b.b.h.h. 6 “’T8 *8b'' «wr 2 3 W1? vrouwengezonohesoshuis doKUMENTATIECENTRUM i In het Vrouwencentrum, Nieuwlandstraat 43, Tilburg bestaan de volgen- zoekt tapsters en vrouwen voor1 kerngroep. Vrouwenkafee Het vrouwencentrum is REKTIFIKATIE PW vindt dat nummer worden benoemd van de diverse advieskommissies. verkeerd vermeld. vrou wen namens 2 vrouwen 3 vr. van vrouw maar voor Is het zover. daarover een niet een on- In de gemeenteraad werden 14 Riek Flipse, Miet van Tes- huisruzie niet afgewacht, zyn zelf een onderzoek gestart. Eind Juli zal het zyn afgerond. Die zijn: van dinsdag tot Als op 29 april de nieuwe ge meenteraad wordt geïnstalleerd, zullen ook de (nieuwe) leden der denken we dat op alleen lichamelijk, dicapte vrouwen, der vermelding van peningstijden van dameskapsalon International' krijgt een vervolg. zy een vervolgonderzoek moeten gaan doen. De Welzijnsdienst vindt zichzelf daarvoor de meest geëi gende instantie. Een aantal In het vorige zijn de o Dat geldt ook voor de emancipatiekommissie De samenstelling is als volgt: 3 vrouwen namens de vrouwenraad I j vrouwengilde, 1 onafhankelijke, 1 vrouw van het CBV en nieuw is VROUW EN WERK KOOREMNATIEGROEP VROUWENKRANT TILBURG vrouwen gekozen: Greet Morselt, Marya Visscher, Renée Erich, Hennie van Deljck, Anke Posthuma Pv namens het VOT, raadsleden, 1 sters voor er Ze vinden het ook belangrijk dat vrouwen met een handicap oefenen met niet-gehan- Voor beide groepen kan dit verhelderend en verrijkend werken.Je kunt je opgeven 'Zelfverdediging motoriese handicap', schriftelyk of telefonies by het Vrouwen centrum, Nieuwlandstraat 43, 5038 SM Tilburg, tel013-421896 's ochtends of bij Annemiek Reynders 013-430965, Liesbeth van Huygevoort013-421640 of Kiek Boelaars, 013-421896 en ver- Enthousiast geworden na een vechtweekend voor vrouwen met een handicap hebben Annemiek Reynders en Liesbeth van Huygevoort moeten wachten tot de aanpassing van het Vrouwencentrum aan rolstoelgebruik- een kursus zelfverdediging voor deze vrouwen gestart kon worden. Maar beging september Waarom zo'n kursus? Annemiek en Liesbeth zeggen daarover: We zouden graag willen dat iedereen gaat inzien dat vrouwen met een handicap zichzelf effektief kunnen leren verdedigen deze manier veel meer vrouwen ontdekken dat zo'n kursus je sterker maakt, de surinaamse/antilliaanse vrouw. Wil Gubbels, dA), Cécile van Bavel, Puyenbroek (CDA), Ank van Blerck, Hermine Naber (VVD), Paula Sukel (PSP), Elly van Luyk (d'66), sy van Dooren (ABT). Sinds 19 a- pril zyn er 2 weg:Paula en Anke. 'De Spinster' Vrouwenkrant Tilburg zoekt redaktrices. 's ochtends bereikbaar onder nr.013-42 18 96. ben het resultaat van de stad- en met vrydag van 9 tot J6 en zaterdags van 8 to t 4 de vakatures: Huisgroep zoekt vrouwen, die minimaal één ochtend in de week beschik baar zijn voor bereikbaarheidsdienst, administratie en ev.Klussen. Vrouwengezondheidshuis zoekt een vrouw voor financiën en aanvragen van subsidie, maken van jaarverslagen ed013-369388 Vrouw en Werk zoekt vrouwen voor het ombudswerk, begeleidsters van de kursussen kleinschaligheid en banen- en beroepenoriëntatie en voor de werkgroep 'meiden en techniese beroepen013-424913 Vrouwendokumentatiecentrum zoekt medewerksters. namens het De nota straten veiliger voor vrouwen van Publieke Werken wetenschapsters en medewerk- het vrouwencentrum heb- s ters

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 6