2 inhoud redaktie redaktioneel kolofon 5 Tl—- J i‘W Wilhelminapark 55, de Annie van Dierenschool 3 4 Even slecht is ook gelijk 6 9 Mededelingen "In word gezien als aangepaste buitenlandse", Richeline Joe 1 0 1 3 Groeten aan Tilburg 1 4 Winnie Mandela Boeken over 1 5 Van Amazonepad tot Venusstraat 1 6 Doden met de waarheid, toneel 1 7 Groeten uit Tilburg 18 Op zoek naar Jolanda, meidenpaginas 20 Adressen Sociaal Fotokollektief Illustraties A Smi thers De redaktie Marlies van Aerde Véronique Nas Anne Smit 013-355403 013-355403 013-636611 Ons gratis oplage maar T<i i 1i <zll(I i(C Copyright foto's: Marlies van Aerde, Tilburg, tenzjj anders vermeld. Copyright: Zonder overleg met de redaktie mag niets uit deze krant worden overgenomen. De redaktie behoudt haarzelf het recht voor ingezonden stukken in te korten. s T X U kunt zich abonneren op de Vrouwenkrant Tilburg door ƒ20,- over te maken op giro 48 35 383 t.n.v. Stichting Vrouwenkrant Tilburg Verkooppunten Vrije Boekhandel, Glanotten, Het Nieuwe Centrum WestermarktKRIS (Hogeschool), Vrouwencentrum. Grafiese gegevens: Elite Modern (TA) Baskerville (Mecanorma) Tllburgse vrouwenstudies doen het met mannen nachtarbeid voor vrouwen Kopijadres: Nieuwlands traat 43 5038 SM Tilburg Uiterste inleverdatum 31 oktober of in overleg met de redaktie. De vrouwenkrant Tilburg wordt gedrukt bjj Drukkerij de Werkwinkel c.v. De Vrouwenkrant Tilburg is een uitgave van de Stichting Vrouwenkrant Tilburg. De krant verschijnt negen maal per jaar en brengt informatie van, over en voor vrouwen en vrouwengroepen in Tilburg en omgeving In dit nummer bijdragen van: Jacqueline Compaijen Klaar van Helvoort Du Vin De Jonkvrouwe Het is de afgelopen maanden gebleken, dat de vrouwenkrant gretig aftrek vindt onder de bevolking van 'Tilburg en omstreken, dubbelnummer (de Vrouwenwerkkrant, liefst 2000) was zeer in trek. Het lijkt er op, dat de Vrouwenkrant Tilburg een brede markt bestrijkt, als zij maar gratis verkrijgbaar is. Voor niets gaat de zon op, zegt het spreek woord echter (al zouden velen deze zomer een dag loon hebben gegeven als de zon ook eens schéén). Ook de vrouwenkrant kan niet bestaan zonder haar lezeressen en trouwe abonnees. Helaas hebben vijftig vrouwen haar abonnements geld over het afgelopen jaar nog niet betaald. Voor haar is dit de laatste kans! We sluiten bij deze krant akseptgirokaarten bij voor deze wanbetaalsters en ook voor die vrouwen, wier beurt het weer is om te betalen. Die vijftig vrouwen hebben we absoluut nodig, om ook de laatste twee kranten van deze jaar gang te kunnen uitbrengen. Verhoging van de abonnementsprijs zou alleen maar leiden tot omzetdaling, dat heeft Neelie Smit-Kroes ons wel geleerd. Verder biedt noch flexibili sering noch automatisering in deze uitkomst. 0ns be taansminimum is bereikt. Wij zouden die 50 dames dan ook willen uitnodigen haar sta tus van dubieuze debiteure in te ruilen voor die van hartstochtelijke fan. Overigens verkeren wij in een uitstekende ge zondheid

Vrouwenkrant Tilburg | 1985 | | pagina 2