wilde rozen A THEMA - FORUM -OCHTEND VROUWEN s,nr"eSlli KAMPEREN 36 blijven bloeien Bij het biologisch vrouwentuin bouwbedrijf te Oterleek (bij Alkmaar) is gelegenheid tot kam peren voor ongeveer 30 vrouwen (en kinderen). Een plek om je tent neer te zetten en te genieten van natuur, rust en jezelf zijn. Het ligt vrij, buiten de bebouwde kom en afgeschermd van de weg. Strand, zee en bossen zijn in een straal van 10 km. Kamperen is mogelijk van mei t/m september. De prijs is ƒ8,- per nacht per persoon. Kinderen half geld. Reserveren van te voren vanwege beperkt aantal plaatsen is gewenst. Voor nadere inlichtingen: tel: 02207-16935 ’s avonds na 8 uur, Huygendijk 47, Oterleek. Vrouwen, dames, meisjes, dit mag u niet missen. Herinnert u zich nog de drie deeltjes van Dorcas die samen het Groot Gronings Lesbisch Leesboek vormden? Weet u nog van dokter Jet en haar lieve vriendin Fokje, van haar nichtje Minna die zulke heldhaf tige avonturen meemaakte? En dan verpleegster Doortje die haar geluk vond met Nel en last but not least de jongste bloemen Annelies en Joke. Herkenbaar en ve rtede rend Nu opnieuw uitgegeven door de damesschrijfbngade DORCAS in één boek de deeltjes wilde rozen, minna zet door, op eigen wieken en een geheel nieuw deel. Tot 1 juni ƒ25,- daarna ƒ29,50 in de boekhandel. Op woensdag 18 mei a.s. van 9.30 tot 11.30 uur wordt in het Buurtcentrum Loven - Besterd, Koestraat 164een thema-forum- ochtend voor vrouwen gehouden. Deze ochtend wordt georganiseerd door de Provinciale Vrouwenraad in samenwerking met de Vrouwen raad Tilburg. Onderwerp is"Problemen bij het onvrijwillig thuis zijn van ge zinsleden" Op deze ochtend wordt een film vertoond, waarin drie vrouwen vertellen over hun ervaringen bij het onvrijwillig thuis zijn van hun man. Naar aanleiding van de film gaat mevr. T. Driest-Bruens in op de veranderingen in het levenspatroon die dan ontstaan. De problemen waar de vrouw dan tegenaanloopt komen niet zo dui delijk naar voren als die van de werk- of haanlozen. Daarom hopen wij met het organiseren van deze bijeenkomst een aanzet te kunnen geven tot het bespreekbaar maken van de problemen, hulpverlening en tot het oprichten van z.g. "zelfhulpgroepen". Twee studentes van de Universiteit te Nijmegen, die een onderzoek instellen op dit gebied, zullen aanwezig zijn. Iedere vrouw die vragen heeft of geïnteresseerd is in dit onder werp, is van harte welkom. Ook allen die op dit terrein werkzaam zi jn De forumleden zijn nu nog niet bekend, maar zullen in de plaat selijke pers-,wijk en buurtkrant en bekend gemaakt worden. Voor verdere inlichtingen kunnen jullie terecht bij Coby van Riel, iedere ochtend te bereiken op het Vrouwencentrum. Tel: 42 18 96. /nouveau\ w \/OA3nN ^5-47. '"’"'er o

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 38