2 ■Hi inhoud kolofon redaktic redaktioneel Big sister is watching you! 3 4 Algemeen 5 Gezondheid -Elly van Luyk- 5 6 -Paula Sukel- Werken 8 -Riek Flipse- Onderwijs 1 0 Miet van Pujjenbroek-- interview Wethouder, 1 2 -Tessy van Dooren- 1 3 B.B.H.H.nieuwspagina 1 4 1 6 wonen 1 7 Groeten uit Tilburg, prijsvraag 1 8 -Wil Onderdenwijngaard- Openbare orde veiligheid 1 9 Vrouwenpartij 20 Thekla Li Welzijn en kinderopvang -Rina Verhoeven- 21 Etniese groepen 21 22 Boeken Anke Servaeshof 23 Van Amazonepad tot Venusstraat, 24 Zusterbladen Sweet secrets, briefwisseling 25 26 Mededelingen Adressen 27 mee 013-355403 013-355403 013-636611 Grafiese gegevens: «Elite Modern (TA) *Joan Italic (TA) «Baskerville (Mecanorma) Verkooppunten Vrije Boekhandel, Marlies van Aerde Véronique Nas Anne Smit De Vrouwenkrant Tilburg wordt gedrukt bij Drukkerij De Werkwin kel cv Copyright Zonder overleg met de redaktie mag niets uit deze krant worden overgenomen Illustraties: Audrey Smithers, tenzij anders vermeld. De Vrouwenkrant Tilburg is een uitgave van de Stichting Vrou wenkrant Tilburg. De krant ver schijnt negen maal per jaar en brangt informatie van, over en voor vrouwen en vrouwengroepen in Tilburg en omgeving. Kopijadres Nieuwlands traat 43 5038 SM Tilburg Uiterste inleverdatum 24 febru ari of in overleg met de redak tie Aan dit nummer werkten Detje en Vita en de fotografeafvan het portret op pagina 10 De redaktie behoudt haarzelf het recht voor ingezonden stukken in te korten. Copyright foto's Marlies van Aerde, Sociaal Foto- kollektief Tilburg, tenzij anders vermeld U zag het al op de voorkant: dit is het eerste nummer van de TIENDE jaargang. Een mijlpaal. Alleen Opzij heeft haar tweede lustrum al gevierd. Dit eerste nummer van de jaar gang staat vrijwel geheel in het teken van de gemeente raadsverkiezingen, al zult u onze vaste rubrieken niet vergeefs zoeken. Onze oorspronkelijke plannen voor dit nummer hielden onder meer in dat we de partijprogramma's uitgebreid zouden be spreken op emancipatiepuntenHadden we het daar bij gela ten, dan zouden we de normale 20 pagina's niet hebben ge haald. Een oplossing was snel gevonden. De -bjj de partjjen- ontbrekende visie hebben wij maar op papier gezet, onder verdeeld naar werken, welzijn, wonen, gezondheid, etniese groepen, kinderopvang, openbare orde en veiligheid en on derwijs. Een nieuw beleidsplan emancipatie? Oordeelt u zelf Een en ander had tot gevolg dat dit nummer 8 pagina's dik ker werd. En dat voor maar/2,50. Glanotten, Het Nieuwe Centrum Westermarkt KRIS (Hogeschool), Vrouwencen trum U kunt zich abonneren op de Vrouwenkrant Tilburg door ƒ20,- over te maken op giro 48 35 383 t.n.v. Stichting Vrouwenkrant Tilburg te Tilburg. Schematies overzicht van standpunten van de partijen een feministiese blik op de verkiezingen -Ank van Blerck- Ineke Zwennes -Wil Gubbels-

Vrouwenkrant Tilburg | 1986 | | pagina 2