kolofon inhoud REDAKTIE redaktioneel DRUK 1 beeldhouwster Tine van de Weyer 3 galeriehoudster Resy Muijsers 4 Even loeiden de sirenes 5 Gedicht en foto 6 Politieke scholing voor vrouwen 7 Boekrecensie 8 interview Gemeenteraadslid Paula Sukel, 10 Ingezonden Van amazonepad tot venusstraat 1 1 12 Bezuinigingen treffen vrouwen Groeten uit Tilburg, nieuwspagina 14 Mededelingen 15 FOTO S sociaal fotokollektief Kringloopdrukkerij De Werkwinkel Anne Smit Annelie Roze boom Astrid van Unen Jacqueline Compaijen Marlies van Aerde Véronique Nas Maaike Kiestra zes van KopijadresVan Sassa van IJsselstraat 16, 5041 BL Tilburg, uiterste inleverdatum 30 oktober 1984. Copyright foto's: Marlies van Aerde Tilburg (uitgezonderd de foto op pagina 2) Copyright Zonder overleg met de redaktie mag niets uit deze krant worden overgenomen. en- wa- nega- den dat we er ons niet zo bijster veel aan gelegen zullen laten liggen. Er zijn drie nieuwe redaksieledenVoor haar namen raadplege u het kolofon op deze pagina. We zoeken nog wèl een cartooniste/illus- tratrice Ten slotte: deze krant is, meer dan de vorigen, toegespitst op Tilburg. We zijn van plan hiermee door te gaan.We houden ons dan ook aanbevolen voor vrouwen die nieu nieuws hebben. Neemt u gerust kontakt op. "Ik wil manifest aanwezig zijn" De Vrouwenkrant Tilburg verschijnt maal per jaar en brengt informatie over en voor vrouwen en vrouwengroepen in Tilburg en omgeving. In~de vorige vrouwenkrant trof u een quêteformulier aan.De (10) reakties, ren óf uiterst positief, of uiterst tief. U zult ons dan ook niet euvel duï- "Een galerie heeft een voorhoedefunktie Abonnement op de Vrouwenkrant kost ƒ20,- per jaarOvermaken op gironummer 54 51 235 t.n.v. Juffr. C. Wijntjes, Nobelstraat 325 te Tilburg. Contactpersoon is Astrid van Unen, van zes tot zeven 's avonds bereikbaar via tel. 358928 Verkooppunten Vrouwenkrant: Vrije Boekhandel, Gianotten, Het Nieuwe Centrum (Westenmarkt) KRIS (Hogeschool) Vrouwenkafee De Spinster.

Vrouwenkrant Tilburg | 1984 | | pagina 2