sweet secrets 15 et liefs, detje zeur-viet vita Naschrift van Et naan- Sterker nu de koalitie en nen Zo kan ik in de ik en onze Bèbè P.S. Ik denk dat ik toch maar P.S. Heb onze laatste brieven gelezen stop begrijp dat wij Tilburg en het oudemeidenkrentenbrood ont- op. Sto. God komt ook naar Grieken land de grenzen van dit vlakke land te trekken. zelfs, nu de koalitie weer gewon- heeft heb ik besloten over zee is Jonge veulens moeten uit de wei, dame stop is een van de lessen nen aan die je me het meest gelezen hebt stop dat heb je nou met die vrou wen stop willen ze invloed stop macht zelfs stop heb je dat over mij stop is het wéér niet goed stop ik vind dat je niet moet zeuren stop daarmee. Bovendien lijkt me het feit dat je elk jaar in de winter 4 den bij me komt logeren geen gek ke regeling. Jij bent Tilburg bè bè tis wè toch ook beu! Ik verheug me erop om weg te gaan. Wellicht ontmoet ik een griekse schóne met een boeiende (subkulturele achtergrond! Lieverd, verschijnen in oktober en op dat je de goede boot neemt. Stop. Heb het nieuws gehoord. Stop. Dat heb je nou met die vrouwenStopEven is het leuk. En dan. Stop. Je kan me de pot Schat. Stop. Ga me bezatten. IK ga het leuk hebben. Stop. IK ga plezier maken. Stop. MIJ krjjgen ze niet klein. Stop. Heb genoeg gehuild en gerouwd om Si mone s dood. Stop. Zie je wel dat iedereen je in de steek laat! Stop. Stop. Maar Simone was oud jij bent nog een jong veulen. Stop. Dat uitgerekend Jij stopt met schrijven. Stop. Je kan me de pot op. Stop. God zal je straf fen. Stop. Heb hem daar persoon lijk om gesmeekt. Stop. En op God kun je altijd rekenen. Stop. Die laat je niet in de steek. Stop. Simone wel. Stop. Maar die was er dan ook aan toe. Stop. In ie der geval een aardige emigratie. Stop. Met veel kakkerlakken daar achter. Stop. Spreek uit erva ring. Stop. Ben je in ieder ge- al niet alleen. Stop. Die laten je ook niet in de steek. Stop. Spreek uit ervaring. Stop. Overi gens KAN het gezelschap van een kakkerlak rustgevender zijn dan het gezelschap van een vriendin. Stop. Spreek uit ervaring. Stop. tis wèStop. Je hoort nog Stop. Misschien. Stop. In een andere uitvoering. Stop. Ga me nu bezatten. Stop. Stop. Ik, jong veulen met durf in de benen, verlaat deze subkultuur met haar gewauwel en trek de wéreld in! Emigreren dus. Ik ga op Lesbos ('t blijft trek ken hè) een restaurantje begin- dat slechts in de groeid zijn stop c'est la vie stop goed is dat stop ga niet bij de pakken neerzitten stop ga me ook elders ontplooien stop gooi me in de konkurrentieslag stop kom dus zeker niet elke winter 4 maanden bij je logeren stop je kan me de pot op stop ga óók een restaurantje beginnen stop op een naburig grieks eilandje stop om je alle potten af te pikken stop maar Jij hebt Sappho stop jammer stop ga dus ook mjjn schrijfsterskarrière tot grote bloei brengen stop de vruchtbare griekse bodem zal trouwens ook originelere pennevruchten afwer pen stop dat blijf Je toch houden met Tilburg stop reakties? stop enthousiasme? stop niet eruit te slaan stop maar het is jouw schuld dat we stoppen stop niet de mijne stop laat dat iedereen duidelijk zijn stop Jij met je ge wauwel piept ertussen uit stop groot gelijk heb Je stop blij dat je mijn les opgepikt hebt stop ik dacht dat gaat jaren duren stop maar je valt nog wel eens op je bek stop veulen dat je bent stop zo zie je maar weer: echt geluk is breekbaar èn kortstondig stop stop. Afscheidskus van Vita. Stop. Eindig met Sappho The moon has set, and the Pleiades as well; in the deep middle of the night the time is passing, and I lie alone. ik zie je let er- heb je nou met die vrouwen stop st,ob. Lieve viet, mijn koffers zijn bijna gepakt en neem ik hier afscheid van je. met God trouw in plaats van met een vrouw. Stop. zomer open winter mijn schrijfsterstalenten nóg verder ontwikkelen. Het is spijtig voor deze krant hoop dat ze geen abonnees zullen verliezen. De reakties op briefwisseling waren echter zoda nig dat ze mij in mijn beslissing om te vertrekken sterkten. Dat van me

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 15