12 14-6 '83 Beminde Titia oefen dapper door zij Martha maar om Oisterwijk >>*split spagaat In mijn dir ekte ik vrees hun spot- - ben zelf nog niet zo en dus uiterst gevoelig Daarnaast heb ik ook ik ben een week ik je iets wil bekennen. Potdoriehet valt zwart op wit te schrijvenik krijg bijna het- toen ik mijn ouders op de hoogte ging stellen van Maar kom, ik zeg het je onomwonden: ik doe het Aerobic-dansenbedoel ik. da's nog niet alles...ik heb behalve zo'n gaan blij ven kleren te krijgen. Ik heb óverigens wel potten door straten beuren betrek ik maar niet bij jaar kan veel veranderen. Wel lieverd, ik ga plat. Nog even wat zonnestralen meepikken. Ik wil dat super-roze velletje van me vast wat instellen op de overwel digende zonnebundels die haar binnenkort te wachten staan. Tot heel vlug ziens, veel zin, behoefte ook, om met zo'n bonte stoet te trekken. Wat er verder nog allemaal kan ge- m'n fantasieën. Wie weet... in een dikke zoen, het is met schroom dat me moeilijk dat zo zelfde gevoel als mijn lesbies-zijn ook En da's nog niet alles...ik heb behalve een instruktieboekje en L.P. ook zo'n kleurig stretch-pakje met bijbehorend badlaken, gekocht. aerobic staat daarop Hè, ik ben blij dat het er uit is, dat lucht op. vriendinnenkring durf ik het niet te vertellen lust en lachsalvo's. Weet je, ik doe het pas in het idee gegroeid dat ik doe wat ik doe - voor ondermijnende of skeptiese opmerkingen nog niet zo veel vorderingen gemaakt. Erger nog, ik ben een non-aktief geweest. Wat wilde nl. het geval: ik stond driftig te oefenen op de maat van de muziek en moest - volgens de handleiding - van slu it stand over gaan in spreidstandNu lag mijn badlaken niet helemaal strak, dus met dat ik die beweging in gang zette begon de boel te schuiven. Resultaateen magistrale split, dat wel, maar iets tè snel verkregen. Ik heb dagen met spierpijn rondgelopen^ om over andere ongemakken maar niet te spreken Maar goed, ik laat me niet zo snel ontmoedigen het dan op de kale vloer. Zie ik je trouwens nog in Leiden Zou ik wel heel leuk vinden. Ik denk niet dat we een plaats af hoeven te spreken. Ik heb nl.be sloten - voor het geval dat... - een regenpak aan te trekken en een valhelm op te doen. Dus dat valt wel op. Ik vind het natuurlijk wel vervelend om zo onherkenbaar over straat te gaan, maar ja, demonstreren moet ook nog een beetje prakties Ben vorig jaar uren bezig geweest om de eierstruif uit m'n 4 1 correspondance

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 14