zure regen RESTAURANT 1 Li/ 49 DE MALLEMOLEN 18 brasserie Men Wijngaardeniers ter tel. 355403. de redaktie bliciteit. vertenties zelfs zure regen is. Nou zou dat zorg voor aan Winsemius Reeds lange tijd wordt het beeld van de Heuvel geteisterd door deze niet geheel van racisme gespeende reklame. Iedereen weet, dat het in hét uitgaanscentrum van Tilburg goed toeven is. De konkurrentie tussen de verschillende hore- kanten is groot. Wat doe je dan om je bedrijf wat aantrekkelijker te maken? Een verleidelijke afbeelding van een gewaagd gekleed serveerster- tje zou, vooral in de tijd dat vrouwenkafee de Spinster nog in dezelfde straat gevestigd was, teveel aanleiding hebben gegeven tot agressieve uitingen van feminisme. Aangezien Tilburg veel minder zwarten dan vrouwen telt, leek een pop als deze de eksploitant waarschijnlijk stukken veiliger Hoewel racisme meestal wat subtieler in zijn uitingen is, moeten ook deze openlijke manifes taties worden bestreden. Vandaar dat wij iedereen oproepen om zich vóór 25 mei te melden voor een passende aktie. Marlies en Véronique, Het regenseizoen is aangebroken. Na de komkom mertijd zitten we nu in de natte moesson van de zure regen. Dat kon u niet zijn ontgaan, want het ministerie van volkshuisvesting, ruimtelijke or dening en milieu zorgt voor een stroom van pu- Spotjes op de t.v., paginagrote ad- in de krant, het is geen wonder dat een beetje bijdehante kleuter weet wat te verklaren zijn door een oprechte het milieu. Maar ik denk dat er meer de hand is. Men, onder leiding van dhr. is bang voor het uitsterven van de mannelijke vormen. Bij bomen is het zo dat de loofboom, gekarakteriseerd door haar ronde vormen en zachte kleur, niet wordt gedeerd door zure regen. Dat is wel het geval met naald bomen, met zijn cenotaph uiterlijk en zijn harde naalden De lobby om ons te overtuigen van het gevaar van zure regen maakt gebruik van onderstaande afbeeldingen. Maar zeg nou zelf, voelt u zich daardoor bedreigd? Welk gevaar schuilt er in het verdwijnen van deze fallussymbolen? Minister Winsemius ziet deze dreiging wel. Hij is zelf dan ook al danig aangetast door de zure regen. De gelijkenis tussen hem en de afgevreten naald bomen is frappant. Bovendien beschikt hij over geheime rapporten die duidelijk maken dat de gevolgen van zure regen niet beperkt zullen blijven tot onze ste kelige groenvoorziening. Dat is slechts het topje van de ijsberg. Ook andere symbolen van de mannelijke kuituur zullen het loodje leggen, beweren de deskundigen. Er zijn reeds overtui gende bewijzen dat op den duur de mannelijke potentie een gevoelige knauw zal krijgen, parallel aan de naaldbomen, die nu nog een fiere indrukmaken, maar die binnenkort bij gebrek aan groeikracht geveld zullen moeten worden Er zijn aanwijzingen dat de gezondheidszorg al bezig is om te schakelen naar een brede aanpak van dit probleem. De terughoudendheid om over deze onvermoede bijwerking van zure regen te praten ligt voor de hand. Maar dat zal ze niet glad zitten: wij wisten de hand te leggen op deze geheime rapporten en vinden dat voor onze lezeressen deze belangrijke ontdek king niet verzwegen zou mogen worden. Zure regen...een zegen. r

Vrouwenkrant Tilburg | 1985 | | pagina 18