8 VVVVVVVV VVV VVV WWW V V WWV Marlies en I De 2e Nationale pottendag wordt dit jaar bij ons in Rotterdam ge houden Vorig jaar was de Nationale pot tendag, een initatief van het Lesbisch Netwerk, in Amsterdam. Met boten gingen we door de grachten, we aten in het COC, hadden een prachtig feest in stijl in Krasnapolsky Het Lesbisch Netwerk gaat door met de organisatie. Dit jaar in Rotterdam. Er is een organisatiegroep op gericht, we zijn nog in het sta dium van plannen, en nu al heb ben we er verschrikkelijk veel plezier in, dat belooft dus iets te worden. Plannen zijn er volop, een de finitief progamma volgt nog. Voorlopig kunnen jullie als je informatie wilt, iets wilt laten weten of zeggen, schrijven naar Ans Stolk, ’s Gravend!jksewal 4, in Rotterdam of bellen naar 010-363050 (Ans Stolk) of 010- 775983 (Lidwien Ophey) De kaarten worden vanaf medio augustus voor Tilburg en om geving verkocht door Marlies Overdijk, Lange Nieuwstraat 211 telefoon 013-423782. grenzen van de samenleving waarin ik leef. Met dat ik meer ruimte voel in mezelfdie naar buiten toe ook neem, minder konsessies doe aan de gangbare normen, des te provocerenderzo je wil afwijkenden, ik word ervarenhoe geïsoleerder ik kom te staan. Hoe minder ik beken, uitleg, hoe meer ik ben, probeer te zijn, des te kleiner wordt de groep mensen bij wie ik me goed voel. Ik kom er nu op uit dat ik daarbij andere vrouwen, potten zo je wil een subkultuurnodig heb. Vandaaruit lijkt het me ook te gek om 25 juni mee naar Leiden te gaan. En wat de buitenwereld er aan positiefs uit oppikt dat is dan meegenomenmaar het is niet mijn eerste intentie 2. Ik ben nog vrij onbekend met lichamelijke agressie Ik heb het nog maar een enkele keer meegemaakten toen sloeg ik terug. Ik realiseer me dat dat anders is als je massa tegenover massa staat. Ik hoop op goede politiebegeleidingmaar wil, hoop niettemin dat we met een aantal vrouwen onderling goede afspra ken kunnen maken. Al twijfel ik aan de haalbaarheid daarvan als het moment daar is, maar een taktiese strategie is nooit weg.

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 10