redaktioneel dank 1 Geliefde lezeressen! Anne Hartelijk dank, de redaktie. Hierbij willen we alle mensen die ons finan cieel gesteund hebben naar aanleiding van onze oproep, hartelijk bedanken. Het totale bedrag dat we binnen hebben gekregen is ƒ270,-. Dit bedrag is binnengekomen op giro- nr. 54 51 235, tnv. Juffr. C.Wijntjes, Nobelstr. 325 te Tilburg. Dit nummer staat dus nog steeds open voor de geldelijke steun die we hard nodig hebben. De getrouwen onder u zullen zich al eens hebben afgevraagd, waar de nieuwe vrou wenkrant toch bleef, met in haar hart de stille angst dat het met ons gedaan was. Welnu, ik moet u bekennen, dat het er veel op geleken heeft als zouden wij even als vele andere noodlijdende instanties ten onder gaan. Gelukkig echter schijnt het tij zich nu te keren en lijkt het erop of nieuwe perspektieven zich in volle glorie voor ons uitspreiden. Wat heeft zich de afgelopen maanden voorgedaan? In september zag het er somber voor ons uit: te weinig redaktieleden en te weinig geld. Óm het eerste probleem te lijf te gaan, hebben wij ons verdiept in de kunst van het werven. Op verschillende scholen hebben wij aanplakbiljetten opgehangen en in verschillende bladen hebben wij oproepen geplaatst. In oktober werd onze moeite beloond: wij kregen versterking van vier deskundigen in spénamelijk Jacqueline, AnnelieAstrid en Arlettevrouwen van de Akademie voor de Journalistiek. Onze vreugde hierover is groot! Het tweede probleem -de financiën- was even nijpend. Aangezien we al enige tijd geen werkgroep meer zijn van het vrouwenkafeekunnen we geen aanspraak meer maken op hun geldelijke middelen. We hebben nu een oplossing gevonden, die ons tijdelijk uit de brand helpt: het verkleinen van de letters, zodat de krant dun ner en het drukken goedkoper kan worden. De inhoud blijft echter van gelijk ge halte en gelijke hoeveelheid. In de toekomst willen we graag verzekerd zijn van regelmatige inkomsten, en niet zoals voorheen afhankelijk zijn van giften van genereuze personen of instan ties. Daarom willen we een advertentiebeleid gaan opzetten en bovendien ons abon nementenbestand vergroten. En daarom, geliefde lezeressenabonneert u, zodat u zich verzekerd weet van de vrouwenkrant en niet door weer en wind hoeft te gaan, niet hoeft te dringen om een vrouwenkrant te bemachtigen. Tevens helpt u ons dan in onze zware strijd. Want het is hard, om reeds voor de zevende maal van subsidie verstoken te moeten blijven - met deze keer als argument dat we niet onder emancipatieaktiviteiten vallen, nota bene! Wij willen echter in deze tijd, waarin nieuwe initiatieven in de kiem gesmoord en oude aktiviteiten met de grond gelijkgemaakt worden, niet ver sagen! Vol goede moed vooruit!

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 3