spaink. Pornografie: bekijk 't maar. Een politiek-feministische vi sie op seksualiteit. Uitg. Van Gennep van ƒ34,50 voor ƒ8,90. -Carrie Carmichael. Niet seksistisch opvoeden. Uitg. Van Gennep, van ƒ21,50 voor ƒ8,90. met film op 28 Juni om 21.00 u. In "Bregein", Pasbaan 17 te Bre da Vanaf 7 mei is vrouwenkampeer- plaats De Hooimijt in Pieterzijl weer geopend. Op 21 Juni is er een midzomernachtsfeest11-18 Het sluitingsuur is tijdeljjk vervroegd in verband met de geluidsoverlast voor de buren. Aan geluidsisolatie wordt ge werkt. Wellicht dat al na de Een bijeenkomst vindt in groep" plaats, diaserie vertoond over vrouwen gehouden voor vrouwen. Jongerencentrum De Hoeve, weg 574 te Hoofddorp. Tel. 02503-13549- Er is voor een af- met de groep gekeken of er voor vrouwen uit de groep be kende situaties inzitten en of Op zondagmiddag 22 juni wordt er BERTHA BADMUTS motortreffen jaar gang. Op de voorplaat prijkt een foto met de titel 'Zomersymfo- nie'. Wie is genegen ons dit exemplaar kado te doen? afgelopen negen jaargangen mis sen wij nu nog slechts één exem plaar: nummer 3 van de 8e van onze abonnees, chief opruimden zijn wij in het bezit gekomen van een groot tal Vrouwenkranten, ten in tweede bijeenkomst is in het Na het bekijken van de Indonesiëtentoons telling, waarbij de nadruk wordt gelegd op de positie van de vrouw Daarna wordt er samen wisselend programma gezorgd en er zijn diverse infostands van vrouwenmotorklups-werkplaat stelling over Indonesië een pro gramma opgezet rond de positie van de indonesiese vrouw in de Groep 7152 Regio Brabant afde ling Breda houdt ter afsluiting van het seizoen een feestavond 'de Spinster' nog de gehele maand Juni geopend. En wel op de woensdag en de don derdagavond van 21.00 uur tot middernacht. die wij mis ons archief ten gevolge van de verhuizing van vorig jaar naar de NieuwlandstraatVan de voor Ontwikkelingssamenwerking heeft het Volkenkundig Museum in het kader van een tentoon- die haar ar- zondagmiddag met thee en zang, de water wad weiland week loopt van 18 tot 25 augustus en 7 sep tember wordt afscheid genomen. Inlichtingen: Mevrouw Zelf, Pie- terzijlsterweg 4 te Pieterzijl, 05948-357. er overeenkomsten te vinden sen ed Nelly Mols, medewerkster van het COS en zelf jarenlang werkzaam in de tekstiel hier en in In- X (D

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 19