l 2 INHOUD KOLOFON redaktie REDAKTIONEEL Het Wereld Vrouwen Comité tegen oorlog en fascisme 3 4 Groeten uit Tilburg, nieuwspagina 7 er bent I Interview met Mavis Carrilho 8 Boeken, Alledaags racisme 1 2 Van Amazonepad tot Venusstraat 1 3 Vrouwenstudies zjjn meer dan woorden tel 355403. een Impressie 1 4 Op zoek naar Jolanda, meidenpagina 1 6 Column 18 Mededelingen 1 9 20 er foto’s druk Drukker^ De Werkwinkel c.v. Het Nieuwe KRIS (Hogeschool), Bjj deze wil ik u op twee belangrijke zaken wijzen, Niet dat ons maar het speelt Kontaktpersonen zijn Veronique en Marlies, 'Je moet laten zien dat Je De Vrouwenkrant Tilburg is een uitgave van de Stichting Vrouwenkrant Tilburg. De krant verschijnt negenmaal per Jaar en brengt informatie van, over en voor vrouwen en vrouwengroepen in Tilburg en omgeving. Marlies van Aerde, Maaike Kiestra, Veronique Nas en Anne Smit. Medewerksters: Jacqueline Compaijen, Annelie Rozeboom en Astrid van Unen. Abonnement op de Vrouwenkrant Tilburg kost ƒ20,- per jaar. Overmaken op gironummer 48 35 383 t.n.v. Stichting Vrouwenkrant Tilburg Verkooppunten Vrouwenkrant: Vrije Boekhandel, Gianotten, Centrum Westermarkt Vrouwencentrum. Copyright Zonder overleg met de redaktie mag niets uit deze krant worden overgenomen. De redak tie behoudt haarzelf het recht voor ingezonden stukken in te korten. Kopjjadres Nieuwlandstraat 43, 5038 SM Tilburg. Telefoon 013-421896. Uiterste inleverdatum 5 juni of in over leg met de redaktie. Copyright foto's: Marlies van Aerde, sociaal fotokollektief Tilburg, tenzij anders vermeld. die beide verband houden met geld, redaktiewerk daarom draait, uiteraard wel een rol in. Welnu: 1De Stichting Vrouwenkrant Tilburg heeft een eigen gironummer: 48 35 383. Oude en nieuwe abonnees wordt verzocht haar abonnementsgeld voortaan op dit nummer over te maken. 2) De Stichting Vrouwenkrant Tilburg, die in samenwerking met de Stichting Vrouw en Werk alhier in juni een themanummer 'vrouwenwerk' gaat maken, heeft van de gemeente Tilburg hiervoor een subsidie gekregen van ƒ6260,-. Financieel is alles nu rond voor het juni- dubbelnummerWe willen er de lezeressen nogmaals op attenderen dat ook voor hen de mogelijkheid bestaat bijdragen voor dit nummer te leveren. Neemt u even kontakt op! Een ander nieuwtje betreft de onlangs geves tigde multi-mediale status van de Vrouwenkrant Tilburg. De video van 8 maart, die zondagmiddag 19 mei in het Vrouwencentrum wordt vertoond, is namelijk een ko-produktie van het sociaal foto kollektief (kapitaal) en de Vrouwenkrant (arbeid). Binnenkort hopen we u ook te kunnen berichten over onze aktiviteiten op radio-gebied Nog wat leuk nieuws (het kan niet op deze keer): de Vrouwenkrant Tilburg mag haarzelve verheugen over de komst van een Eigen illu stratrice. Nu nog een professionele typster en de redaktie is helemaal kompleet. over Deetmans studiefinancieringsplannen Adressen vrouwen/vrouwengroepen Studeren straks slechts voor witte heren Illustraties: Monique van Ham.

Vrouwenkrant Tilburg | 1985 | | pagina 2