11 Tilburg, hemelvaartsdag Mijn allerbeste Marthje, de rest verblijf ik nog steeds ontmoeten om van je bele- dewelke alhier nog zeer wel weer terug en ik verlang ernaar in een passende omgeving maar één weet ik er al uit Berlijn als zouden daar hele vrouwen restaurants, winkels, kafees en benzinestations waar je komfortabel kunt overnachten toch niet aandoen om daar te willen wonen, de laatste weken heb ik opmerkelijk veel zwart-wit ansichts uit Berlijn mogen ontvangen. Wat is er met je gebeurd Je zoude immers enkel tussen uit Gelukkig ben je nu venissen te horen, schaars aanwezig zijn, Wij horen hier berichten straten zijn met Hele vrouwenhuizen Je gaat het ons van je bestaan Je was toe aan je dat wel..., ik was werkelijk ongerust Op jouw leeftijd en dan nog serieus overwegen uit eigenbelangen kinderen aan te schaffenvergeef mij. een bewonderenswaardig aandeel in het groei en hetwelk een frisse wervelende reaktie is op het ver- je vriendin Titia. een warme groet van en wat nieuws, na je laatste brief, om vooral Wel, positief bekeken bloei denken doemdenken Ik denk aan je, de keren dat ik 's avonds strammig opsta om de radio op een -voor mijn oren akseptabele- zender te draaienAan kinderen moet ik niet denken dus, vooral niet aan van die kleinen, die onge- kontroleerd het liefst op het midden van de rijweg of twee hoog uit het raam hun bal achterna Gevoelig als ik ben, zoude ik het financieel en evenzeer moreel niet overleven Het lijkt me verstandiger om met jouw voorstel van wandeltraining- en te beginnenTegenwoordignu de wandelbossen verzuurd zijn ge raakt, heb je daar ook niet meer als een vierkante meter voor nodig. Aerobic-walkingOp muziek kan ook, dan heet het aerobic-dancing aerobic-hair kan ook, en oversides-clothes zitten lekker wijd. Typies Hollands dus. Geeft niet hoor, elke eeuwwisseling schijnt een beetje chaoties te verlopen. Je zult het niet geloven, maar mijn grootste zorg van dit moment is om een plastik vergiet en een liter volle melk te organiseren teneinde een dapper kefir-plantje van de ondergang te redden. En dat valt niet mee op deze kerkelijk ingestelde, heilige dag; enthou siast door alle gezindten overgenomen en ingesteld als nationale vrije zondag dus. Hemelvaart, ik hoop niet dat het mij toevertrouwde kef ir-plantj e geïnspireerd gaat worden door deze dag. Wat zou ik eenzaam achter blijven In de hoop je zeer spoedig te op hetzelfde adres. een paar dagen er- eouepuo dsojjoo r I

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 13