m vvvvvvwwwvvvvvvvvv vvvv vvv IK MÏ5 34 Carla Marlies Deze krant staat in het kader van de homo-demonstratiezoals je misschien al gemerkt zult hebben. Daarom hebben we ook de COC-vrouwen een aantal vragen gesteld. In eerste instantie zouden zij zelf een stukje schrij ven, maar door tijdgebrek is dit er niet meer van gekomen. Op onze vraag of er vorig jaar na Amersfoort bij de COC-vrouwen iets is gebeurd was het antwoord "weinig". Binnen het COC zijn er niet zoveel potten, en de lesbiese vrouwen die geweest zijn hebben er onderling wel over gepraat, maar meer niet. Wat betreft de roze week, 20 t/m 25 juni, is er ook weinig georga niseerd. Op donderdagavond 23 juni komt de roze karavaan, ’s Avonds om 19-00 uur op de Heuvel en later op de avond nog een keer in het COC-gebouw. Op 25 juni is er ook een bus ge organiseerd naar Leiden, maar bij het verschijnen van deze krant is de sluitingsdatum om je op te geven al verstreken. Toch hier nog even het telnr. voor het geval dat Arthur van den Berg: 556337 2. Dat weet ik niet zo preciesvanuit Amersmoord weet ik nu dat ik nooit zal beginnen met slaan of stompen. Wel gewoon blijven staan en letten op de vrouwen met wie ik ben. Ook zal ik deze keer niet roepen naar een stel domme pubers 'weg met fascisten ze weten niet eens wat dat betekent blijkbaar, (onderwijs?). Wel heb ik erover gedacht om het ijzeren vlaggetje mee te nemen, wat ik samen met een vriendin aantrof op een verlaten perron, een soort seinvlag. Met die ijze ren seinvlag zoude ik mij wel veilig voelen, onveilig tegelijkomdat met één zwaai van de vlag iemand in een heel andere wereld kan terecht komen. Als dat moet gebeuren vind ik het eleganter om dat met een welgemikte blote vuistslag te doen, maar hier heb ik geen ervaring mee. Wel met het krijgen van een welge mikte vuistslagAl jong ervaring mee opgedaan, kan ik wel zeggen. Het enige wat ik konkreet ga doen nu, is zorgen dat ik zondag 26 juni niet alleen ben, dat is mij verleden jaar namelijk helemaal niet goed bevallen. Eigenlijk kwam ik tamelijk paranoia thuis alleen, toen, en dat heeft nog twee dagen geduurden dat wil ik helemaal niet meer. Een hoop geld kwijt en dan zo thuiskomen, dat is mij té duur, van oorsprong had ik eigenlijk ook wel rustig willen leven.

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 36