2 INHOUD KOLOFON REDAKTIONEEL druk Van Borculo tot Blaricum 3 en de Reeshof schaduw van Nairobi 5 In de inleiding, Anneke van Luljken redaktie 6 Filippijnse vrouwen 8 Vrouwen uit Eritrea 1 0 Groeten uit Tilburg, nieuwspagina 1 1 1 2 Lust Gratie Boeken 1 3 Van Amazonepad tot Venusstraat Kontaktpersonen zijn 1 4 Big brother en de bijstandsvrouwen Véronique en Marlies, tel. 355403 1 6 "Luxe artikelen" 1 7 De lange mars door de instellingen vrouwen bij de Twern Kopijadres 1 8 Op zoek naar Jolanda, meidenpagina 20 Adressen, vrouwen/vrouwengroepen voor inge- foto’s In een woord een prachtig toestel. ASmithers 13: Illustratie op blz. een Drukkerij De Werkwinkel cv Copyright foto's: Marlies van Aerde, sociaal fotokollektief Tilburg, tenzij anders vermeld. mogelijkheid tot rechts uitvullen zoals hier wordt ge toond Nieuwlandstraat 43, 5038 SM Tilburg telefoon 013-421896 Uiterste inleverdatum 6 mei Abonnement op de Vrouwenkrant Tilburg kost ƒ20,- per jaar. üvermaken op gironummer 54 51 235 t.n.v. Juffr. C. Wijntjes, Nobelstraat 325 te Tilburg. Copyright Zonder overleg met de redaktie mag niets uit deze krant worden overgenomen. De redaktie behoudt zich het recht zonden stukken in te korten. Verkooppunten Vrouwenkrant: Vrije Boekhandel, Gianotten, Het Nieuwe Centrum (WestermarktKRIS (Hogeschool). De vrouwenkrant Tilburg is een uitgave van de Stichting Vrouwenkrant Tilburg. De krant verschijnt negenmaal per jaar en brengt in formatie vanover en voor vrouwen en vrou wengroepen in Tilburg en omgeving. Marlies van Aerde, Maaike Kiestra, Véronique Nas en Anne Smit. Medewerksters: Jacqueline Compaijen Annelie Rozeboom en Astrid van Unen, Wij hopen dat u weer zult genieten van dit over- volle nummer. Door ruimtegebrek konden wij helaas geen van de vele ingezonden brieven plaatsen. Misschien de volgende keer! Steeds maar blijft deze krant haarzelf veranderen en verbeteren. Dankzij de onverwachte goedgunstig heid van de gemeente kregen wij op de feestdag 8 maart een supersoniese schrijfmachine met allerlei ongekende mogelijkheden. Zo kunnen wij nu bijvoor beeld centreren (dat is om het midden van de kolom heen typen zoals hier wordt geïllustreerd Verder heeft het ap.paraat een korrektiegeheugen en bestaat de beleidsplan van het arbeidsburo Programma 10 jaar van de vrouw vrouwen, wonen In juni gaat de Stichting Vrouwenkrant Tilburg, in samenwerking met de Stichting Vrouw en Werk dubbelnummer uitbrengen, dat geheel gewijd zal zijn aan vrouw enwerkBjj dezen roepen wij eenieder op om ideeën en suggesties aan ons door te geven. Ook toezeggingen voor bijdragen zijn welkom!

Vrouwenkrant Tilburg | 1985 | | pagina 2