2 INHOUD KOLOFON redaktie l REDAKTIONEEL druk Dieny Troeyen, schilderes 3 Lang gewacht, niet gezwegen... 4 vrouwengroepen in het vrouwencentrum 8 maart, programma 8 Groeten uit Tilburg, nieuwspagina 9 Trappen, schoppen, slaan 10 uitgebreid: de vechtkursus Boeken 12 Kontaktpersonen zijn Van Amazonepad tot Venusstraat 13 Véronique en Marlies, tel. 355403 straatnamenrubriek Ondergronds verzet op het MOLler 14 door Mariëlle Hacking Haarlokken, oproepjes 15 Kopijadres Pornografie, lezing van Karin Spaink 16 17 Op zoek naar Jolanda, meidenpagina 18 Adressen, vrouwen/vrouwengroepen 20 voor inge- foto’s Drukkerij De Werkwinkel cv Abonnement op de Vrouwenkrant Tilburg kost ƒ20,- per jpar. Overmaken op gironummer 54 51 235 t.n.v. Juffr. C. Wijntjes, Nobelstraat 325 te Tilburg. De vrouwenkrant Tilburg is een uitgave van de Stichting Vrouwenkrant Tilburg. De krant verschijnt negenmaal per jaar en brengt in formatie vanover en voor vrouwen en vrou wengroepen in Tilburg en omgeving. Nieuwlandstraat 43, 5038 SM Tilburg telefoon 013-421896 Uiterste inleverdatum: 1 april Verkooppunten Vrouwenkrant: Vrije Boekhandel, Gianotten, Het Nieuwe Centrum (WestermarktKRIS (Hogeschool). Marlies van AerdeMaaike Kiestra, Véronique Nas en Anne Smit. Medewerksters: Jacqueline Compaijen, Annelie Rozeboom en Astrid van Unen. Zoals de oplettende lezeres al gemerkt heeft, verandert de kolofon bij het verschijnen van iedere volgende krant. Zo hebben wij de maand februari hoofdzakelijk gebruikt om onszelf op te richten, als stichting. We beschikken nu over een voorzitster, een penningmeesteresse en een secretaris: notaris Houtepen was on vermurwbaar: een secretaresse schijnt iets heel anders te zijn. De statuten van de nieu we stichting zijn zodanig dat iedere invloed van buitenaf is uitgesloten. En zo hoort het ook Nog twee heuglijke feiten: dit nummer is wel vier pagina's dikker dan de vorige krant èn bijna al onze abonnees hebben betaald, zodat wij in staat zijn het restant wanbetaalsters in het volgende aprilJnummer met name te noemen. Tot ziens op 8 maart. De redaktie Copyright foto's: Marlies van Aerde, sociaal fotokollektief Tilburg, tenzij anders vermeld. Asterik's, column Copyright Zonder overleg met de redaktie mag niets uit deze krant worden overgenomen. De redaktie behoudt zich het recht zonden stukken in te korten.

Vrouwenkrant Tilburg | 1985 | | pagina 2