literatuurlijst 32 Sjan Engels En stel Jeltien studeert uit eindelijk wel af. Is er wel een arbeidsmarkt voor 38-jarige vrouwen met een gekwalificeerde opleiding en 2 kinderen? Met andere woorden moet niet, paral lel aan deze nieuwe perspectie ven hard gewerkt worden aan het creëren van mogelijkheden voor vrouwen op de arbeidsmarktdeel tijdbanen enz. De tijd zal het leren. Ik hoop niemand ontmoedigd te hebben. Dat zou eeuwig zonde zijn van alle vrouwkracht, energie, intellect die aan wezig is en uitgebreid moet worden, maar geen enkel sys teem is zonder haken en ogen. Ik kijk reikhalzend uit naar hieuwe berichten over de uit werking van de motie Buurmeyer U hoort nog van ons! Vrouwen zekerheidshalve Het kostwinnerschap in de sociale zekerheid nu en straks. Door Willy van Essen en Riki Holtmaat, uitgeverij Sara 1982, ƒ16,-. Voor alle sociale zekerheid Diskussiemapje over de positie van vrouwen in de sociale zeker heid. Uitgegeven door het Breed Platform Vrouwen voor ekonomiese zelfstandigheid en F.N;V. sekre- tariaat vrouwelijke werkgevers, febr. 1983, ƒ2,-. En hoe moet het tijdens de studie met Jeltien’s kinderen? Moet zij de extra kosten die ondermijde- lijk aan het studeren verbonden zijn (baby-sit, na-schoolse op vang, extra verwarmde studeer kamer enz. enz.) van haar beurs/ Houden van onderhouden Vrouwen tegen kostwinnerschap, te bestellen door ƒ7,- over te maken op giro 3912529 t.n.v. M. Corten Postbus 15002 Amsterdam, of te koop in de vrije boekhandel toelage betalen of krijgt zij daarvoor extra faciliteiten? Vrouwen willen echte arbeidstijd verkorting DiskussiebrochureF.N.V. Vrou wenplatform, ƒ3,-. Te bestellen door overmaking van ƒ4,60 (incl. porto) op giro 3362864, t.v.n. M. Terkuune Kanaalstr. 64 bis, Utrecht o.v.v. a.T.V. brochure. In de Lover 83-1 staat een lijst van artikelen die de laatste tijd over sociale wetgeving in de ver schillende bladen verschenen zijn.

Vrouwenkrant Tilburg | 1983 | | pagina 34