wvv w vw vv o haarlokken VTW WWVWWV 36 bent door de zon, het schijnt te helpen tegen vaginale infekties, kortom een te gek plantje. Elke dag liefdevol verzorgen door het te zeven en er ween verse melk op te doen en het plantje groeit als kool. Je kunt er veel vrien dinnen gelukkig mee maken, bel Annelies (354341) en/of Marlies (423782) Evelyn zoekt dringend zelf standige woonruimte in Tilburg. Als je iets weet of hebt, bel dan; 040-122768 Wie wil er in godsnaam een deel van onze kefirplantjes over nemen? We zijn ze strontzat. Ze zijn heel gezond, goed als je bloedarmoede hebt, lekker om je huid mee schoon te maken, je lijf in te smeren als je verbrand .7 ik wil meelopen in de demonstratie om verschillende redenen - Je maakt deel uit van van als individu tussen Ik heb nog niet in zo’n een grote groep, in plaats de hetero's door te schuifelen, demonstratie meegelopenmaar ik denk dat de massaliteit een steun voor me zal zijn in de nog altijd te voeren strijd. - Ik denk dat regelmatig en duidelijk demonstreren de mensen wakker houdt. En dat demonstreren zie ik dan niet als zeggen: "Kijk, hier ben ik dan", maar meer als: "Kijk, dit moet anders". (Konkrete strijdpunten dus. Ik ben nog altijd niet erg gelukkig met de doordenker die de leuze voor dit jaar toch eigenlijk is. Wie begreep het in één oogopslag: "Tussen droom en daad staan gezin en staat" - Ik besef dat je er niet komt met demonstreren alleen. Demo’s zijn slechts deel van een veel bredere diskussie/konfrontatie. Maar ik denk wel dat het een belangrijk deel is: je lokt direkteopenlijke reakties uit. (En dan blijkt vaak dat de tolerantie slechts van papier is.) Hieraan zit ook vast, dat ik me mateloos erger aan mensen die me zeggen (of die het hoorbaar denken) "Ik vind het prima dat je pot bent, als je maar niet zo overdreven gaat doen, je weet wel wat ik bedoel." Oftewel: aanpassen, die handel! En uit puur verzet daartegen zou ik me inderdaad al zo "overdreven" gaan gedragen. Op die manier zie ik zo'n demonstratie ook als openlijke weigering om aangepast te doen. 2. Ik vrees dat ik op deze vraag geen antwoord kan geven. Er zijn veel verschillende vormen van agressie en nog meer manieren om erop te reageren. Ik heb geen idee wat de beste manier is om ermee om te gaan.

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 38