redakt ioneel 1 oproep aan de abonnees 1 Anne DE REDAKTIE In deze krant vindt u een akseptgirokaart Deze dient om het abonnementsgeld voor de achtste jaargang over te maken. Een abonnement voor vijf nummers kost ƒ20,-. U mag natuurlijk ook meer geld storten. Vergeet u niet uw naam en adres op de girokaart in te vullen? Bij voorbaat dank! Aan alle schrijflustige en kritiese vrouwen: de redaktie van de Vrouwenkrant kan nog steeds vrouwen gebruiken die willen meewerken aan de krant. Het werk binnen de redaktie bestaat uit: eens per week vergaderen, achter aktu- aliteiten aangaan en tegen de tijd dat de krant uit moet komen: schrijven, typen, korrigeren en eventueel lay-outen. Heb je zin, tijd en energie, bel dan op de woensdagavonden naar het Vrouwencentrum: 421896 óf bel naar Astrid: 358928. Bij veel vrouwen zal deze krant gemengde gevoelens oproepen. Enerzijds is er het goede nieuws over de vorderingen, die te bespeuren zijn in de onderhandelingen tussen het vrouwencentrum en de gemeente. Misschien zitten we volgend jaar met ons allen in een mooi, gezellig pand in het centrum, zónder huurproblemenmét weer veel energie voor prachtige projekten en knusse kursussen. Aan de andere kant het bericht dat het vrouwenkafee met sluiting bedreigd wordt. Tot nu toe komen er te weinig vrouwen om het kafee draaiende te hou den. Als vrouwen niet snel in groten getale komen opdagen, zullen we het een tijd zonder kafee moeten stellen. Volgens een woordvoerster van de kerngroep is het kafee genegen om weer in hetzelfde gebouw als het vrouwencentrum te komen, als daar tenminste een geschikte ruimte voor is. Het vrouwenkafee komt dus waarschijnlijk terug, maar dat vind ik geen reden om het nu te laten dood bloeden! In het midden van deze krant vindt u een enquête van de vrouwenkrant. Hoewel wij zelf al heel wat veranderingen op stapel hebben staan, willen wij toch ook graag de mening van de lezeressen over de krant horen. Stuur het papier dus zo snel moge lijk ingevuld terug! Verder willen we vragen of iedereen nieuwtjes dodr wil blijven geven, kopij op wil sturen en ons laten weten wanneer evenementen plaatsvinden en kursussen starten. Wij blijven graag van alles op de hoogte!

Vrouwenkrant Tilburg | 1984 | | pagina 3