WWW WWWWVW W WWV w 10 Elly Pastoors. Geachte dames, Miet van Puyenbroek aan voor- I log ingezet werden in het arbeids proces en na afloop van die oor log weer terug moesten naar de keuken Waar de film gedraaid wordt is op dit moment nog niet duidelijk, maar daarover hoor je spoedig meer Na afloop van de film praten we met elkaar en maken we afspraken voor na de vakantie Er is dus een platform voor ekonomiese zelfstandigheid. Hoe breed het wordt is op dit moment nog onzeker en afhankelijk van de belangstelling op 22 juni. We zoeken nog naar een passen de naam, wie het weet mag het zeggen Veel vrouwen voelden ervoor om eens te inventariseren hoe het staat met de werkgelegenheidssi tuatie voor vrouwen in Tilburg. Hoeveel werkloze vrouwen staan in geschreven, wat is hun opleidings- nivo, hoe liggen hun kansen op de arbeidsmarkt, hoe gaat het toe op het arbeidsburo en bij de sociale dienst Vragen genoeg, maar hiermee het werk gaan vraagt tijd en bereiding Omdat de zomermaanden niet de meest gunstige zijn voor dit soort intensieve bezigheden, hebben we besloten dit uit te stellen tot na de vakantie Wat we nog wel doen is het vol gende Op woensdag 22 juni bekijken we met alle dan aanwezige vrouwen, een film over vrouwen in de V.S. die tijdens de Tweede Wereldoor- Uw brief van 17 Mei j.l. ontvangen en gelezen. Helaas kan ik mijn toezegging niet nakomen. Ik ben van 11 tot 26 Juni met vacantie. I Agressie tegen mensen, die over bepaalde zaken anders denken m.n. tegen homofielen veroordeel ik. M.i. leidt agressie tot uitbarstingen die met het homofiel zijn niets meer te maken hebben. II Mat ik met agressie zou doen? Vreedzaam reageren en proberen degene die moeite hebben met homofiele mensen de wang toekeren en vragen: Wat heb ik U misdaan? Het is geen directe oplossing maar langzaam maar zeker gaat het rumoer verstommen Alle excessen, en dat geldt voor iedereen, die hoeft men niet te tolereren Ik wens jullie een vreedzame demonstratie. Mijn vacantie was reeds lang gepland en dat is dan de reden waarom ik mijn uitspraak niet in daden om kan zetten Hartelijke groeten,

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 12