VERWEN JEZELF NS i de meisjes staan klaar 5 De initiatiefneemsters, /S v Een punt van inhoudelijke diskussie binnen ons groepje is of we al dan niet ook iets ont- spannends in de sado-masochistiese sfeer wil len gaan brengen. Liesbeth, Sonja, Chantal, Xaviera en Sissy. Tijdens een van de zeldzame, informele avonden, pratende over al deze bloeiende aktiviteitenontdekten we dat we elkaar meestal alleen tijdens kursussen en andere aktiviteiten ontmoet en. Er bleek een grote behoefte aan meer ontspanning. Het even weg kunnen zijn van bijv, de slopende toestanden met de gemeente of wat dacht Je van een tijde lijk staakt het vuren op je persoonlijke strijd toneel? 'n Avondje naar de sauna, lekker Je poriën open laten stomen, in wisselbaden op verschillend nivo duiken en je daarna heerlijk latenmasseren Door fluweelzachte handjes die je huid bijna strelen of door handen die je spieren en eventuele vetkwabbels stevig laten rollen!! Vanuit het perspektief vrouwen in haar strijd te steunen en een stuk werkgelegenheid te kreëren, zijn we hard aan de slag gegaan. Startkapitaal en deskundige vrouwen zoeken waren de belangrijkste zaken die gerealiseerd moesten worden. In de vorm van een waarlijke suikertante hebben we financiële dekking kun nen vinden. Als enthousiaste vrouwen hebben wij eerstens onszelf aangeboden.deskundig meer of minder, maar oefening baart kunst! Op het moment zijn we zover dat we kunnen gaan verbouwen. Onder het podium achterin de grote zaal in het Vrouwencentrum komt een Turk se sauna en een whirlpool voor wel 25 meiden. Deze kun je dus een avond reserveren voor een intiem feest.) Om een bubbeltjes-bad te be kostigen zal binnenkort een bene fietfeest ge geven worden. Op het podium zullen naar schat ting tien massagebedden komen te staan, en wordt een solarium ingebouwd. De grote zaal zullen we incidenteel gaan gebruiken om yoga, aerobic- of discodancing avonden te organise ren We komen hier later nog op terug, maar wil je een bijdrage leveren aan de diskussie, of heb je praktiese suggesties, graag. Schrijf ons dan. p/a Vrouwencentrum Iets anders waar we jullie om willen vragen is bet meehelpen verzinnen van een toepasse lijke naam voor ons gloednieuwe ontspannings centrum. De vrouw die de gekozen naam heeft bedacht mag haarzelf een avondje gratis laten verwennen Dit brengt ons op twee afsluitende punten. We willen proberen de prijs zo laag mogelijk te houden om zoveel mogelijk vrouwen in deze zware tijd de kans te geven haarzelf en even tueel haar vriendinnenop een avondje te trakteren Onze openingstijden hebben we voorlopig ge pland op di-do-vrijdagavond van 19-23 uur en op zondag van 14-18 uur. In de volgende krart hopen we foto's van de verbouwing te laten zien en de openings datum te kunnen aankondigen. Eindelijk kunnen we iets over onze plannen onthullen! Nu alles definitievere vormen heeft aangenomen is het grote moment daar: Binnenkort openen we onze vrouwensauna anneks massage- gelegenheid Een stukje voorgeschiedenis: Zoals jullie wellicht weten wordt het Vrouwencentrum steeds intensiever gebruikt. De ruimtes achter het podium zijn nu ook opgeknapt en worden in be slag genomen door de Fort, de Vrouwenkrant en Vrouw en Werkwinkel Steeds meer initiatieven, zoals het Vrouwengezondheidsprojekthet Doku- mentatiecentrumde Vechtkursus etc. komen of zijn al van de grond. Dwars tegen de stroming van de inflatie, ondergang en verderf in, ont plooien Tilburgse vrouwen haarzelf als ware strijdsters voor eigen faciliteiten en een eigen kuituur. Literalust organiseert op 1 april a.s. een lezing door Rachel Pollack. Pollack is amerikaanse en woont in Amsterdam. Zij schrijft behalve over Tarot ook science-fiction verhalen. Zij zal een science-fiction verhaal voorlezen en het verder hebben over de relatie tussen vrouwenstrijd en SF. tijd: zondagmiddag 1 april 14.00 uur plaats: vrouwencentrum entree: ca. ƒ3,50 kinderopvang aanwezig.

Vrouwenkrant Tilburg | 1984 | | pagina 7