I 2 INHOUD KOLOFON REDAKTIONEEL 3 meidengroepen in Tilburg redaktie 4 Ingeschreven bij het arbeidsburo een onderzoek Groeten uit Tilburg, nieuwspagina 7 8 Baas in eigen buik, zwangerschapstesten 9 Den Haag/ Eindhoven overtijdbehandeling of abortus 10 Boeken Van Amazonepad tot Venusstraat 1 1 straatnamenrubriek 12 Interview Kopijad re s 14 30 uur vergaderen en 10.000 gulden de begroting in de gemeenteraad 15 Mededelingen 16 Adressen van kontaktpersonen van Tilburgse vrouwenorganisaties voor inge- foto’s sociaal fotokollektief druk de redaksie Marlies van Aerde Maaike Kiestra Véronique Nas Annelie Rozeboom Anne Smit Astrid van Unen Abonnement op de Vrouwenkrant Tilburg kost ƒ20,- per jaar. Overmaken op gironummer 54 51 235 t.n.v. Juffr. C. Wijntjes, Nobelstraat 325 te Tilburg. j Kringloopdrukkerij De Werkwinkel Nieuwlandstraat 34, 5038 SM Tilburg telefoon (ongewijzigd): 013- 421896 Uiterste inleverdatum: 28 februari Verkooppunten Vrouwenkrant: Vrije Boekhandel, Gianotten, Het Nieuwe Centrum (WestermarktKRIS (Hogeschool). Copyright foto's: Marlies van Aerde, Tilburg. De Vrouwenkrant Tilburg verschijnt negenmaal per jaar en brengt informatie van, over en voor vrouwen en vrouwengroepen in Tilburg en omgeving Met de in gebruik name van Nieuwlandstraat 43 door het vrouwencentrum, hebben ook wij een nieuw redaktie-adres. Niet vergeten! Ondanks de geruchten, die af en toe de kop op steken, en ondanks het feit dat ook hier weer op olie wordt gestookt, is het hier behaaglijk warm. De arbeidsomstandigheden zijn dus ruim voldoende om de beloofde 9 nummers te produce ren. Zeker wanneer wij ons mogen verheugen in bijdragen van niet-redaksieleden, zoals in dit nummer van Marie en Jet, die vertellen hoe het haar verging in de abortusklinieken van Den Haag respektievelijk Eindhoven. Verder nog een in alle opzichten goed 1985 gewenst van Kon takt pers onen zijn Astrid, tel. 358928 Véronique en Marlies, tel. 355403 Copyright Zonder overleg met de redaktie mag niets uit deze krant worden overgenomen. De redaktie behoudt zich het recht zonden stukken in te korten. een vrouw in de journalistiek 'Meiden zijn meisjes, die..."

Vrouwenkrant Tilburg | 1985 | | pagina 2