vv 33 WVVVVTVVVVT VV VV VV VW V Marya Visscher Toch blijf ik wel vinden dat de kommissie een taak heeft. Het is belangrijk om via zo’n kommissie het idee dat er extra aandacht aan vrouwen geschonken moet worden, ook bij die mensen op het bord te leggen die e*r anders met gesloten ogen aan voorbij gaan me regelmatig deze gedachte. Dat maakt het werk, dat op zich heel leuk is, een beetje wrang. Je weet dat je "gebruikt" wordt om de armoede nog een beetje netjes te verdelen. Aan echt stimuleren van aktiviteiten komt de kommissie niet toe, niet in het minst door het feit dat je ieder dubbeltje twee keer moet omdraaien. (1) Noot van de redaktie De emancipatiekommissie is op het ogenblik nog aan het praten over de termen "drempelakti- viteit" en "overige emancipatie- aktiviteiten"De scheiding is niet erg duidelijk. Op dit moment valt bijvoorbeeld de kursus "hoe zeg ik wat ik denk" onder dbempelaktiviteitenmaar de FORT niet. De kommissie is van plan de term "drempelaktiviteit" af te schaffen. 1. Ja, mits mijn financiële omstandigheden het enigszins toelaten loop ik wederom mee. 1.2 Waarom? Omdat ik het belangrijk vind, voor mezelf én anderen, met héél veel homoseksuelen te zijn, om te zien en te laten zien dat we met heel veel zijn. Ik zal niet in diskussie gaan met omstanders dat heb ik gehad, dat ben ik zat, ik hoop dat mensen zelf gaan nadenken. Met mijn eigen ouders heb ik de strijd opgegeven met anderen ga ik die strijd vanuit mezelf mondeling niet meer aan, ik ben er gewoon. Ik hoop dus dat mensen door de homo-demo gaan denken over de hetero-terreurWeinig mensen denken daarover na, dat hoeft ook niet, zolang hetero de norm is. De jaarlijkse internationale homo-demo kan misschien een rimpeltje in de o zo gladde norm tweegbrengen Als ik niet meeloop dan kon ik het niet betalen gewoon, het kost een hoop extra geld wanneer je tot een minder heid hoort, heb ik wel ervareneigenlijk zou er een extra toeslag op moeten komen. Het is niet alleen de homo-demotegen de hetero-dwang-norm-terreurook nog een boel demo's meer, tegen of voor een hoeveel heid eisen om het leven leefbaar te maken. Behalve een hoop energie kost het ook geld, voor de bus, de mani festatie, het feest, de wasserette (eieren enz.) aktie-brochures e.d. r 4 'f

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 35