lE)EEEk] k]e n F L- o BOEKHANDEL politiek Tel.: 013-435944 literatuur feminisme advertentie I vragen, twijfels of problemen die bij zulke Literaire lezing HANS ACHTERHUIS ove r IVAN ILLICH, MAN/VROUW, Geslacht en Sekse toegangsbewijzen a ƒ3,50 verkrijgbaar- aan de kassa of reserveren bij de Vrije Boekhandel dinsdag 12 maart 20.15 in de theaterkelder van de Stadsschouwburg/Kultureel Sentrum Namens de werkgroep, Mariëlle Hacking (telefonies bereikbaar: 013-367133) Stadhuisplein 356 A 5038 TH Tilburg en is bereid haar aktiviteiten te onder steunen. -Aan de emancipatiekommissie wordt een sub sidie toegekend. -Een enquete onder medewerkersters van het Moller wees uit dat een gedeelte van hen bereid is, roldoorbrekende aktiviteiten te stimuleren en er eventueel aan mee te werken. Ook kwamen uit deze enquete goede sugges ties voor de werkgroepen en de emancipa tiekommissie. Dringend begeleiding gezocht voor een meidengroep in een buurthuis. Welke vrouw (liefst twee vrouwen) heeft zin? Er is een budget voor het meidenwerk. Bel Roos: tel. 36 60 43. Deze dingen stimuleren ons om door te gaan. En dat is maar goed ook, er valt nog veel werk te verrichten, zoals alleen al uit dit artikel blijkt. Binnenkort worden informatie- foldertjes over onze aktiviteiten in de toe komst verspreid. Dus als je zin hebt... tot ziens op het Moller. Het Vrouwengezondheidshuis Tilburg wil in kontakt komen met alleenstaande vrouwen die een kind wensen, om eventueel een gespreksgroep te startenwaarbinnen vrouwen elkaar kunnen steunen of informeren bij de Nu het Vrouwencentrum krioelt van de akti viteiten en van vrouwen die haarzelf van de ene Stip naar de andere spoeden, blijken veel vrouwen behoefte te hebben aan wat meer overzicht. Welke naam hoort bij welk gezicht, welk gezicht hoort bij welke groep, kortom: Wie is wie in het Vrouwencentrum? De redaktie van de Vrouwenkrant wil een bundel en/of affiche maken, die iedereen voor eens en altijd duidelijk maakt, welke namen, gezichten en groepen bijeen horen. Hiertoe roept zij iedere vrouw op, een goed gelijkende pasfoto ên een briefje met naam en aktiviteitenin het postvak van de krant te stoppen. Graag voor eind maart, opdat er zo snel mogelijk orde geschapen kan worden Emancipatoriese vrouwengroep zoekt begeleiding. Inlichtingen bij Roos Römer. Tel. werk: 36 60 43. Tel. thuis: 67 07 70. keuzen rijzen. Vrouwengezondheidshuis, tel. 36 93 88 op dinsdag 10.00-12.00 uur en donderdag 20.00-22.00 uur.

Vrouwenkrant Tilburg | 1985 | | pagina 15