1 en Gebruik vooral een zonnebrandolie met beschermings- faktor 6 of meer, als je voor het eerst met de billen bloot gaat, En nu vinden we het genoeg, o ja, stuur je leuke vakan tieverhalen - alleen je leuke - in het kader van de groei en bloei-tendensnaar de redaktie vóór half sep tember. Ansichtkaarten zijn ook goed. Voor je ligt de laatste vrouwenkrant van vóór de vakan tie. Dat is maar goed ook, want we willen met vakantie. Die zin slaat dus nergens op, maar dat is op het ogen blik - tijdens het lay-outen - hier de hele tendens. Meligheid, oververmoeidheid en dergelijke. Het bekende recept. heeft er toevallig nog iemand zin om bij de redaktie te komen De arbeidsvoorwaarden zijn ronduit slecht - daar valt niets op af te dingen -, maar de werksfeer is uitstekend Afgelopen weekend zijn we met haar allen naar een redaktie-weekend geweest. Enorm intensief, inspiratief, veel gelachen, in de zon gelegen en uitgewisseld. Een gedeelte van de redaktie heeft tijdens deze dagen nogal wat drempels genomen nieuwe uitdrukking hier voor is hordelopen, heb ik gejat van M., maar wij delen wel meer C. heeft het anders gedaan; zij is niet op haar kracht gaan zitten en tevens niet in haar perspek- tief gaan staan. Op’dit moment wordt er met dropjes gesmeten en w.c. rollen vliegen door de lucht..en dat terwijl het pas middag is. De krant staat in het kader van de homo-demonstratie we hebben sinds kort een nieuwe redaktievrouwAnne. namens C A, M., A., M.. redakt ioneel

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 3